Hey Arnold Türkçe Dublaj Bütün Bölümler İzle - Çizgi Film Arnold İzle

Hey Arnold Çizgi Film Konusu Ve Tanıtım

Hey Arnold! Amerikan yapımı çizgi film dizisidir. Nickelodeon kanalında yayınlanmaktadır. Türkiye'de de bir dönem TRT 1'de yayınlanmıştır.

Büyükbabaları ve komşuları ve arkadaşlarıyla birlikte çok ırksal bir yatılı evde yaşayan, Brooklyn, New York'a benzeyen isimsiz bir şehirde 4. sınıf öğrencisi olan Arnold'un günlük hayatı.

Popüler Nickelodeon çizgi karakteri Arnold, ilk uzun metraj filminde, evinin olduğu bloğu, alışveriş merkezi yapmak üzere yıkmak isteyen şeytani yatırımcı Scheck'e karşı savaşıyor. Büyüklerin bu korkunç plana karşı birşey yapmaması, Arnold ve arkadaşları Gerald ve Helga'nın harekete geçmelerine neden olur.

Hey Arnold 1. Sezon 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Hey Arnold 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj İzleHey Arnold 1. Sezon 3. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Hey Arnold 1. Sezon 4. Bölüm Türkçe Dublaj İzleHey Arnold 1. Sezon 5. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Hey Arnold 1. Sezon 6. Bölüm Türkçe Dublaj İzleHey Arnold 1. Sezon 7. Bölüm Türkçe Dublaj İzleHey Arnold 1. Sezon 8. Bölüm Türkçe Dublaj İzle
Hey Arnold Çizgi Film Yorumları

  -Öncelike: hastasıyım! kocaman futbol topu kafasından düşürmediği minicik şapkası çok komik. bi bölümde kaybedip bunalıma girmişti. annesi babası yok, bunak ninesi ve dedesiyle yaşıyor. "eğer ölmedilerse niye 9 yaşındaki çocuğu bu kadar ihmal ediyor bu anne baba" diye merak ederim hep. nickelodeon kabloludan kalkınca üzülmüştüm ama trt sabahları yayınlıyo. zenci kankası garold ve platonik takipçisi helga diğer ilginç tipler. ayrıca pansiyon olarak kullandıkları evin sakinleri de enteresan. örneğin birinin adı oscar kokosckha. bi bölümde de kafka soyadlı biri vardı.


  -Helga arnolda deli gibi asiktir ama bunu hep gizler. hatta arnolda "hey futbol topu kafali" diye de dalga gecer. arnold ortada yokken arnoldin fotograflarini oper falan. ben helgaya hak veriyorum arnold asik oluancak adamdirPrevious Post
Next Post

post written by:

3 yorum:

  1. OHAA ÇOK SEVİNDİM DEVAMI GELSİN LÜTFEN ÇOK TEŞEKKÜRLER

    YanıtlayınSil
  2. Bu yüklediğin filmi ama çizgi film serisi değil :(

    YanıtlayınSil
  3. teşekkürler ! diğer eski nickelodeon dizilerini de yükler misiniz ? icarly drake and josh gibi

    YanıtlayınSil