”Phineas Ve Ferb: Evrene Karşı Candace" Filmi bu yaz Disney+' a geliyor!

”Phineas Ve Ferb: Evrene Karşı Candace" Filmi bu yaz Disney+' a geliyor!104 günlük karantina var ... bekle, hayır, yaz tatili! Ve bazı yaz tatillerimiz farklı görünse de, Phineas ve Ferb, Disney+için tamamen yeni bir filmde her zamanki yaz eğlencesine hala kalmış gibi görünüyor!

"Phineas ve Ferb the Movie: evrene karşı Candace", geçen Ağustos ayında D23 Expo'da duyurulduktan sonra bu yaz Disney+ ' a gelecek.

Disney, Hulu ve ESPN+ ' In bugün Ulusal akış Günü için yaptığı # Disneybundle'nin bir parçası olarak, Disney yeni filmden bir fotoğraf çekimi yayınladı!


Variety' den:

Phineas ve Ferb the Movie: Candace Against the Universe " filminde, şu anda yeni akış hizmeti için üretimde olan Üvey kardeşler Phineas ve Ferb, uzaylılar tarafından kaçırılan ve ütopyayı bulan kız kardeşleri Candace'i kurtarmak için galakside Seyahat ediyorlar.uzak bir gezegende, sinir bozucu küçük kardeşlerden arınmış.Yaz Tatili, Candace'in küçük kardeşinin maskaralıklarından çok daha fazlasını aldığı için daha ilginç hale gelmek üzere gibi görünüyor. Resmi bir çıkış tarihimiz olmamasına rağmen, summer hızla yaklaşıyor, bu yüzden bu yeni filmin ne zaman yayınlanacağını yakında bilmeliyiz.


En son Phineas ve Ferb macerası için heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: