Şarjı bitmeyen, sağlam powerbank!

CES 2020'de akıllı telefon ve bilgisayar gibi ürünlerin yanı sıra powerbank gibi aksesuarlar da oldukça dikkat çekti. ToughSpeed tarafından üretilen powerbank modelleri de bunlardan biri oldu. Özellikle şarjı bitmeyen powerbank'i ile dikkat çeken şirket, sağlam powerbank olması ile de dikkat çekiyor. CES 2020 haberlerine buradan bakabilirsiniz.

Şarjı bitmeyen powerbank ön inceleme

Askeri koşullara uygun olarak geliştirilen powerbank, kırılmaz ve su geçirmezlik gibi özellikleri ile birlikte geliyor. Ayrıca üstündeki solar paneli sayesinde güneş ışığı ile şarj olabiliyor. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri şarjı bitmeyen powerbank ön inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/VqrKGLsITes

Sağlam powerbank neler sunuyor?

ToughSpeed tarafından üretilen powerbank, askeri koşullara uygun imkanlar sunuyor. IP66 sertifikası ile birlikte su geçirmezlik sunan poawerbank aynı zamanda kırılmaz malzemeden üretiliyor. 20.000 mAh kapasiteli bataryaya ev sahipliği eden powerbank, solar panelleri ile birlikte şarj olabiliyor. Böylece güneş ışığının bulunduğu her koşulda şarj edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kablo ile şarj etme imkanı da mümkün.

The post Şarjı bitmeyen, sağlam powerbank! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose