Netflix, Mark Millar'ın “Uzay Haydutları”nı Duyurdu! Kadına Yönelik Bilim Kurgu Çizgi Romanı

Netflix, Mark Millar'ın “Uzay Haydutları”nı Duyurdu! Kadına Yönelik Bilim Kurgu Çizgi Romanı

Netflix ve Mark Millar en son çizgi roman projesini duyurdular: çizgi roman efsanesi Howard Chaykin'in özel, sınırlı sayıda kapaklı bir muamele görecekleri kadın bilimkurgu hikayesi “ Space Bandits ”.

Millar, “Space Bandits” i “muazzam ve heyecan verici bir karakter alçıyla uzayan bir“ Butch Cassidy ve Sundance Kid ”olarak nitelendirdi.” Artist Matteo Scalera, orijinal Netflix mülkünün çizgi roman çevirisini örnekleyecek ve Image Comics tarafından yayınlandı.

“Uzay Haydutları” nda, Thena Khole ve Cody Blue, evrenin en çok aranan suçluları arasındadır. Her biri kendi suç işlemelerini yürütür, galaksilerde soygunlarla koşar - gemiden gemiye, içindeki herkese yapışır. Ancak her iki kadına hain ekipleri tarafından ihanet edildiğinde, haydutların akıllarında tek bir şey var: intikam.


Millar'a göre, geçen yazdan bu yana Netflix'e bir mülk olarak “Uzay Haydutları” üzerinde çalışıyor ”ve şimdi bu hikayenin çizgi roman çevirisi için mükemmel Matteo Scalera'ya katılıyorum” dedi. “Adam bir dahi ve onu yıllarca takip ettim. Onu çizdirmek, seninle çıkma konusunda her zaman sıkıntı çekmiş biri gibi. O sadece harika. ”Chaykin'in “Uzay Haydutları” sınırlı baskılı kapağının bir detayı yukarıda gösterilmiştir. Aşağıda Matteo Scalera (solda) ve Howard Chaykin (sağda) tarafından gösterilen tam kapaklar bulunmaktadır.Netflix , Ağustos 2017'de Mark ve Lucy Millar tarafından yönetilen Millarworld'ü satın aldı. Millarworld'den çizgi romanlar yayınlamaya devam etmenin yanı sıra ,  Netflix  karakter ve çizgi roman franchise portföyüne dayanan filmler, TV şovları ve çocuklar dizileri geliştirmeyi planlıyor. Millarworld’ün başlıkları arasında “Kick-Ass,“ Kingsman ”,“ Wanted ”,“ Reborn ”,“ İmparatoriçe ”ve“ Jüpiter'in Mirası ”sayılabilir.
Mark Millar , “Milyarlarca süper kahraman özelliği ve kasvetli, yağmurla ıslanan distopya bilim kurgu olan bir dünyada, iyimser ve eğlenceli bir bilim kurgu pazarında bir boşluk var” dedi. “Bütün bunları büyük, yüksek oktanlı bir hikaye ile birleştirmek istedim.”
Millar'ın Netflix'in mülkiyeti altında yarattığı ilk çizgi roman , geçen yıl yayımlanan “The Magic Order”, Millar tarafından yazılmış ve Marvel'in Olivier Coipel (“Thor,” “Avengers”) tarafından gösterilen altı basım çizgi romandı. Diğer projeler arasında , sanatçı Simone Bianchi ile Millar'ın “Ödül Avcısı Sharkey” ve Netflix'in tehlikeli doğaüstü güçleri olan bir kız hakkındaki orijinal filmi, sanatçı Rafael Albuquerque ile komik bir uyarlaması olan “Prodigy” bulunuyor.

Netflix ve Millar, “Jüpiter'in Mirası” ve “Amerikan İsa” yı temel alan, “İmparatoriçe”, “Şeritli Ödül Avcısı” ve “Huck.

“Space Bandits # 1”, 3 Temmuz Çarşamba günü 3.99 ABD Doları olan mağazalarda satışa sunulacak. Son sipariş son teslim tarihi 10 Haziran'dır. Çizgi roman ayrıca, resmi Image Comics iOS uygulaması, Amazon Kindle, Apple Books, comiXology ve Google Play gibi birçok dijital platformda satın alınabilecek.

Ek olarak, aynı anda sipariş verebilecek olan, Millar'ın tüm zamanların en sevdiği çizgi roman sanatçılarını içeren sınırlı sayıda bir “Space Bandits Legends Covers” serisi olacak. İlki Chaykin tarafından gösterilecek ve Millar lisedeyken aynı fiyat çizgi roman fiyatına perakende olacak - 75 sent.

Chaykin'in “Uzay Haydutları” sınırlı baskılı kapağının bir detayı yukarıda gösterilmiştir. Aşağıda Matteo Scalera (solda) ve Howard Chaykin (sağda) tarafından gösterilen tam kapaklar bulunmaktadır.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: