Doğal ve Kıvırcık Saçlar İçin Basit ve Hızlı Saç Modelleri

Doğal ve Kıvırcık Saçlar İçin Basit ve Hızlı Saç ModelleriGerçekler, dalgalı saçların düz saçtan çok stil açısından daha zor olduğunu doğrulasa da, dalgalı saçlara sahip olmak, sürekli olarak bir kılığa bağlı kalmanız gerektiği anlamına gelmez. Bükülmelerinizi kavrayabilmenizi sağlayan normal dalgalı saçlar için bazı aşırı basit ve keskin düşünceler!1. Basit bir topuz!Bu saç modeli, hiç çaba harcamadan sonraki tüm amaç ve amaçları gerektirir ve çeşitli şekillerde mümkün olmalıdır. Başlangıçta, tüm saçlarınızı toplayın ve başınızın en yüksek noktasına koyun. Saçınızın yeterince kalın olması durumunda, onu bir top haline getirip bağlayabilirsiniz. Bu işe yaramazsa, saçlarınızı ellerinizle donut haline katlayın. Fazlalık kısımlarınız olması durumunda, bunları yuvarlayabilir ve topuzun etrafına bağlayabilirsiniz. Sonunda, saçınızın önünün aşırı karıştığını hissetme ihtimalinize kapalı bir kafa bandı ekleyin. Yaratıcı olmaktan çekinmeyin ve çeşitli şekillerde şekillendirin!

2. Yan Hollanda ÖrgülerBu saç kesimi, saçınızın sadece bir tarafının harika görünmesi durumunda özellikle çok basit ve faydalıdır. Saçınızı bir tarafa doğru ve sonra en az saçla düşündüğünüzde üç bölüme ayırın. Bu noktada, sadece Hollanda bu parçaları ördü. Hollandalı bükümüyle işiniz bittiğinde, esnek bir şekilde bağlayabilir, aşağıya yerleştirebilir veya basit bir çubuk kullanabilirsiniz.

3. Yarım TopuzBu saç kesimi aşırı derecede hızlı, önden istediğiniz kadar saç alın ve bir topuzun içine bağlayın. Farklı düşünceler: vaktiniz olmadığında, cepheyi Fransızlarla birleştirebilirsiniz.

4. Hollandalı ÖrgülerBu saç modeli hem dalgalı hem de düz saçlarla aynı gibi görünecek ve aşırı kötü saç günleri için değerli olacaktır. Temel olarak saçlarınızı orta kısımdan iki parçaya bölün. Hollandalı iki tarafı örgü. Benim için, bu saç makinesini tüketmek zordu, ancak antremanı mümkün kıldım, bu yüzden ilk başta bulaşıkları atmayın.

5. Yarım Yukarı Yarım AşağıBu saç kesimi için, saçınızın büyük bir bölümünü yukarı bağlayın ve diğer yarısını aşağı indirin! Bu saç kesimi, açıklığı nedeniyle resmi ve gündelik olaylar için kullanılabilir. Saçınızı istediğiniz kadar yüksek veya alçaltarak görünümü daha da güzelleştirmek için birkaç katlama ekleyerek özelleştirin. Şaşırtmak için şükran borcu var ve inanıyorum ki bu makalenin uygun olduğunu keşfettiniz!
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: