Eski Disney Channel'ı Özleyenler İçin Yeni Video Galeri (Tekrar)

Eski Disney Channel'ı Özleyenler İçin Yeni Video Galeri (Tekrar)

  


2015 Yıldından bu yana konseptini değiştiren ve artık çocuklara yönelik çizgi filmler ve animasyonlar yayınlayan Disney Channel Türkiye kanalı, şimdi halen'de İlk 11 ve Çılgın Değişim gibi gençlik dizilerini yayınlasa' da, eski Disney hissini vermediği herkes tarafından bilinmekte.

Haydi hep beraber Disney Channel kanalının gençlik dizileri yayınladığı yıllara gidelim ve neler olup bitmiş bir bakalım...
Disney Dizilerinin Videoları
Disney Channel Başrol oyuncularının bazılarının bulunduğu bir kareDisney Channel Çizgi Filmleri
Disney Channel dizi ve çizgi dizilerin oyuncuları hep bir arada


Disney Channel artık Türkiye' de...
Yepyeni, macera dolu bir dünyaya ve tüm ailenin severek izleyeceği bir kanala hazır mısınız? 
Disney Channel 12 Ocak'tan İtibaren Tüm Türkiye'de
Her gün Disney Channel'da sevdiğiniz tüm programları izleyebileceğinizi unutmayın!Disney Channel kanalı daha test yayını yaparken ben boş boş dizilerin jeneriklerini, bu videoyu izlerken bile eğleniyordum, insan bazen eski günlerini çok özlüyor ve keşke eski zamanlarımı, çocukluğumu bir daha yaşasaydım diyip üzülüyor, evet bir çok eski disney hayranı, ben'de dahil bu durumun içerisindeyiz ve eski disney channel'ı unutmamak ve unutturmamak için bir çok sayfa web sitesi anketler açıldı fakat hiç bir şey boşa değildir bakın bende site açtım ve sizleri için eski disney channel kanalının bütün dizilerinin tam bölümlerini, filmlerini hepsini bir araya topladım, neden?Sizler İçin Hazırlanan Birbirinden Özel 2 Video!


Hepsini sizler, yani biz eski disney channel'i isteyen hayran kitlesi için yaptım ve umarım bu uğraşlarım bir gün deyecektir..


Disney Channel Herkesin Kanalı! Disney Channel Artık Evinizde.

Haydi Çalkala


Haydi Çalkala, Disney Channel da sizlerle :)
Cumartesini salla! Haydi Çalkala her Cumartesi 11:15'te Disney Channel'da!  Onüç yaşındaki en yakın arkadaşlar olan CeCe Jones ve Raquel "Rocky" Blue, küçüklüklerinden beri profesyonel birer dansçı olmayı hayal etmiştir ve sonunda Haydi Calkala, Şikago! adlı yerel bir televizyon programında iş kapmayı başarırlar!


Bir dönemin en popüler Disney Channel gençlik dizilerinden biri olan ve 3 sezon süren Shake It Up, eğlenceli hikayeleri kadar, izleyicisini dans ettirten hareketli yapısıyla dikkat çeken bir yapım.


Onüç yaşındaki en yakın arkadaşlar olan CeCe Jones (Bella Thorne) ve Raquel "Rocky" Blue (Zendaya), küçüklüklerinden beri profesyonel birer dansçı olmayı hayal etmiştir ve sonunda "Haydi Calkala, Şikago !" adlı yerel bir televizyon programında arka plan dansçıları olarak iş kapmayı başarınca büyük çıkışı yakalarlar! CeCe ve Rocky bu büyük güne hazırlanmak için her türlü kuralı deler ve bu süreçte arkadaşlıklarını da test ederek yeni tecrübeler yaşarlar.

Dizinin, kullanılan ve orijinal hazırlanan şarkıları kapsayan 3 adet soundtrack albümü bulunmaktadır. Bu diziyle meşhur olan Bella Thorne ve Zendaya'yı bugün çeşitli dizi, sinema ve müzik işlerinde görmekteyiz.
Haydi Çalkala Disney Channel'da

En iyi hareketler, cazibe ve yetenek onlarda! İki iyi arkadaş Rocky ve Cece. Haydi Çalkala Disney Channel'daHaydi Çalkala, Amerikada bakıcılık.


Haydi Çalkala Disney Channel'da!


Gunther, Cece ve Rocky'ye vahşi bir panter ve kar leoparı olmanın sırlarını anlatıyor. :)


Dina'nın Partisi Nasıl Olmalı?


Cece ve Rocky, Dina'nın partisini planlıyor.


<
Cece ve Rocky Televizyon Programı Yapımcılığına HazırlanıyorGary programı sunabilecek mi?


Jake Ve Blake


Jake ve Blake Disney Channel'da

 Birbirinden ayrı ve habersiz büyümüş ikiz kardeşler tesadüfen bir araya gelirler. Jake ve Blake bunu bir avantaj olarak değerlendirir ve zaman zaman birbirlerinin yerine geçmeye karar verirler. Ancak bu onlar için hiç de kolay ve sorunsuz olmayacaktır. Birbirlerine tıpatıp benzeyen Jake ve Blake, aslında tamamen farklı kişiliklere sahiptir. Jake en sevdiği ders matematik olan parlak bir öğrenci olmasının yanısıra, kibar, sorumluluk sahibi, yüzme şampiyonu, olgun ve fazlasıyla romantiktir. Blake ise kendini beğenmiş, hayranlarını peşinden koşturan bir pop yıldızı... Maceraya atıldıkları andan itibaren birbirlerinin hayatını yaşamaya başlarlar. Jake, utangaçlığını bir kenara bırakarak insanlar  Jake ve Blake, Disney Channel'da yayınlanan Arjantin yapımı bir sitcomdur. Doğumda birbirinden ayrılan ikiz kardeşlerin şans eseri karşılaşıp yer değiştirmelerini konu alır. İlk gösterimi Disney Channel Latin Amerika'da 7 Kasım 2009'da gerçekleşmiştir. Türkiye'de ise 27 Eylül 2010'da yayınlanmaya başlamıştır.
Karanlık aile sırları Disney Channel'da ortaya çıkıyor.


Waverly Büyücüleri

Waverly Büyücüleri - Büyücüler Melekler'e Karşı!

Büyücüler Melekler'e karşı. Waverly Büyücüleri'nin ilk bölümü sadece Disney Channel'da.


Waverly Büyücüleri - Alex ve Harper Kendi Evlerine Taşınma Kararı Alıyor

Alex ve Harper kendi evlerine taşınma kararı alıyor ama hangi zorluklarla karşılaşacakları hakkında hiçbir fikirleri yok!

2007-2012 yılları arasında çekilmiş disney dizisi. ülkemizde waverly büyücüleri olarak bilinir. disney'in en eğlenceli dizilerinden biridir. tüm eğitimlerini tamamlayıp tam bir büyücü olmak için birbirleriyle yarışan alex (selena gomez), justin (david henrie) ve max (jake t. austin) russo kardeşleri anlatır. aslında olay sadece bununla sınırlı değildir; aile, ergenlik, okul, arkadaşlık, gönül işleri vs birçok konu ele alınır.


Selena gomez, sempatikliği ve oyunculuk yeteneğiyle birlikte canlandırdığı alex karakterinin hazırcevap, eğlenceli, havalı kişilik yapısıyla dizinin en parlayan ismi olmuştur. alex, sorumluluk sahibi ağabey justin, her şeyden bihaber küçük kardeş max ile de yakın ilişki halindedir. babaları jerry (david deluise), ölümlü bir kadın olan anneleri theresa (maria canals barrera) ile evlendiğinden büyücü güçlerinden vazgeçmiş, sandviç dükkanı işleten bir adamdır. büyücülük derslerini ondan alırlar, anneleri ise çocukların evde büyü yapmasından hoşlanmaz. çocuklar büyücü olsa bile samimi bir aile ortamı hakimdir. sanırım dizideki en donuk karakter alex'in yakın arkadaşı harper (jennifer stone). aslında oyunculuğu başarılı sayılır fakat kendisine biçilen rol oldukça monoton, bundan kaynaklı içerisinde bulunduğu konular da çoğunlukla animelerdeki filler kıvamında doldurma bölüm gibi ilerler.

dizi genel olarak komedi dizisi kıvamında ilerlese de zombiler, vampirler, melekler, kurt adamlar gibi doğaüstü canlı ve olaylar da konuya dahil olur. alex'in kurt adam erkek arkadaşı mason (gregg sulkin), justin'in vampir kız arkadaşı juliet (bridgit mendler) ile biraz fantezi, dram, romantizm de diziye eklenir. vahşi batı delisi okul müdürü bay laritate, sakar büyücü kerbo amca da dizideki diğer özgün karakterlerdendir. diziye birçok disney yıldızının yanı sıra shakira gibi birçok ünlü de konuk oyuncu olmuştur.Büyücüler Melekler'e karşı. Waverly Büyücüleri'nin ilk bölümü sadece Disney Channel'da.


Waverly Büyücüleri'nde Esrarengiz Not

Kumsalda kitap okumak isteyen Harper, dondurma almaya karar verince esrarengiz bir not ile karşılaşıyor.


Waverly Büyücüleri - Harper ve Max Takipte!

Waverly Büyücüleri - Harper ve Max Takipte!  Waverly Büyücüleri Disney Channel'da!

Bakıcım Bir Vampir


Bakıcım Bir Vampir - Ethan İş Peşinde
Bakıcım Bir Vampir, Disney Channel'da yayınlanan Kanada fantezi, gerilim ve gençlik dizisidir.


Dizi konusu şöyledir; Ethan'ın ebeveynleri kardeşi Jane'e bakamayacağını düşünerek Sarah adında bir bakıcı tutar. Fakat Ethan ve en yakın dostu Benny, Sarah'ın Whitecapel vampirlerinden biri olduğunu anlarlar. Bakıcının şokunu atlatamazken Ethan ve Benny'nim Rory ve Erica adında iki vampir arkadaşı olur. Bu beşli her bölüm de Whitecapel Eyaleti'ni çeşitli kötülüklerden kurtarır.


Bakıcım Bir Vampir - Ethan İş PeşindeBenny, Ethan'dan iksirler konusunda yardım istiyor. Bakalım başarılı olacak mı ? :)Yetenek Çiftliği


Yetenek Çiftliği Disney Channel'da!


Yetenek Çiftliği (Özgün adı: A.N.T. Farm), Zack ve Cody Güvertede'nin yapımcısı Dan Signer tarafından yaratılmış olan şimdi yayınına başlamış olan bir Disney Channel orijinal dizisidir. 2010 Kasım ayının ortasında dizi duyurulmuştur ve çekimler 2011 başlangıcında başlamıştır. Dizi ABD'de 17 Haziran 2011'de başladı. Ondan önce dizinin ön gösterimi ABD'de 6 Mayıs 2011 günü Zack ve Cody Güvertede`nin final bölümünden sonra yayınlandı. Türkiye'de ise 10 Aralık 2011'de başladı. Ve şu an Disney Channel'de devam etmektedir. Dizinin 2. Sezonu ABD'de 1 Haziran 2012'de başladı. Türkiye'de 12 Ekim 2012'de başlamıştır.


Disney Channel'da yepyeni bir dizi Yetenek Çiftliği!

Yetenek Çiftliği - Chyna Parks Herkesi Coşturuyor!

Chyna; henüz on bir yaşında olmasına rağmen, gitar, piyano, keman, trompet, saksafon, davul, mızıka ve kaşık gibi birçok kişinin sayabileceğinden daha fazla enstrüman çalabilen bir müzik dehası!Yetenek Çiftliği'nde Fletcher'ı Yakından Tanıyın!

Yetenek Çiftliği'nin sevilen karakterlerinden Fletcher'ı yakından tanımaya hazır mısınız? 


Yetenek Çiftliği - China, Karınca Çiftliği'ne katılıyor.

Yetenek Çiftliği - China Karınca Çiftliği'ne katılıyor. Yetenek Çiftliği Disney Channel'da


İyi Şanslar Charlie


İyi Şanslar Charlie Disney Channel'da


Disney Channel'da karmaşaya dikkat, çünkü çocuklar evi altüst ediyor. 

İyi Şanslar Charlie (Özgün adı: Good Luck Charlie), bir Disney Channel orijinal dizisidir. Duncan ailesinin yeni doğan dördüncü çocuklarından sonra hayatlarındaki değişiklikleri konu alır. Her bölümde Teddy Duncan (Bridgit Mendler), Charlie için tavsiyelerin olduğu ve bir genç olarak yaşamayı anlattığı bir video günlüğü kaydeder.

İyi Şanslar Charlie İzle
İyi Şanslar Charlie Dizisinden herkesin bir arada olduğu kapak fotoğrafı


Dizi Türkiye'de Disney Channel'da yayınlanmaktadır, 2. sezonu Türkiye'de 10 Eylül 2011'de başlamıştır. 3. sezon ise Türkiye'de 17 Kasım 2012'de başlamıştır.

Yeni bir kız bebeğin gelişiyle Duncan ailesinin yaşamı tepetaklak oluyor. Anne babaları genç kızları Teddy ve genç ağabeyi Paul James 'PJ' Duncan ve 10 yaşındaki erkek kardeşleri Gabe'den Charlotte'a, yani Charlie'ye bakmak için yardım istiyorlar. Anne baba Amy ve Bob çalıştıklarından işe büyük kardeşleri el atıyor. Bebek mamalarını, omuz bezlerini, bebek bakıcılığını, yani eğlenceli olan ve olmayan bebek işlerini öğreniyorlar. Teddy günlük serüvenlerini ve aksilikleri Charlie için bir video günlüğüne kaydediyor ve günü gelip ablası evden gidince buna başvurmayı umuyor. Charlie yeni erkek kardeşinin gelmesiyle abla olduğu duygusuna takılıyor. Kardeşi Toby Wan Kenobi, Duncan yani, Toby ile odukça iyi anlaşıyor.İyi Şanslar Charlie - Oda ArkadaşıGabe, Teddy'nin Disiplin Cezasını Ortaya Çıkarır.

Gabe, Teddy'nin aldığı disiplin cezasını son onda ortaya çıkarır. Amy bu cezayı öğrenir ve Teddy'nin hocasıyla konuşmak ister.


İyi Şanslar Charlie - Bob'un Pasta İmtihanı

Gabe, pasta konusunda babasına imtihan yapıyor. İyi Şanslar Charlie Disney Channel'da


İyi Şanslar Charlie - Teddy'nin Not Üzüntüsü

İyi Şanslar Charlie - Teddy hakettiği notu almadığını düşünüyor.


Jessie


Disney Channel'ın Yeni Dizisi: Jessie
Disney Channel'ın Yeni Dizisi: Jessie

Jessie, başrolünü Debby Ryan'ın oynadığı Disney Channel orijinal dizisi. Dizinin konusu Teksas'tan New York'a iş bulmak için taşınan Jessie'nin beklenmedik bir şekilde bakıcı olarak işe alınmasıyla başlar. Jessie, farklı kültürlerden gelmiş dört çocuğa bakıcılık edecektir ve bakıcılık konusunda sıkıntıları vardır. Luke Jessie'den hoşlanmaktadır, Zuri'nin hayali arkadaşları vardır, Emma telefon bağımlısıdır ve Ravi'nin dev bir kertenkelesi ayrıca çok ayrı bir kültürü vardır.

Jessie Resimleri
Jessie Dizi Afişi

Ana Karakterler
Jessie Prescott: Jessie eğlenceli ve sıcakkanlı, 18 yaşında bir Teksaslı. New York'la ilgili büyük hayalleri var ve bu hayallerini gerçekleştirmek istiyor.4 çocuğa bakıcılık yapıyor.Luke Ross: 12 yaşında. Ross ailesinde yaramazlığı başlatmayı seven, kendinden emin bir genç. Dans etmeyi ve hayatındaki bayanları etkilemeyi seviyor.Patentini almayı düşündüğü bir yemek var "Çikogetti" . Detroit'ten evlat edilen bir çocuktur ama herkese Kriptonlu olduğunu söyler.Emma Ross: Emma yaptığı her işte elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan şen şakrak bir genç. Ünlü film yönetmeni Babası Morgan ve eskiden süper model olan, daha sonra iş kadınlığına soyunan Annesi Christina'nın ikinci biyolojik çocuğu.14 yaşında.Ravi Ross: Ravi Ross ailesinde evlat edinilen en son çocuk. Çok sevdiği ana vatanı Hindistan ile olan tek bağı, yedi ayaklı Asya Su Monitör Kertenkelesi Bay (Daha Sonra Bayan) Kipling olup 11 yaşındadır.Zuri Ross: Zuri, doğduktan hemen sonra evlat edinilmiş ve görebileceğiniz en sevgi dolu ve hayalperest kız! Kardeşlerini çok seviyor ama biraz yaramazlık yapmaktan da zevk alır, 8 yaşındadır. Okuldan ve ev ödevlerinden nefret eder. Ugandalıdır.


Bertram: Bertram evin uşağıdır. Tembel ve üşengeçtir. En sevdiği şey uyumak ve peynirlerdir.


Disney Channel JessieJessie - El Reklamı

Jessie - Maskot SeçimiZack Ve Cody Güvertede


Zack & Cody Güvertede (İngilizce: The Suit Life On Deck) bir Disney Channel orijinal dizisi. Zack & Cody'nin Lüks Yaşamı'nın devam dizisidir. Bu dizide Zack ve Cody yine vardır. Ama bu sefer Tipton Hotel'de değil S.S. Tipton'dadırlar. Orada 7 Seas High adlı okula giderler. Yeni arkadaşlar bulurlar.


Dizi eski oyuncu kadrosunda küçük bir değişiklik olmuştur. Ashley Tisdale yerine Debby Ryan (Bailey Pickett) gelmiştir. Maddie (Ashley Tisdale) Boston'da üniversiteye gitmektedir; bu yüzden bu yolculukta yoktur, fakat "Maddie Güvertede" adlı bölümde diziye konuk olmuştur.

Dizi ilk önce Disney Channel'da yayınlandı.Sonra Disney XD ile beraber yayınlandı.Şu anda ise hem Disney XD'de hem de Disney Channel'de yayınlanıyor.

Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamının "Let Us Entertain You" adlı bölümünde S.S Tipton gözükmüştür.

Drake & Josh gençlik dizisininden esinlenilmiştir. Dizide 12 yaşındaki ikiz kardeşler, Zack ve Cody'nin hayatı konu edilmiştir. Bekâr anneleri Carey'nin, Boston'ın en gösterişli oteli olan Tipton Otel'de şarkıcılığa başlaması üzerine Zack ve Cody'nin yaşamı tamamen değişir. Annelerinin yaptığı sözleşme sonucunda ailecek bu lüks otelde yaşamaya başlarlar. Anneleri çalışırken, Zack ve Cody ise yeni evlerinin tüm güzellikleri ve konforunun tadını çıkarırlar. Özellikle de oda servisi, yüzme havuzu ve oyun odası, ikizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır.
Zack ve Cody - Uçan Ölüm Sepeti

Zack ve Cody - Uçan ölüm sepeti işe yarıyor. Zack ve Cody Disney Chanel'da


Zack & Cody Güvertede - Woody, London'ın Hizmetçisi oluyor!

Woody, London'ın arkadaşıyla aşk yaşabilmek için uşak oluyor!Zack ve Cody Güvertede En Komik Anlar Ödülleri

Zack ve Cody Güvertede En Komik Anlar Ödülleri'ne Hoş Geldiniz?Zack & Cody Güvertede - Güzellik Yarışması

Zack & Cody Güvertede - London Güzellik Yarışmasına Katılıyor.


Hannah Montana


Hannah Montana
Hannah Montana Dizi Afişi

Hannah Montana, bir Disney Channel dizisi. Dizide çifte yaşam süren Miley Stewart konu ediliyor. Miley, 16 yaşında sıradan bir gençtir. Ama onun ikinci yüzü Hannah Montana ise dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır. Miley'nin sınıf arkadaşları onun ikinci kişiliğini bilmemektedirler. Dünyayı dolaşır, hayranlarını aynı zamanda menajeri olan babasının yazdığı müzikle eğlendirir. Miley her çocuğun hayalindeki hayatı yaşar. Ancak gözkamaştırıcı yaşamın ve şöhretin limuzinler, şık giysiler, ünlülerle takılmak gibi getirileri olsa da Miley en çok kendisine diğer gençler gibi davranılmasını ve yaşıtları gibi bir yaşam sürmeyi ister.

Hannah Montana'nın 4. sezon çekimleri bitmiştir ve dizi finali 16 Ocak 2011'de "Wherever I Go" bölümü ile tamamlanmıştırHannah Montana - Miley Büyükannesine Odasını Gösterir.

Miley bu bölümde büyükannesine videokamera ile odasını gösterir. Hannah Montana Disney Channel'da


Hannah Montana Öğle Yemeği İçin Kuyrukta

Hannah Montana öğle yemeği için sandviç kuyruğunda zor anlar yaşıyor. İşinde ilk günü olan çalışan Hannah Montana'yı aç bırakmakta kararlı! :)


Hannah Montana - Şarkı Provasında

Miley şarkı provasında ama cumaya kadar yeni bir şarkı daha yazması lazım ve çok az zamanı var!


Bir Çift Kral


Bir Çift Kral İzle
Bir Çift Kral dizisinden bir kare

Bir Çift Kral (Özgün adı: Pair of Kings), Amerikan televizyon sitkomudur. Yapımcıları Dan Cross ve David Hoge'dur. Ünlü oyuncular Mitchel Musso (Hannah Montana'dan tanınmaktadır) ve Doc Shaw (Zack ve Cody Güvertede'den tanınmaktadır) başroldedir. Ancak 3. sezonda Mitchel Musso yerini Adam Hicks'e bırakmıştır. Dizi ilk gösterimini 25 Şubat 2010'da yapmıştır. 2. sezon 13 Haziran 2011'de girmiş, 3. sezon ise 18 Haziran 2012'de gösterime girmiştirBir Çift Kral Disney Channel'daBir Çift Kral - Sürpriz PartiBir Çift Kral - Sınav Stresi

Bir Çift Kral'da Brady ve Boomer çok önemli bir dizi testi geçmek zorunda. Bakalım ne kadar başarılı olacaklar.


Zeke Ve LutherZeke & Luther bir Disney XD orijinal dizisidir, sitkom halindedir. Konu olarak 2 iyi arkadaşın Dünya çapında en harika kaykaycılar olmak istemesidir. Dizinin oyuncuları Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee ve Ryan Newman'dır. Ryan Newman dizide ilk 2 sezonunda ana oyuncu,3.sezonda ise özel konuk oyuncu olarak çok az bölümde yer almaktadır. Çekim yeri Gilroy, Kaliforniya'nın Kuzeyidir. Dizinin yapımcısı aynı zamanda Disney Channel orijinal dizisi Even Stevens'ın da yaratıcısı olan Matt Dearborn'dur.

Zeke Ve Luther İzle
Zeke Ve Luther Gençlik Dizisinden Bir Kare


İlk gösterimini ABD'de 10 Haziran 2009'da yapmıştır. 2.Sezon gösterimini 15 Mart 2010'da, 3.sezon gösteriminide 28 Şubat 2011'de yapmıştır. Dizi ABD'de 2 Nisan 2012 tarihinde iki bölümlük özel bir filmle son bölümünü yayınlamıştır.Son bölümde Hollywood a giden kahramanlar daha sonra Dünya Kaykay turnuvasına katılmış, ancak turnuva sonuçları seyirci için karanlık kalmıştırZeke ve Luther - Yeni bir İş

Zeke ve Luther birlikte Luther'ın babanesinin harab olan evini yeniden onarmak için yeni bir işe giriyorlar. Bu yeni işlerinde pekde başarılı göründükleri söylenemez.Zeke ve Luther, Macera Çocukla Tanışıyor!

Macera Çocuk Olivia ile tanışmak için Donald Don'un çörek dükkanına gelir. Zeke ve Luther Macera Çocuk'la tanışıyor.


Zeke ve Luther - Karides Avı

Zeke ve Luther karides avlamak için denize açılır ve denizde başlarına büyük bir engel gelir.
ÖZEL VİDEO


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: