Temiz Cilt için En İyi 5 İpucu - Temiz Cilt Nasıl Elde Edilir?

Temiz Cilt için En İyi 5 İpucu - Temiz Cilt Nasıl Elde Edilir?Bir gecede yeni bir nokta ortaya çıktığında ve tüm bu okul stresinden büyük bir kopuş sıkıntısı çekiyorsanız, bu kadar sinir bozucu değil mi? Biliyorum, orada bulundum. Cilt arayışını fethetmene yardımcı olmak için, seninle daha net bir cilt için en iyi 5 ipucumu paylaşacağım. Umarım, bu adımlar sadece cildinizi temizlemekle kalmaz aynı zamanda vücudunuzu iyi hissetmenizi sağlar ve güveninizi arttırır!

1. İçme Suyu

Şimdi birçoğumuz için bu bir angarya olabilir, çok fazla su içmek anlaşılabilir bir durumdur, ancak günde 500 ml'lik bir şişeye bile çaba harcamanız durumunda sonuçta bir fark yaratacaktır. Su, cildiniz üzerinde böyle bir dönüşüm yapar, çünkü vücudunuz su üzerinde akar, o kadar fazla hidratlanırsa, cildiniz o kadar fazla parlar ve güzel ve parlak görünür!


2. Sağlıklı Yemek Yeyin

Şimdi yaz geldi, taze meyve gerçekten taze ve sulu olduğundan çok daha çekici görünüyor. Sizler en büyük hayranı değilseniz ve daha fazla sebze yemek de iyidir. Diyetinizi biraz daha iyi hale getirmek cildinize ve tüm vücudunuza yardımcı olacaktır. Yine de, diyetinizi dengeli tutmaya çalışın, eğer haftanın çoğu için atıştırmalıklar için meyve veya sebze içtiyseniz, hafta sonları bazı tatlı yiyeceklere kendinizi alıştırırsanız, bu kadar sık ​​muamele etmek hiç acı vermez!


3. İyi Bir Cilt Bakımı Rutini Devam Edin

Cildinizi temizlemeye çalışırken, sizi daha da fazla parçalara ayırmayacak ürünler kullandığınız sürece, hala makyaj yapmak tamamen iyidir. Aynı kurallar, sadece basit bir temizleme rutini olan cilt bakımınız için geçerlidir. cildiniz için bir şeyler yaptığınızı ve cildinizle iyi çalıştığını düşündüğünüz ürünler kullanıyorsanız ve nemlendirmeniz yeterlidir. Çay ağacı yağı ve gür tüm doğal ve vegan ürünleri gibi mümkün olduğunca çok sayıda doğal ürün kullanın. Garnier, farklı cilt tipleri için yaptıkları ve tüm ürünleri yüksek kalitede ve hoş oldukları için cilt bakımı için gerçekten mükemmel bir eczane markasıdır.

Açıkçası, bazı insanların derileri için işe yarayan şeyler, diğer insanların, cilt bakımınızın ve cildinize nasıl baktığınızın kişisel ve doğru olması gerektiği için işe yaramaz. Size yardım etmek ve cildinizin olabilecek en iyisini ortaya çıkarmak zorunda!


4. bazı makyaj günleri yok

Hiçbir makyaj gününün sahip olması harika şeyler değil, Ayda bir tane yaptırmak bile iyi. Cildinizin nefes almasına ve havanın doğrudan çarpmasına izin vermek, onu temizlemek ve daha sağlıklı hale getirmek için harika bir şeydir. Cildinizin biraz güneş almasına izin vermek, SPF kullandığınız sürece cildinize zarar vermemeniz için size yardımcı olur, güneş çok faydalı olabilir. Doğal derinin harikalarını kucaklayın ve onu sevin!

5. Yüzünüzü Yıkayın

Bunu yapmak çok önemlidir, cildinizi temiz tutarsanız bakterilerin yayılmasını ve lekelere açık bölgelere girmesini ve size daha fazla lekelenmeyi önler. Bu, eğer gözenekleriniz tıkanmışsa cildi daha belirgin hale getirmek için kilit bir öneme sahiptir, başka herhangi bir itirazda bulunmasa bile, lekelerin yayılması daha olasıdır. Kesinlikle en önemlisi.

Bugünün makalesi için bu kadar!
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: