Arkadaşım Maymun Çizgi Dizi Tüm Bölümler Türke Dublaj İzle


Jimnastik Arkadaşım Bir Maymun ya da kısaca Arkadaşım Maymun, ABD animasyon televizyon dizisi. Yapımcılar Timothy Cahill ve Julie McNally Cahill ve yapımcı Cartoon Network Studios'dur. Serinin ilk prömiyeri 26 Aralık 2005'tedir, Cartoon Network'un ilerki yılında yeni showları için sokulmuştur.

Benim Jimnastik Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Konusu.


Adam Lyon bir 7. sınıf öğrencisiydi ve diğer insan okuduğu bir okulda okuyordu. Ancak Adam'ın soyadı "Lyon" yerine "Lion" olarak yanlış anlaşılır ve Cheester Arthur Orta Okulu'ndan Charles Darwin Orta Okulu'na gönderilir, bu okul yerel hayvanat bahçesi hayvanlarının yavruları içindir. Adam gönderildiği okulda Jake adında bir maymunla tanışır ve Jake onun en iyi arkadaşı olur.

Arkadaşım Maymun Çizgi Dizi Hakkında Yorum

Adam lyon adındaki ve diğer adam lion adındaki aslan çocuğun yanlışlıkla soyadlarının karıştırılmasıyla adam lyon, lion olup hayvanlar okuluna nakledilir. burada geçireceği macerayı anlatan çizgi film. paragöz müdür, zorba köpekbalığı, maymun arkadaşı ve birçok hayvan öğrencilerin barındırdığı çizgifilm. aslında adam'ın okulu bizdeki meslek liselerini temsil etmektedir. öğrencileriyle birebir. yani adam tembeller okuluna nakledilmiş.

1- Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Jeneriği


Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.


Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.


Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.


Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.Arkadaşım Bir Maymun Çizgi Film Türkçe İzle.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: