Robert De Niro'nun Hollywood'un Netflix Eleştirmenlerine Mesajı!

Robert De Niro'nun Hollywood'un Netflix Eleştirmenlerine Mesajı!
(CNN) Robert De Niro, film yapımcılarının "The Irishman" adlı filminin Netflix'teki ilk çıkışını yapmasının sebeplerinden biri olan streaming hizmetleri ile çalışmaya açık olmaları gerektiğini düşünüyor.

CNN ile yakın tarihli bir röportajda De Niro, Oscar'ın Steven Spielberg ve Hollywood'daki diğerlerinin rakipleri olarak Netflix filmlerine karşı direnişinden bahsetti.
De Niro CNN’e yaklaşan Tribeca’yı tanıtan CNN’e yaptığı konuşmada, Steven Spielberg’e tüm saygımla, Tribeca’ya gelen ilk insanlardan biri oldu ve ona borçluyum, ancak dünyanın en başarılı yönetmenidir ”dedi. 
Film Festivali. “Küçük insanlar için diğer insanlar için o kadar kolay değil ve işle ilgili.”
Spielberg daha önce geçen Mart ayında ITV News’e verdiği demeçte , "Bir kez televizyon formatına karar verdiğinizde, bir TV filmisiniz. Bir haftadan daha az bir süre için birkaç tiyatroda belirteç nitelikleri verilen filmlerin kalifiye olması gerektiğine inanmıyorum Akademi Ödülü adaylığı için. "

Spielberg'in prodüksiyon şirketi Amblin Entertainment sözcüsü “Steven, akış ve tiyatral durum arasındaki farktan kuvvetli bir şekilde hissediyor. Diğerleri (kampanyası sırasında) katılırsa mutlu olacak. Ne olacağını görecek” dedi. anlattı Indiewire Şubat ayında.
O zamandan beri, Akademi, Adalet Bakanlığı'nın Antitröst Bölümünden bir mektup aldıklarını ve onları Netflix gibi şirketlerden gelen filmleri hariç tutacak kuralları uygulamalarına karşı uyardıklarını doğruladı .

De Niro, sinemaya gitme deneyiminin hala önemli olduğunu kabul ediyor, bu nedenle "İrlandalı" da sınırlı bir tiyatro yayınına sahip olacak.


“Netflix olayından çok fazla fırsat çıktı. Çok basit değil ve tiyatro formatına sahip olmamız gerektiğine katılıyorum, çok önemli. Ama bilmiyorum, işler öngöremediğimiz şekillerde devam ediyor , "De Niro eklendi. "Ama tiyatro formatına saygı, ne denemek ve ne tutmamız gerekiyorsa yapsın."

Martin Scorsese'nin yönettiği film, De Niro'nun canlandırdığı sendika lideri Frank Sheeran hakkında biyografik bir suç hikayesi. Film ayrıca Al Pacino'yu Jimmy Hoffa, Joe Pesci, Harvey Keitel, Anna Paquin, Bobby Cannavale ve Ray Romano olarak canlandırıyor.

Bu, De Niro ve Scorsese'nin dokuzuncu filmi olacak. Çalışmaları, 1973 yılında, De Niro'nun Oscar'ı kazandığı, 1980'de "Goodfellas", Cape Fear'ı kazandığı 1976'nın "Taksi Şoförü", "Raging Bull" gibi klasikleri yapmaya başlamadan önce "Mean Streets" ile başladı. "1991’de", "1995’te" Kumarhane "ve daha yakın zamanda 2015’te" Seçmeler ".
De Niro, birlikte çalışmaya devam etmelerinin nedeninin basit olduğunu söyledi: Scorsese, şansa açık.

“Anlayan, fikir alabilen ve onlarla koşabilen ya da onlarla koşmaya teşvik eden, işe yarayanlar çalışıyorsa ama en azından“ Evet, haydi deneyelim ”diyecek olan çok veren bir kişi. "De Niro, Scorcese'den bahsetti. “Özel bir ilişkimiz var ama bunu yaratıcı bir şekilde çalıştığı herkesle yapıyor.”Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: