Tembel Kasaba Türkçe Dublaj Tüm Bölümler İzle - 1-2-3 Sezonlar Full İzle

Tembel Kasaba Çizgi Film Konusu Ve Tanıtım

LazyTown, tüm oyuncuları ve ekibi İzlandalı olan, ABD ve İzlanda ortak yapımı çocuk televizyon programı. 1991 yılında çizgi roman şeklinde çıkan yapımın daha sonra 2004 yılında televizyon dizisi çekilmiştir.

Stephanie, dış dünyadan Tembel Kasaba’ya gelir ve burada dünyanın en tembel kötü adamı Robbie Rotten’ın da dâhil olduğu bir grup tuhaf çocuk ve büyükle tanışır. Tembel Kasaba, Stephanie için olduğu kadar süper atletik kahraman Sportaküs için de bir yuva gibidir. Ve Sportaküs, sağlıklı yaşam stili seçenekleriyle, kolay fakat sağlıksız olanları arasında karar vermekte zorlanan Stephanie’ye yardımcı olacaktır. 

Bu Nick Jr.'ın televizyon programında, Stephanie adında pembe saçlı bir kız, dayısı sakinlerine fiziksel aktivitenin faydalı olduğunu öğretmeye çalıştığı amcası (LazyTown belediye başkanı) ile LazyTown'a taşınıyor.İzlemek İstediğiniz Tembel Kasaba Sezonunu Seçebilirsiniz

 Tembel Kasaba 1. Sezon İzle  Tembel Kasaba 2. Sezon İzle   Tembel Kasaba 3. Sezon İzle

Tembel Kasaba 1.Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Tembel Kasaba İzle Türkçe 1.Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba Türkçe İzle 1.Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 5. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 7. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 8. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 9. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 11. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 12. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 13. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 14. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 15. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 16. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 17. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 18. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba 1.Sezon 19. Bölüm Türkçe Dublaj İzleTembel Kasaba Çizgi Dizisi İçin Bazı Yorumlar;

  -Dünyada 30'dan fazla ülkede yayınlanan çocuklar için hazırlanmış televizyon dizisidir. türkiye'de tembel kasaba adıyla jetix de yayınlanmaktadır. pembe saçlı kız stephanie, tembel kötü adam robbie rotten ve sporcu iyi adam sportacus karakterleri etrafında dönen bir hikayesi vardır. geçtiğimiz sene programdaki parçalar soundtrack olarak piyasaya sürülmüş ve ilginç bir şekilde bing bang parçası da listelere girmiştir. (soundtrack albümünde robbie rotten tarafından seslendirilen master of disguise dinlenilmelidir kanımca).

  -Bu programda pembe saçlı kız stephanie'yi canlandıran kişi julianna rose mauriello'dur.

  -Jetixde yayınlanan, içerik olarak kanalın en düzgün programlardan biridir. çocuğum kötü şeyler öğrenebilir, etkilenebilir diye tasa etmenize de gerek yok. gördüğüm kadarı ile güzel bir içeriğe de sahip. 2,5 yaşındaki kızım her şarkı başladığında dans etmeye başlıyor. ağabeyi ile her şarkıya eşlik ediyorlar. hatta anneleriyle türkçeleştirilmiş şarkı sözlerini de tartışıyorlar, kim yanlış söylüyor diye. bazende türkçelerinden sıkılıp ingilizceleri ile izliyorlar. içimiz dışımız sportaküs, stephanie ve rezil ruby oldu. her gün sürekli tekrarı yayınlanıyor. muhakkak problemli bir durumda açarsanız ortalık sakinleşebiliyor. bizimkiler için programlar bir süre boyunca kült oluyor ve sürekli o seyrediliyor. şimdilik sıra lazy town (tembel kasaba) da ne zaman sıkılır yeni dizi bulurlarlarsa o günden sonra hiç seyretmiyeceğiz anlamına geliyor.

 en iyi yönü henüz oyuncakları çıkmamış durumda. çocuğunuz oyuncakları için tutturmıyacak, tuttursa da yapacak bir şeyiniz olmaycak. ya ben 10 sever de oyuncaklarını isterse. biz maalesef önce ben 10e yakalandık.

  -Artık disney playhouse da yayınlanmakta olan, çocukları hipnotize edercesine ekrana bağlayan, paylaşmak, arkadaşlık, dostluk, dengeli beslenme vs. gibi güzel fikirlerin aşılanmaya çalışıldığı çocuk programı... az önce evdeki yoğun istek üzerine yayın saatini buldum, daha birbuçuk saat var dememe rağmen, ekran başında bekliyor benimkiler...

  -Sportacus, Stephanie, Trixie, Pixel, Ziggy, Stingy ve Rezil Robbie'nin yaşadığı kurgusal bir kasabadır. Ziggy, Pixel, Stingy ve Trixie isimli dört kukla karakter tüm çocukların gündelik hayatta karşılaştıkları zorlukları temsil ediyordur.

  -Ziggy tatlı şeyleri çok sever ve sağlıklı bir tercih yapmakta zorlanır; Pixel bilgisayar ve televizyon başında geçirdiği zamana dikkat etmelidir; Stingy paylaşmayı pek sevmez ve Trixie ise insanları yanlış sözlerle üzmemeyi ve arkadaş edinmeyi öğrenmeye çalışır.

  -Rezil Robbie'nin tam tersi olan Sportacus, gerçeküstü bir aksiyon kahramanıdır ve ikisi hayata karşı olumlu ve olumsuz yaklaşımları temsil etmektedir.


  -Tembel Kasaba'ya misafir olarak gelen Stephanie ise sağlıklı tercihler yapmak konusundaki şevkiyle etrafa çeki, düzen verir.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: