İki ülkenin teknoloji liderleri İstanbul'da buluşacak!

Birleşik Krallık Teknoloji Konferansı için tarih belli oldu. Türk ve İngiliz teknoloji sektörlerinin önemli isimlerini ağırlayacak olan konferansın tarihi 17 Şubat olarak açıklandı. 17 Şubat 2020 Pazartesi günü düzenlenecek konferansın ev sahipliğini Birleşik Krallık Uluslararası Ticaret Departmanı üstlenecek.

mouse ve klavye olmadan oyun

Teknoloji liderleri buluşacak

Düzenlenecek konferansın adresi İstanbul’daki Whyndham Grand İstanbul Levent Otel olarak belirlendi. Bu arada konferansın ana konu başlıkları şu şekilde sıralanacak: Finansal Teknoloji, Dijital Sağlık, Bilim ve İnovasyon, Üretimde Dijitalleşme, Akıllı Şehirler.  Her konu başlığı üzerine derinlikli sunumların yapılacağı konferansta tabii ki soru-cevap bölümü de olacak. Aynı zamanda Birleşik Krallık’taki sektörel fırsatların ve potansiyel iş ortaklığı alanlarının da detaylarıyla anlatılacağı oturumlar yapılacak. Konferansta ayrıca Birleşik Krallık ve Türkiye arasında yatırım ve ticaret olanakları, yatırımcıların Birleşik Krallık’ta nasıl şirket kurabileceği ve şirketlerini nasıl büyütebileceği yanında kurumsal yükümlülükler konusunda da detaylı sunumlar yapılacak. Tüm gün boyunca sürecek konferansın dili ise İngilizce olacak. Türk ve İngiliz teknoloji sektörlerinin lider isimlerinin katılacağı söylenen konferans ile ilgili daha detaylı bilgiler, konferans günü netleştikçe belli olacak.

The post İki ülkenin teknoloji liderleri İstanbul'da buluşacak! appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose