Netflix 148 milyon aboneye ulaştı ve İlk 10 listesini test edecek!

Netflix 148 milyon aboneye ulaştı ve İlk 10 listesini test edecek!


Netflix'in en son fiyat artışından bu yana ilk Netflix kazancı rapor edildi ve rakiplerin hem Disney hem de Apple'dan tanıtılması burada. Geçen yıl Netflix, şimdiye kadarki en büyük üç aylık abone eklemesiyle 125 milyon abone işaretini geçti. Şimdi dünya çapında 148 milyondan fazla aboneye sahip ve son üç ayda 9.6 milyonu, beklenen 8.9 milyondan fazla ekledi.

İkinci çeyrekte daha sonra çeşitli programlama kategorilerinde İngiltere servisimizde en popüler içeriğin haftalık ilk 10 listesini yayınlayarak İngiltere üyeliğimizi geliştirmek için bir test yapacağız. Başkalarının ne izlediğini izlemek isteyenler için bu, başlık seçmeyi daha da kolaylaştırabilir. Birkaç ay sonra testi sonlandırmaya veya genişletmeye karar vereceğiz.

Şirketin ilk önce İngiltere’de test edeceğini duyurduğu yeni bir özellik, "herkesin izlediğini izlemek isteyenlere yardım edebileceği" haftalık en iyi 10 "listeden oluşuyor. Ayrıca, ilk aydan dört hafta boyunca, birkaç soygun filmi olan Üçlü Sınır (52 milyon), Fyre: Asla Olmayan En Büyük Parti (20 milyon), Şemsiye Akademisi (45 milyon) gibi) orijinallerinin birçoğunun izlenme sayılarını göstermedi. Karayolu Adamları (40 milyon).

Yarışma kadar Netflix, Disney + veya TV + ile ilgili dışa dönük bir endişeye sahip görünmüyor ve hepsinin kordon kesmeye devam ettikçe büyümesini bekliyor. Mektupta yürütür yazdı:

Bu yeni girenlerin büyümemizi maddi olarak etkileyeceğini tahmin etmiyoruz, çünkü doğrusaldan talebe göre eğlenceye geçiş çok büyük ve içerik sunumlarımızın farklı doğası nedeniyle. Her birimiz içeriğe daha fazla yatırım yaptıkça ve hizmetimizi geliştirdikçe ve tüketiciler doğrusal görüntülemeden uzaklaşmaya devam ettikçe hepimizin büyümeye devam edeceğine inanıyoruz (ABD kablo şebekelerinin 1980'lerde yayın ağlarından kaydırılan görüntülemede toplu olarak nasıl büyüdüğü gibi. ve 1990'lar).

YouTube’da 6’da ET’de yayınlanacak kazanç çağrısındaki tüm bu görüşmeler hakkında muhtemelen daha fazla şey duyacağız. Kayda değer bir şey varsa, o zaman bu yayını güncelleriz. (Güncelleme: Video yayında.)

Güncelleme: Röportaj videosunda CEO Reed Hastings'e göre, Netflix izleyici numaralarını "paylaşmaya yeni başlıyor" ve çeyrek çeyrek kalabiliyor. Yürütücüler ayrıca, fiyatlandırma ve mevcut paketlerde daha fazla deney olacağını belirtti.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: