GTA 4 severlere Steam'den kötü haber

Rockstar Games tarafından yayınlanan GTA serisinin, kimilerine göre en iyi oyunu GTA 4, oyun severleri kahredecek bir haberle karşımıza çıktı. Buna göre Steam GTA 4 için satın almayı kapatmış görünüyor. Oyun severlerin kalbine kazınan ve yıllarca oynanan bazı oyunlar vardır. Rockstar Games'in ünlü serisi GTA için ise bu kesinlikle GTA 4 oyunu. Daha sonra yayınlanan GTA serileri grafik anlamda çok gelişmiş olsa da, birçok oyun sever GTA 4 tadını diğer oyunlarda bulamadı.

GTA 4 neden Steam'den kaldırıldı?

Şu an için Rockstar Games konu hakkında resmi bir açıklama yapmış değil. Steam ise dağıtıcıdan talep gelmedikçe kolay kolay bir oyunu satıştan kaldırmıyor. Tahminler efsanevi oyunun telif haklarına takılmış olması. Bildiğiniz gibi oyunda otomobile binip radyoyu açabiliyordunuz. Daha önce de benzer sorunlar nedeniyle Rockstar Games yamalarla teliflerin süresi dolmuş parçaları kaldırmıştı.

ff

Eğer benzer bir telif sorunu meydana geldiyse Rockstar Games'in neden güncelleştirme yapmadığı merak konusu. Aynı zamanda şu an için oyunun diğer platformlarda yer alan versiyonlarını satın almak mümkün. steam gta 4, gta 4 Bu arada oyunu daha önce satın alan oyuncular için bir kısıtlama ya da oyuna ulaşılmanın engellenmesi söz konusu değil. En akla yatkın tahmin ise Steam serverlarında yaşanan bir sıkıntıdan ötürü oyunun bir süre satıştan kaldırılmış olması. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Steam GTA 4 gibi efsanevi bir oyunu satıştan kaldırmış olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post GTA 4 severlere Steam'den kötü haber appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose