Johnny Bravo Çizgi Film - Dizi Tüm Bölümler Türkçe Dublaj İzle


Johnny Bravo Çizgi Film Serisi 

Johnny Bravo isimli komik karakterimiz sarı saçları klasik siyah tşörtü ve mavi kot pantolonuyla başından geçen ilginç hikayeleri konu almaktadır. Konu olarak ağırlıklı karşı cinsine olan yaklaşımı ve yakın arkadaşlarıyla başından geçen ilginç olayları anlatmaktadır.

Johnny Bravo Çizgi Film Konusu


Johnny gözlüğü ve acayip saçlarıyla sürekli kız peşinde koşan narsist bir tiptir. Kasları beynine göre daha gelişmiştir. Annesiyle yaşamaktadır. Annesi tipik bir annedir ve oğluna çok düşkündür. Suzie adında 10 yaşında bir komşusu vardır. Çok zeki bir kızdır ancak Johnny'den hoşlanır. Johnny'nin tek arkadaşı Carl tam bir inektir ve kafayı bilgisayarlarla bozmuştur. Johnny'yle beraber sürekli bir fast food dükkanında takılırlar. Bu dükkanın sahibi Babalık aşırı paragöz bir adamdır. Ama gerçekten de bir baba figürüdür.
Johnny her bölümde bir kız görür (illaki) ve onunla tanışmak için herşeyi yapar. Genellikle bu çabaları hüsranla sonuçlanır. Ama o sırada başından birçok komik olay geçer ve diziyi bu oluşturur.


Johnny Bravo 1. Sezon 1. Bölüm İzleJohnny Bravo İzle 1. Sezon 2. Bölüm İzleJohnny Bravo Çizgi Film İzle 1. Sezon 3. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 4. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 5. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 6. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 7. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 8. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 9. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 10. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 11. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 12. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 13. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 14. Bölüm İzleJohnny Bravo 1. Sezon 15. Bölüm İzle

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: