OnePlus 7 Pro Android 10 müjdesi!

Yeni yıl ile birlikte, Android 10 güncellemesi de mobil cihazlara ulaşmaya devam ediyor. Birçok farklı cihaza gelen ve gelecek olan yeni güncelleme bugün de OnePlus kullanıcılarını sevindirdi. OnePlus 7 Pro Android 10 güncellemesi aldı.

OnePlus, yeni ekran teknolojisini tanıtacak

OnePlus 7 Pro Android 10 güncellemesi aldı!

CES boyunca farklı teknolojilerle kullanıcıları heyecanlandıran OnePlus bugün de bir güncelleme ile karşımızda. OnePlus'ın donanım ve tasarım özellikleriyle dikkat çeken cihazlarından biri olan OnePlus 7 Pro Android 10 güncellemesi aldı. OxygenOS olarak dağıtıma başlanan yeni güncelleme 10.0.1.GM31CB seri numarasıyla cihazlara geliyor. Yeni güncelleme Android 10'un tüm özelliklerini içerirken, 2019'un son Android güvenlik güncellemesini de içinde barındırıyor. Sistem içerisinde yazılımsal birçok hatanın giderildiği yeni güncelleme ile kullanıcılar rahat bir nefes alacak. OnePlus 7 Pro Android 10 güncellemesi aldı! - ShiftDelete.Net(1) 1951 MB olan güncelleme bölgesel olarak dağıtıma başlandı. Maksimum 1 hafta içerisinde de tüm kullanıcılara eriştirilmesi bekleniyor. Bu süreçte cihazınızdan güncellemeleri manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde OnePlus 6 ve OnePlus 5 serisindeki cihazların da Android 10 güncellemesini alması bekleniyor.

Android 10 ile gelen bazı yenilikler

- Yeni UI - Gizlilik için gelişmiş konum izinleri - Hızlı Ayarlar'da görüntülenecek simge şekillerini seçmenizi sağlayan Ayarlar'daki yeni özelleştirme özelliği - Genel hata düzeltmeleri ve geliştirmeler - Geri dönmek için ekranın sol veya sağ kenarından içe doğru hızlıca kaydırma hareketi - Son uygulamalar için sola veya sağa geçişe izin vermek için bir alt gezinme çubuğu eklendi - Yeni Game Space özelliği artık daha kolay erişim ve daha iyi oyun deneyimi için tüm favori oyunlarınızı tek bir yerde birleştiriyor - Contextual Display için belirli zamanlara, konumlara ve olaylara dayalı akıllı bilgiler (Ayarlar - Ekran - Ortam Ekranı - Akıllı Ekran)

The post OnePlus 7 Pro Android 10 müjdesi! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose