Kilo Verirken Diyetinize Ekleyebileceğiniz - Kilo Verirken Yiyebileceğiniz 5 Gıda!

Kilo Verirken Diyetinize Ekleyebileceğiniz - Kilo Verirken Yiyebileceğiniz 5 Gıda!Daha faydalı olmak, kilo vermek için en ideal yaklaşımlar arasında göze çarpıyor!

Özel olarak, bu bakımlar sizin için aşırı derecede katı değildir ve sayısız avantajları vardır, ancak aynı şekilde serbest ağırlık yardımcı olurlar! Öyleyse bunları yeme rutininize eklemek için bir noktaya değin!1. SuSu çok kazançlı bir varlıktır, sıklıkla göz ardı edilir. Kilo azaltmanın yanı sıra, aynı şekilde zayıflığı hafifletir, cilt görünümünü iyileştirir, güvenli yapınıza yardımcı olur ve çok daha fazlasını sağlar.


Bu sıralar boyunca, daha az yemek yemeden önce herhangi bir akşam yemeğinden önce içme suyunu bıçaklayın ve akşam yemeğinden sonra asimilasyona yardımcı olmak için iç.


2. Yaban MersiniBunlar ağırlık azaltmaya yardımcı olan karakteristik sentetikler olan polifenollerle doldurulur. Ayrıca hafızayı ve psikolojik kapasiteyi geliştirir ve harika tadı! Bunlardan küçük bir tutacağı sınıfa ya da işe ya da öğle yemeği, yemek ya da kahvaltı için bir demet yemek için bıçaklayın


3. Hindistan Cevizi


Hindistancevizi tatlı, katı ve doldurucu bir ısırıktır ve karaciğerinizdeki metabolik hızı% 30'a kadar yükseltir, bu şekilde form almanıza yardımcı olur. Hindistan cevizi sütü, hindistan cevizi suyu veya sadece standart bir hindistancevizi içmeye gidin.


4. ÇilekÇilek, yağ tüketen hormon oluşumunu ilerlettiği için şekillenmeye yardımcı olur. Aynı şekilde geçici belleği de destekler ve kemik sağlığı için önemlidir.


5. Portakallar
Bunlar olağanüstü bir sindirim destekçisidir ve besleyici C, folat ve tiamin bakımından yüksektir. Buna rağmen, benzer bir tıbbi avantaj elde edemeyeceğiniz gerekçesiyle, sıkılmış portakalları orijinal portakalların aksine bir seçenek olarak kullanmayın.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: