Her Burcun Son 10 Yılda Geçirdiği Mucizevi Değişimler

2019’un nasıl geçtiğini çok iyi hatırlıyor olabilirsiniz. Peki son 10 yılda neler yaşadığınızı, nasıl değiştiğinizi hatırlıyor musunuz? Belki de 2010 yılında olduğunuz konumdan çok daha farklı bir yerdesiniz. Evet, hayatınız değişmiş olabilir. Ancak siz değiştiniz mi? Fikirleriniz; hayata, aşka, iş yaşamına, insanlara bakış açınız değişti mi? Değiştiyse ne yönde değişti? İşte her burcun son 10 yılda geçirdiği değişimler ve hayatlarına farklı bir açıdan bakmaya başladıkları konular…

1. Koç

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Aceleci Koç burçları geçtiğimiz 10 yılda, yavaşlamanın o kadar da kötü bir şey olmadığını keşfetmiş olabilirler. Eskiden kendilerini çalışmaya ve halledilmesi gereken işlere o kadar odaklıyorlardı ki adeta hayattan keyif almayı unutuyorlardı. Ancak artık onları var eden şeyleri tanımaya, kendilerini keşfetmeye de vakit ayırıyorlar. Hala işlerini halletmeyi seviyorlar ancak bunu bir maratona dönüştürmek yerine sindirerek yapıyorlar.

2. Boğa

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Boğa burçları son 10 yılda, egolarını gerektiği yerde bırakmaları gerektiğini öğrendiler. Hayat ne kadar kötü olursa olsun kimsenin egolar karşısında eğilmeyeceğini anladılar. Birçok farklı yönden değişen Boğa burçları en büyük değişimi düşüncelerinde yaşadılar. Sonunda diğer sesleri susturup kendi seslerine odaklanabileceklerini, aynı zamanda her insanı anlayamayacaklarını ve bazen inatla anlamaya çalışmanın anlamsız olduğunu keşfettiler.

3. İkizler

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

İkizler burçları son 10 yılda, önem verdikleri insanları takdir edebilmeyi öğrendiler. Eskiden sevdikleri insanlara adeta mülkleri gibi davranan İkizler burçları artık onlara alan tanıyıp, büyümeleri ve kendilerini geliştirmeleri için alan tanıyabiliyorlar. Üstelik sevdikleri insanları takdir edip, onları kendi düşüncelerinden özgür kıldıklarında hayatlarının mucizevi bir şekilde güzelleştiğini fark ediyorlar.

4. Yengeç

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Yengeç burçları son 10 yılda, her şeyin ne kadar hızlı değişebileceğini gördüler. Duygularıyla yaşayan ve sevdikleri insanlara çok önem veren Yengeç burçları bu süreçte hayatlarındaki önemli pek çok insanın gidişini izlediler. Onların gidişlerinden ve onlarla yaşadıklarından pek çok ders çıkardılar. Şimdi kalplerinin sesini dinleyerek yola devam etme zamanı, en başından yapmaları gereken şey de buydu.

5. Aslan

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Geçtiğimiz 10 yıl, Aslan burçları için adeta ders niteliğindeydi ve aldıkları dersler büyümelerine olanak tanıdı. Aslan burçları bu süreçte, her şeyin kendileriyle ilgili olmadığını, bazen çevrelerindeki insanların ya da hayatlarının akışının onları etkileyebileceğini gördü ve kabullendi. Bugüne kadar söyledikleri ve yaptıkları şeylerin insanları fazlasıyla etkileyeceğini düşünen Aslan burçları, aslında insanların kendi hayatlarıyla yüzleşerek bir şeyleri öğrendiklerini ve bu doğrultuda davrandıklarını öğrendiler. Artık seçimlerini ve eylemlerini insanlara göre değil kendi istek ve düşüncelerine göre yapmaya çalışıyorlar.

6. Başak

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Geçtiğimiz 10 yıl Başak burçlarının dünyadaki yerini anlamalarına yardım etti. İyi olan bir şeyin her zaman iyi olmayacağını keşfettiler. Ayrıca etraflarında onları sandıklarından çok daha fazla önemseyen insanlar olduğunu gördüler ve kabul ettiler. Başak burçları eğer izin verirlerse önlerindeki 10 yılın çok daha iyi geçeceğini söyleyebiliriz. Ancak son 10 yılda çıkardıkları dersleri unutmamaları gerekiyor.

7. Terazi

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Terazi burçları son 10 yılda, uzun süredir kaybettiklerini hissettikleri motivasyonlarını geri kazandılar. Öncesinde pek çok farklı sebepten ötürü içlerine kapanmışlardı. Ayrıca risk almaktan da korkuyorlardı. Ancak artık kabuklarından çıkmayı ve dünyaya başka bir gözle bakmayı öğrendiler.

8. Akrep

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Akrep burçları için son 10 yıl oldukça sinir bozucu geçmiş olabilir. Ancak bu süreçte onlara yakın olan pek çok insanın gerçek yüzünü gördüler. Bunun sonucunda da çevrelerini küçük tutmayı ve bu dar çembere herkesi almamayı öğrendiler. İyi seçimler yapmayı ve temkinli olmayı öğrendiler, sonucunda da mutlulukları arttı ve hayat bakış açıları değişti.

9. Yay

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Hayatlarında olumlu düşünmeyi seven Yay burçları son 10 yılda daha temkinli olmayı öğrendi. Hayat karşımıza pek çok şey çıkarırken bazıları karşısında daha soğuk kanlı ve uyanık olmanın, hatta kendilerini en kötüsüne hazırlamanın önemli olduğunu gördüler. Ayrıca kendilerini olayların en kötüsüne hazırlanmak için herhangi bir zamana ihtiyaçları olmadığını, bunu bir yaşam biçimi haline getirebileceklerini keşfettiler.

10. Oğlak

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Oğlak burçları son 10 yılda hayatlarını kendi kontrolleri altına almayı öğrendi. Etraflarındaki insanları etkilemek için çok çalışmak zorunda olmadıklarını fark ettiler. Aslında günün sonunda verdikleri kararlarla yüzleşecek olanların kendileri olduğunu, hayatlarındaki seçimlerin başka insanları değil yalnızca kendilerini etkilediğini keşfettiler.

11. Kova

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Kova burçları sabit kalmaya, bir noktada takılı kalmaya meyilliler. Ancak son 10 yılda ilerlemenin çok daha iyi bir fikir olduğunu öğrendiler. Geçmişle bağlarını koparmanın, geçmişte yaşananları geçmişte bırakmanın ne kadar özgürleştirici olduğunu gördüler. Şimdi kendilerini bulmaya ve keşfetmeye hazırlar. Uzun süredir olmadıkları biri gibi davrandıklarının ve derinlerde bir benlikleri olduğunun farkındalar.

12. Balık

İllüstrasyon: Jaclyn Caris

Duygusal Balık burçları son 10 yılda, zaman zaman vahşi yanlarını da ortaya çıkarmaları gerektiğini anladılar. Bazen sivrilmenin, ciddileşmenin kim olduklarını keşfetme konusunda onlara yardım ettiğini gördüler. Bu değişimle birlikte en derin hayallerini ortaya çıkarmayı başardılar.

source https://listelist.com/burclar-on-yilda-degisim/
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose