Poko Çizgi Film Türkçe Dublaj İzle - Tüm Bölümleri Full İzle


Poko Çizgi Film Konusu Ve Tanıtım

Poko, genç bir çocuk, evcil köpeği ve oyuncak maymunu hakkında Kanadalı bir stop motion çocuk televizyon dizisidir. Kanada'da Halifax Film Şirketi tarafından üretilen Poko, Jeff Rosen tarafından yaratıldı. 2003'te üretime başladı ve üç üretim döngüsünden sonra 2006'da sona erdi.

Yumurcak Tv de yayinlanan Poko çocuklarin ilgi odağı oldu. Poko ve arkadaslarinin neler yaptiklarini anlatan bir animasyon filmi.Çok eglenceli bir çizgi film izle.


Poko, küçük çocuklara yönelik, günlük çocukluktaki sıkıntı ve zorlukla başa çıkmalarına yardımcı olacak basit stratejilerle uğraşan, durmadan hareket eden bir animasyon gösterisi.


Poko 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj Çizgi Film İzle

Poko 2. Bölüm İzle

Poko 3. Bölüm İzle

Poko 4. Bölüm İzle

Poko 5. Bölüm İzle

Poko 6. Bölüm İzle

Poko 7. Bölüm İzle

Poko 8. Bölüm İzle

Poko 9. Bölüm İzle

Poko 10. Bölüm İzle

Poko 11. Bölüm İzle

Poko 12. Bölüm İzle
Poko çizgi filmi için bazı yorumlar;

  -Yanlış hatırlamıyorsam 'poko' diye bir çizgi film vardı, geçen sene görmüştüm. çizgi filmde poko'nun canı bir şeye sıkıldığında dış ses poko'ya ''maymun'a sarıl, sımsıkı sarıl, kendini iyi hissedene kadar sarıl...'' diyordu. poko maymuna sarılıyor ve çok geçmeden kendini iyi hissediyordu bile.

bugün bana da dış ses ''çık dışarı, yürü, bacaklarını hissetmeyene kadar yürü...'' diyordu. tüm üşengeçliğime rağmen çıktım evden, bıraktım kendimi serin, güzel fakat bir o kadar da kirli bir havanın pençesine. bacaklarımı hissetmeyene kadar... ama kendimi hissediyordum artık, daha iyi hissediyordum.

  -Yumurcak tv'de çıkan çizgi animasyon çocuk dizisi.
haylaz bir köpeği var, adı minus ve bir de elinden düşmeyen maymunu murphy. tabii ki bir de kız var adı bibi olan.
"poko pippity pop!" dediği anda parmağı ile bir obje çiziyor ve obje gerçeğe dönüyor. hem eğitici hem eğlenceli. bizim oğlan hastası oldu lakin kanadalı yapımcılar devamını yapmıyorlarmış maalesef .

  -Ellerinde neden birer parmak eksik oldugunu bilemedigim cizgi film karakteri. 2.5 yasindaki oglum sorunca göt oldum ne diyecegimi sasirdim. ayaklar da öyle, dörder tane ayak parmagi var. niye lan?

Pepe'nin de burnu yok galiba, bi kere de ordan mantarladiydik.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: