İlk "Cinayet Gizemi" Görüntüleri, Adam Sandler ve Jennifer Aniston'ı Netflix Komedisinde Yeniden Birleştirdi

İlk "Cinayet Gizemi" Görüntüleri, Adam Sandler ve Jennifer Aniston'ı Netflix Komedisinde Yeniden Birleştirdi
Son yıllarda, Adam Sandler Netflix'te rahat bir ev buldu, burada komedi spesiyalleri ve akış ağı için filmler çekti. Dev anlaşmanın Netflix’in, Sandler’ın büyük yıldız gücüne işaret ettiği, tiyatrosunun tiyatro gösterileri için göz ardı edilmesine rağmen, tüm güçlü kudretli algoritmasının bir sonucu olduğu bildirildi. Mevcut tüm metriklere göre (ki bunlar Netflix geleneğinde, çok az sayıda) deneme başarılıydı ve 2015'teki ilk akış akışından bu yana dört yıl oldu The Ridiculous Six, Sandler hala akış hizmetinde.

En yeni ekipleri Haziran ayında toplandı ve gemide bir başka önemli ev ismi var - Jennifer Aniston, Netflix’in suç komedisi Cinayet Gizemi’nin başrol oyuncusu Just Go with It ile bir araya geldi. Sandler ve Aniston, Avrupa’daki tatile çıkan bir NYC çifti olarak görev yapıyor ve baş şüphelileri yüksek profilli bir cinayette susturuyor. Aniston, geçen yıl büyüleyici bir genç komedi Dumplin'le büyük bir Netflix başarısına sahipti ve Friends'in yayıncılık hizmetinde en çok izlenen ikinci program olduğunu göz önünde bulundurarak, onların yıldız gücünün açık olduğu için mutlu olduklarına bahse girebilirsiniz. yazı tahtası.

James Vanderbilt (White House Down) tarafından yazılmıştır ve Workaholics ortak yaratıcısı Kyle Newacheck tarafından yönetilmiştir (daha önce aksiyon-komedi Game Over, Man'da Netflix ile birlikte çalışan) Cinayet Gizemi, Luke Evans, Gemma Arterton, Luis Gerardo Mendez, Terence Stamp ve Haziran 2019'da Netflix'te piyasaya sürülecek. Aşağıdaki ilk bakış görüntülerine göz atın.
İşte Resim Özeti;

Bir NYC polisi (Adam Sandler) nihayet uzun süredir vaat edilen Avrupa gezisine karısını (Jennifer Aniston) götürdüğünde, uçuşta bir şans toplantısı onları yaşlı milyarder Malcolm Quince Süper Yatında toplanan samimi bir aileye davet ediyor. Ayva öldürüldüğü zaman, modern bir günde baş şüpheli olurlar. MURDER MYSTERY, Adam Sandler ve Jennifer Aniston'ı bir araya gelerek küresel yetenek kadrosuyla bir araya getiriyor.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: