PS5'in yeni oyunu için tarih açıklandı

Sony, CES 2020'de PlayStation 5 ile ilgili kısıtlı açıklama yapmıştı. 2020 yılının sonlarında tanıtılacak olan konsolun oyunları ise birer birer karşımıza çıkmaya başladı. Yeni konsolun ilk oyununun Godfall olacağı duyurulmuştu. Şimdi ise yeni bir oyun daha açıklandı. The Lord of the Rings: Gollum PS5 için gelecek. Şimdiden tarih açıklandı.

Logo tanıtıldı

PS5'in yeni oyunu The Lord of the Rings: Gollum olacak

The Lord of the Rings: Gollum PS5 için de gelecek. İlk aşamada oyunun PC için tanıtılacağı duyurulmuştu. Ancak, konuyla ilgili açıklama yapan yapımcı şirket Daedalic Entertainment, oyunun hem PlayStation 5'e hem de Xbox Series X'e geleceğini açıkladı. Oyunun konsollara geliş tarihi ise 2021 olarak belirlendi. Çok platformlu oyun ile ilgili bazı detaylar da paylaşıldı.

The Lord of the Rings: Gollum PS5 için geliyor

Oyunun paylaşılan detaylarına göre oyun, yüksek seviyelere ve ana karakterin çift karakterli oluşuna odaklanacak. Sanat yönetmeni Mathias Fischer, Gollum'un büyüklüğünün orijinal kitaplarda netleştirilmediğini belirtti. Bu arada karakter film serisinde Gollum'u canlandıran Andy Serkis ile benzerlik göstermeyecek. Gollum her bölümde daha da derine düşüp düşmeyeceğine, Sméagol ile bağlantıyı sürdürüp sürdürmeyeceğine karar verilecek. Bu karar tabii iki oyuncuya ait olacak. Oyunun süresi yaklaşık 20 saat olacak.

The post PS5'in yeni oyunu için tarih açıklandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2020. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu
Tema Yapımcısı ThemeXpose