Andi Mack Dizi Tüm Bölümler Türkçe Dublaj - Altyazılı İzleAndi Mack Dizi - Konu

Özgür ruhlu ablası her şeyi değiştiren bir vahiyle döndüğü zaman, nerede oturduğunu belirlemeye çalışan bir kızla ilgili çağdaş bir çağın hikayesi, Andi'yi keşfedilmemiş bir keşif rotasına yolluyor.

İlk bölümü 10 Mart 2017 tarihinde Disney Channel’da yayınlanmaya başlayan Andi Mack konusu ve türü bakımından aile, komedi ve drama temalı bir dizidir. İlk sezonu 12 bölüm sürmüştür. İkinci sezon için 13 bölüm kanal tarafından sipariş edilmiştir. Her bir bölüm ortalama 25 dakikalık gösterimlerle ekrana taşınmaktadır.

Serinin yaratıcısı ve sorumlusu Terri Minsky’dir. Kendisi daha önce aile ve çocuk temalı dizilerde yazar olarak görev yapmıştır. Yapımcı kadrosunda Jeff T. Miller (American Ride), Phil Baker (Good Luck Charlie), Greg Hampson (Lab Rats) gibi isimler yer almaktadır.

Andi Mack Dizi Konusu

13 yaşındaki Andi için her şey olması gerektiği gibi ilerlerken öğrendiği bir gerçek yüzünden işler tersine döner. Büyük ablası olarak bildiği Bex tekrardan eve döner. Ancak Bex, Andi’nin ablası değil annesidir. Andi’nin Annesi olarak tanıdığı Celia da bir anda büyükannesi olur. Genç kız bu karmaşık duruma uyum sağlamaya çalışırken, okuluna devam etmek zorunda ve arkadaşlarıyla iyi geçinmek durumundadır.


Yaratıcılar

Terri Minsky

Yıldızlar

Josha Rush
Asher Angel
Lauren Tom
Lilan Bowden

Disney Channel Andi Mack İzle - Andi Mack Türkçe İzle

Andi Mack Türkçe Tam Bölümler Tek Parça İzle Boxset

Andi Mack Türkçe Bölümler İzle 


Andi Mack 1. Sezon 1. Bölüm İzle - Türkçe İzleAndi Mack 1. Sezon 2. Bölüm İzle - Türkçe Altyazılı İzleAndi Mack İzle 1. Sezon 3. Bölüm İzle - Türkçe AltyazılıAndi Mack 1. Sezon 4. Bölüm İzle - Türkçe AltyazılıAndi Mack 1. Sezon 5. Bölüm İzle - Türkçe AltyazılıAndi Mack 1. Sezon 6. Bölüm İzle - Türkçe AltyazılıAndi Mack 1. Sezon 7. Bölüm İzle - Türkçe AltyazılıAndi Mack 1. Sezon 8. Bölüm İzle - Türkçe Altyazılı
Diğer Andi Mack Bölümleri hak talebi nedeni ile yüklenememektedir. İyi Seyirler..


Disney Channel Orjinal Dizisi fakat Türkiye'de yayınlanmayan Andi Mack dizisi için yorumlar;

 -2. sezonu başlamış olan disney dizisi. genç bir kızın kendisini küçük yaşlarda terk etmiş annesi ile olan ilişkisini ve arkadaşlıklarını temel alıyor. herhangi bir özelliği veya dikkat çekici yanı yok. geçen sezon yalnız olduğum ve uyuyamadığım dönemlerde izliyordum bu diziyi. bir bölümünü açıp sızmaya çalışıyordum. pamuk şeker kıvamında olduğu için kavga gürültü pek olmuyordu, bu da uyumamı kolaylaştırıyordu. 2. sezonun çıktığını duyunca sevindim çünkü yakında tekrar yalnız kalacak gibiyim*


 -şu gençliğe geçiş dizilerini izlemek hoşuma gidiyor. dizideki masumiyet yüzünden belki de. yeni başladım ama hızla ilerledim. 2. sezonun ortalarındayım. güzel dizi.


Previous Post
Next Post

post written by:

5 yorum:

 1. Diğer bölümleri gelicekmi gerçekten devamını merak ediyorum

  YanıtlayınSil
 2. Diğer bölümleride gelsin. Hiçbiryerde bulamıyorum nağpacağım?

  YanıtlayınSil
 3. İzlenmiyorrrr lütfen bir çaresine bakınız

  YanıtlayınSil
 4. Lütfen nasıl izleyebiliriz? Drive erişim izni iste diyor

  YanıtlayınSil