Bol hediyeli Mi Store Konya mağaza açılışı! vLog

Birbirinden çok aratılan 5 Xiaomi ürününü hediye ettiğimiz videomuzda, yeni açılan Mi Store Konya mağazasını gezdik, takipçilerimizle buluştuk. Yeni mağazada ilk defa satışa çıkacak olan Xiaomi Mi TV fiyatı da videomuzda! Mağaza açılışlarında takipçilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Konya'daki Mi Store açılışında hem takipçilerimizle buluştuk hem de yeni mağazayı gezdik, fiyatlarını sizlerle paylaştık.

Xiaomi Mi Store Konya’da açıldı

Konya'daki Mi Store mağazası 11 Ocak Cumartesi günü açıldı. Kulesite AVM’deki mağaza saat 13.00 itibariyle açıldı. Mağaza açılışında telefonlarda yüzde 15'lik, ekosistem ürünlerinde ise yüzde 40‘a varan indirimler tüketicilerle buluştu.

Bol hediyeli Mi Store Konya mağaza açılışı!

Mağazanın açılışında toplamda 153 adet hediye dağıtıldı. Ayrıca videomuzu izleyen ve videonun açıklama kısmında yazanları yapan 5 takipçimiz de, birbirinden güzel 5 farklı Xiaomi modelini hediye olarak kazanacaklar. Hem okurlarımızla buluştuğumuz hem de Konya'daki Xiaomi Mi Store mağaza açılışında hazırladığımız video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler... https://www.youtube.com/watch?v=cTlc6tt_H8s

The post Bol hediyeli Mi Store Konya mağaza açılışı! vLog appeared first on Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Via Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net https://ift.tt/2DRFzz0
    Yorumlar
    Facebook Yorumları

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2020. Disney Fan - Sosyal İçerik Blogu
Tema Yapımcısı ThemeXpose