Jake ve Logan Paul Kardeşler Arasında Büyük Gerginlik

Jake ve Logan Paul Kardeşler Arasında Büyük Gerginlik
Youtube takıntılıysanız, muhtemelen Jake Paul'un Team 10, Logan Paul ve Alissa Violet & Ricegum arasındaki dramları duymuşsunuzdur.

Bu haftanın başında, Youtuber, Viner ve Ohio'dan Team 10'un kurucusu olan Jake Paul, Team 10 ile “It's Everyday Bro” adında bir müzik videosu yaptı. Jake Paul ve Tessa Brooks'un müzik videosunda, hem Team 10'un eski üyesi ve Jake Paul'un sevgilisi olan Alissa Violet'i etkisiz hale getirdiler.
Bu büyük bir kargaşaya neden oldu çünkü Alissa Violet, Jake'i Twitter'da ifşa etmek için aylar harcadı ve dramaları aşırı ilan edildi, ama kimse Jake'in Alissa'yı aldatıp aldatmadığını bilmiyor.

Alissa, Ricegum ile müzik videosuna tepki gösterdi ve kendi parça müziğini yayınlamaya karar verdi. Ricegum'un haftası boyunca yardımıyla, her geçen gün bir şeyler atarak, sonunda müzik videosunu çıkardı.Diğer taraftan, Logan Paul, Jake Paul'un ağabeyi, "Bu Size Yardımcı Olmama Yardım Edin" adlı bir şarkı yayınladı. Bu akılda tutulması önemlidir. Bu yüzden, Jake'in şarkısının serbest bırakılmasından sonra Logan, gününü tıkadı ve Jake'in şarkısını bu oyunda attı.

Peki, Jake bununla iyi değildi ve kardeşi hakkında bir kaygısızlık yaratmaya karar verdi ve ertesi gün serbest bıraktı. Birçok taraftar onunla çok ileri gittiğine inanıyordu. İşte aşağıda:Bunu görünce, Logan bir parça Jake yaratmaya karar verdi, ancak serbest bırakmadan önce ailesine gösterdi. Logan, ailesi, Jake’e Logan’ın kendisine giden ağır bir saldırı yarattığını ve bu nedenle Jake’in attığı herkese bir özür videosu gönderdiğini düşündüğünü söyledi. Bu yüzden, Logan şarkının sadece ilk ayet ve korosunu yüklemeye karar verdi.Logan'ın şarkısının ardındaki en büyük dram, sonunda bir uçurumdan ayrılmamızdı çünkü Alissa videoda bir görünüm yaratıyor gibi görünüyor, ama bilmiyoruz. Logan, şarkının bir kopyasını Jake'e vermeye ve diğerini atmaya karar verir. Jake, Alissa'nın üzerinde olduğunu ve Logan'ın işleri çok ileri götürdüğünü görüyor.Şimdi, daha önce de belirtildiği gibi ... Tessa Brooks, Alissa'yı dolaylı olarak devre dışı bıraktı ve "The Truth" isimli bu videoyu youtube'a yükledi. Sorun şu ki, taraftarlar videosunda söylediği her şeye aykırı olduğunu düşünüyor ve videodaki hiçbir şey, Team 10'un Alissa ile oynadığı dramanın ardındaki gerçekle ilgili hiçbir şey açığa vurmuyor.Alissa, "Gerçek" küçük resminde bir vlog yayınladı ve drama arkasındaki hikayeyi Jake Paul ile anlattı. Tüm taraflardan taraftarlar, Alissa'ya ham ve samimi göründüğü için övgüde bulundu.Sonunda, Jake bu videoyu izledi ve kendi özür videosunu doğrudan Alissa'ya yükledi, çünkü ikisinin de birbirlerine ne kadar zarar verdiklerini asla anlamadı. Bununla birlikte, Alissa ayrılma şarkısına son ayeti bırakmamaya karar verdi ve yukarıda bağlanan müzik videosu için sadece üç tane kaldı.

Cumartesi günü, Jake kendi vlogunda başka bir şarkı yapacağını söyledi. Pazar günü, o gün sonra bırakacağını söyledi. Bu, tüm dramaya son yorum ve üründür:Yan notlarda, Jake en meşhur Youtuber- PewDiePie ve PewDiePie videolarına tepki gösterdi ve onu sözlü olarak susturdu. Ayrıca Ten Ekibinin bir parçası olan Martinez Twins, çok fazla nefret alan bir tepki videosu yayınladı, böylece Jake Paul videosu hakkında onu ağabeyleri olarak övdüler. Haftanın sonuna doğru, Logan'ın ikinci ayeti, en azından bir kısmı internete sızdırıldı. Sonunda, tüm video yüklendi ve Alissa videoda bir görünüm yaptı.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: