Netflix Aile Filmi'ne “Bir Çocuk Bakıcısı'nın Canavar Avcılığına Yönelik Rehberi” Getiriyor; "Rachel Talalay To Direct"

Netflix Aile Filmi'ne “Bir Çocuk Bakıcısı'nın Canavar Avcılığına Yönelik Rehberi” Getiriyor; "Rachel Talalay To Direct"ÖZEL: Netflix, Joe Ballarini'nin üç kitaplık dizisi olan bir Bebek Bakıcısının Canavar Avcılığını bir aile filmine dönüştürecek ve Rachel Talalay'ı yönetmesi için ayarlayacak. Yazar senaryoyu yazıyor. Kitap HarperCollins dizisi Katherine Tegen Kitapları altında yayınlandı.

Walden Media ve Montecito Pictures Company, birkaç yıldır seri üretiyor ve geliştiriyor. Ivan Reitman ve Amie Karp, Walden Media'dan Naia Cucukov, Tom Pollock ve Ilona Herzberg yönetici prodüksiyonuyla üretim yapacak.

Talalay’ın kredileri arasında en son olarak Amerikan Tanrılarının bölümleri, Sabrina’nın ürpertici maceraları, Riverdale, Supergirl ve The Flash; İngiltere’deki bölümlerini Sherlock ve Doctor Who’nun yönettiği ve Tank Girl ve Freddy’s Dead: The Final Nightmare’in de dahil olduğu kredilere sahip.

Bebek bakıcısı Kelly Ferguson’un suçu canavarlar tarafından kaçırılırsa, Kelly, dünyayı değiştirmeyi hedefleyen çocukları koruyan gizli bir badass bebek bakıcısı topluluğu tarafından işe alınır.

Film, Ballarini’nin Bebek Bakıcısı’nın Monster Hunting Kitabı üçlemesi kitabının ilk kurulumuna dayanıyor; izleyenler için Çocuk Bakıcısı’nın Monster Hunting # 2: Beats & Geeks ve The Babysitter’in Monster Hunting # 3: Canavar Adası Misyonu.

Talalay, Gersh, Casarotto Ramsay ve avukat John LaViolette tarafından; Ballarini, Verve ve McKuin Frankel'dir.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: