Okul Çantasında Her Zaman Taşınması Gerekenler


Burada İngiltere'de insanlar yeni bir akademik yılın başlaması için okula ya da koleje döndüler (dünyanın dört bir yanındaki insanların farklı zamanlarda döndüğünü biliyorum) ve ilk gün için sırt çantamı toplarken bir şeyler listesi hazırladım Bence çantanda taşımalısın. Ben bir kızım, bu yüzden bazı şeyler kızlara göre daha iyi tasarlanacak, ancak çoğu kadın, erkek veya diğer olarak tanımlamanızın gerekebileceği şeyler.

1. Ağrı kesici


Bazen öldürücü bir baş ağrısı hiçbir yerden etkilenmiyor ya da dönemleriniz varsa, korkunç kramplar alıyorsunuz ve aniden gününüz on kat zorlaşıyor. Kimsenin buna ihtiyacı yok, o yüzden bu anlar için bir doz ağrı kesici aldığınızdan emin olun. Eğer hap almak size göre değilse, ağrıya yardımcı olacak başka şeyler de alabilirsiniz, mini el ısıtıcıları, belinize sıkışırsanız dönemdeki ağrıyı hafifletebilir ve hap gibi bir ilaç almanızı gerektirmeyen baş ağrısı tedavileri alabilirsiniz. 4 baş ağrısı rölyef.

2. Pedler, tamponlar veya kullandığınız adet ürünleri.


Birdenbire çıkıp hazırlıksız olma ihtimaline karşı, küçük bir çanta veya tutucuya birkaç tampon veya ped vb. Alın.

3. Sıvalar Sargı ve Yara Bezleri (Yara Bandı Vs.)


Ayakkabılarımın sürtünmeye başlaması ve her zaman sakar olduğum için ve kendimi ne zaman incitebileceğimi asla bilemeyeceğiniz için her zaman alçı taşıyorum (diğer ülkelerde yara bandı denir).

4. Bobbles veya saç bağları


Uzun saçlara sahipseniz ve burada bir bobine ihtiyaç duyduğum sayıyı sayamıyorum ve şu an elimde uygun bir tane bulunmadığı için saç bağları veya burada bobinler çok önemlidir. sırt çantası.

5. El Temizleyici


Okullar iğrenç olabilir ve etrafta neler olabileceğini asla bilemezsiniz, hafif bir germafor olarak el dezenfektanını bir zorunluluk olarak görüyorum ve süslü şeyler bile olması gerekmiyor, benimki Poundland lavanta el dezenfektanı ama beni kullanmak daha iyi hissettiriyor o ve orada olduğunu bilmek.

6. Acil Kalem KutusuKalem çantanızı unutmaktan ve beceriksizce yanınızdaki kişiden bir kalem istemek zorunda kalmaktan daha kötü bir şey yoktur. Bunu önlemek için çantanızın cebinde bir kalem, kurşun kalem ve fosforlu kalem bulunan küçük bir kalem kutusu bulundurun; kaçınılmaz olarak o günlerden birine sahipseniz ve sarf malzemelerinizi unutarak, hazır bir desteğiniz olacak ve Her sınıftaki kalemler için masa arkadaşlarınız için yalvarın.

7. VazelinBu çok açıklayıcıdır; kuru dudak istemiyorsun. Özellikle İngiltere'nin kuzeyindeki kışın ortasında okula yürürken rüzgâr, yağmur ve kar gibi, çantamdaki küçük bir vazo çiçeği cankurtaran oldu.

Umarım herkes bu yıl mümkün olduğunca az stres alır ve bu şeylerin size yıl boyunca yardımcı olabileceğini umarız. İyi şanslar ve tadını çıkarın (eğer yapabilirseniz)!
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: