Netflix'in ilk Türk belgesel dizisi! Fragman yayınlandı

Netflix'teki Türk yapımlarının sayısı giderek artıyor. Hakan: Muhafız ve Atiye isimli Türk dizilerinden sonra sıra belgesele geldi. Netflix'in ilk Türk belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman fragmanı yayınlandı. Aynı zamanda belgeselin afişi de paylaşıldı. İşte Rise of Empires: Ottoman afişi.

Atiye nasıl

Rise of Empires: Ottoman fragmanı paylaşıldı

Aralık ayının sonlarında Atiye, Netflix'teki yerini aldı. Büyük beğeni toplayan Türk dizisinin ardından şimdi sıra bir belgeselde. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Netflix'in ilk Türk belgesel dizisi fragmanı

Dizinin resmi afişi ile birlikte fragmanı da yayınlandı. Prof.Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan belgesel dizinin Türkçe anlatımını Halit Ergenç seslendiriyor. Yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor. https://www.youtube.com/watch?v=t3ISUY0l0WQ&feature=youtu.be 6 bölümden oluşan dizide Fatih Sultan Mehmet'in yükselişi ve İstanbul'un fethi konu alınıyor. Bu arada Osmanlı İmparatorluğu da farklı bir açıdan ele alınıyor.

The post Netflix'in ilk Türk belgesel dizisi! Fragman yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose