Mike Myers, Netflix Yeni Komedi Serisine Başlayacak!

Mike Myers, Netflix Yeni Komedi Serisine Başlayacak!Mike Myers, içeri girmeye başladı ve Executive Netflix'te yeni bir komedi dizisi hazırladı, Variety özel olarak öğrendi. Altı bölümlük bir sipariş alan yarım saatlik seri, Myers'ın birden fazla karakteri canlandırmasını sağlayacak.

Myers, “Karakter yaratmayı çok seviyorum ve Netflix bana oynamak için harika bir oyun alanı verdi” dedi.

Myers, “Saturday Night Live” da oyuncu kadrosuna başladı. Uzun süredir devam eden NBC taslak serilerinde, “Wayne'in Dünyası” ndan Wayne Campbell, “Sprockets” ın ev sahibi Dieter ve Lothar'ın Lothar'ı gibi popüler karakterlerden kaynaklandı. Tepe İnsanları. Myers, “SNL” arkadaşı Dana Carvey ile birlikte iki “Wayne’in Dünyası” filminde başrolü içeren çok başarılı bir film kariyeri edinmeye devam etti. Ayrıca hit film “Austin Powers” ​​ve “Shrek” film franchise'lerinde rol aldı ve yakın zamanda Oscar ödüllü “Bohemian Rhapsody” filminde rol aldı. Myers, ABC'nin “The Gong Show” un canlanmasında yönetici yapımcı ve ev sahibi olarak da görev yapıyor. Tommy Maitland karakteri olarak ekranda.

Myers’ın yanı sıra, John Lyons ve Jason Weinberg, başlıksız dizide baş yapımcı olarak çalışacak, Mackenzie Cyr ve Justin Capraro-Gentuso ortak yapımcı olarak görev yapacak. Lyons daha önce “Austin Powers: Beni Şaşırtan Casus” ve “Altın Ürdün'de Austin Powers” ​​üretti, Weinberg ise “Gong Show” da yönetici yapımcı oldu.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: