CES 2020'ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar

Birçok markanın geliştirdiği teknolojileri sergilediği CES 2020 etkinliği geçtiğimiz günlerde sonlandı. Sizler için etkinliğe damgasını vuran katlanabilir cihazlar ile ilgili liste hazırladık.

CES 2020’de neler oldu? – Kısayol #52

CES 2020 etkinliğinde ilgi çeken katlanabilir cihazlar

Bu yıl düzenlenen CES etkinliğinde elektrikli araçlar ve katlanabilir cihazlar ön plandaydı. Lenovo, Dell, Intel  gibi markaların katlanabilir ürünleri ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo thinkpad x1 fold CES 2020 fuarına damgasını vurdu Etkinliğin en dikkat çeken cihazlarından biri olan Lenovo ThinkPad X1 Fold modelini birçok kullanıcı beğendi. 13.3 inç ekrana sahip cihaz geleneksel dizüstü bilgisayar algısını tamamen değiştireceğe benziyor. 2020 yılında 2.499 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Dell Ori concept

Dell Ori concept CES 2020 fuarına damgasını vurdu Diğer cihazlara göre daha fazla sağlamlık hissi uyandıran Dell Ori concept modeli ziyaretçilerin ilgisini çeken bir diğer katlanabilir ürün. Cihaz ekranında katlanabilirlik sebebiyle herhangi bir pürüz ve dalgalanma bulunmuyor. Ürünün ne zaman satışa sunulacağı hakkında bilgi vermekten kaçınan şirket, dayanıklı ve kullanışlı bir cihaz olacağını belirtti.

Intel Horseshoe Bend

Intel Horse Bend modeli en çok konuşulan katlanabilir cihazlardan biri oldu Lenovo ve Dell'in aksine katlanabilir cihazını dizüstü bilgisayar boyutlarında geliştiren Intel, 17,3 inç ekran sunuyor. İnce çerçevesi sayesinde diğer cihazlardan daha kullanışlı olacağı düşünülen cihaza etkinlik sırasında ilgi büyüktü. Şirketin Intel Horseshoe Bend modelini piyasaya süreceği tarih henüz bilinmiyor.

The post CES 2020'ye damgasını vuran katlanabilir cihazlar appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2013. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu - All Rights Reserved
Template Created by ThemeXpose