Şimdi de karşınızda Micro LED TV Smart Wall!

ShiftDelete.Net olarak yerinde takip ettiğimiz CES 2020'nin ilgi çekici ürünlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu mez Konka'nın standındayız. Çinli şirket Konka, Samsung The Wall rakibi yeni Micro LED TV Smart Wall modelini burada sergiledi. Biz de bu teknolojiye yakından baktık.

Zengin TV'si

CES 2020 ile ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

The Wall rakibi: Micro LED TV Smart Wall

Konka, farklı ekran büyüklüklerine sahip yeni modellerini tanıttı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu teknoloji ile baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/RWQnVJ6uxAg

Konka Smart Wall özellikleri

Konka Smart Wall özellikleri farklı ekran büyüklüklerine göre bazı farklılıklar taşıyor. Bunlardan en önemlisi ekran çözünürlüğü. 118 inç olan model 4K desteği ile geliyor. 117 inçlik model ise 6K olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak ailenin 236 inçlik seçeneği mevcut. Bu da 8K görüntü kalitesine sahip. Konka'nın Micro LED televizyonları farklı şekil ve boyutlarla özelleştirilebilen, modüler modeller olarak karşımıza çıkıyor. Smart Wall modelleri 2.000 nit parlaklığa ve 10 milyonda 1 kontrast oranına ulaşmak için 100 milyon Micro LED çipten faydalanıyor. Smart Wall'un bir diğer dikkat çeken özelliği ise 5G desteğine sahip olması. Fiyatlara bakacak olursak, 188 inçlik 4K TV'nin maliyeti 238.694 dolar. 8K'da ise fiyat 1.26 milyon dolara çıkıyor.

The post Şimdi de karşınızda Micro LED TV Smart Wall! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose