Plastik şişeden çanta: Targus EcoSmart!

CES 2020'deki teknoloji turumuzda, fuarda olan biteni sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu kez Targus'un standındayız. Targus'un pet şişeden geliştirdiği çantaya yakından bakıyoruz. Targus EcoSmart serisi ile geri dönüştürülebilir maddeler çantaya dönüşüyor. CES 2020 ile ilgili tüm haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Mini LED TV

Pet şişeden çanta

Fuarda, geri dönüştürülebilir malzemeden ürettiği çantalarını sergileyen Targus, hangi çantada kaç pet şişe kullanıldığını da gözler önüne serdi. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler... https://youtu.be/B8Uyj3DpQGk

Targus EcoSmart özellikleri

Plastik tüketimi tüm dünyada endişe verici seviyelerde. Dolayısıyla geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı son yıllarda çok daha büyük önem taşıyor. Amerikalıların istatistiklerine bakınca dakikada 1 milyon şişe kullanıldığını görüyoruz. Targus EcoSmart serisi de sürdürülebilir bir gelecek için plastik şişeleri kullanıyor. Pet şişeleri dönüştürüp kumaş elde eden şirket, EcoSmart isimli seriyi ortaya çıkardı. Nisan 2020'de satışa çıkacak olan çantaların fiyatı 18.99 pound ile 69.99 pound arasında değiştecek. İçinde powerbank'i ile birlikte gelen çantalar, günlük yaşamdaki birçok ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanmış. Tasarım ve işlevselliğin birleştiği çanta serisi ile müşterileri deneyiminin iyileştirilmesi amaçlanıyor.

The post Plastik şişeden çanta: Targus EcoSmart! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose