Telefonunuz her arabada kablosuz şarj olacak

Pembe TV'de hayatımız kolaylaştıran teknolojileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez Spigen'in araç aksesuarlarından Spigen Essential X35W modelinin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığına yakından bakıyoruz. Arabada kablosuz şarj deneyimini sizlere aktarıyoruz.

iphone 11 zırhlama

Spigen Essential X35W ile arabada kablosuz şarj!

Araç aksesuarları arasında telefon tutucular son yıllarda oldukça popüler oldu. Bunlar arasında bir tanesi, kablosuz şarj özelliği ile de öne çıkıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/pzggyoWIleo

Spigen Essential X35W özellikleri

Klimaya güvenli bir şekilde yerleşen ürün kutudan araç şarj cihazı ve mikro USB kablosu ile çıkıyor. Dayanıklı malzemesi ile dikkat çeken araç tutacağı, şık karbon fiber detaylara da sahip. Otomobilin çakmak girişini kullanarak ürünü bir güç ünitesine bağlamak yeterli. Sonrasında, telefonunuzu yerleştirdiğiniz anda şarj işlemi başlıyor. Yanlardan telefonu sıkıca saran araç tutacağı, açılmak istendiğinde de tek bir hamleyle size telefonu geri veriyor. Ürünü kablosuz şarj desteğine sahip tüm cihazlarda kullanmak mümkün. Fiyatı ise yaklaşık 60 Amerikan Doları.

The post Telefonunuz her arabada kablosuz şarj olacak appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose