Hayat Sigortası Riskine Göre Popüler 10 Game Of Thrones Karakterleri


İlkbaharın Kuzey Amerika Kıtası boyunca yayıldığı gerçeğini boşver ... Kış geliyor. Kış geldi.

Eğer bir Game of Thrones hayranıysanız ve (en azından hayal gücünüzde) Westeros kıtasında yaşıyorsanız, bu tanıdık ifadenin geçen Pazar günkü bu HBO megahit'in son sezonunun merakla beklenen prömiyeri ile elde ettiği enerjiyi biliyorsunuzdur. . "Kış geliyor", Beyaz Yürüyüşçüler ve hizmetkar-zombilerinin "ağırlıkları" nın hızlı ve korkunç ilerlemesini gösterir.

Ve bu ... Olabilir. Ol. Kötü.

Bu yüzden, final dizisi başladığında, taraftarların en sevdiği - ve en nefret edilen - hayat sigortası poliçelerinin ne olacağını / tahmin etmeleri riskini değerlendirmek için (orada ne yaptığımı gördün mü?) Bıçaklandım. Winterfell, Castle Black, King's Landing'de veya şu anda Yedi Krallık kalesinden hangisinde ikamet ettikleri sürece hala hayatta ve tekmeleyip (veya kılıçla savaşan veya komplo kurarken).


Hepimiz biliyoruz ki, Thrones Oyununu oynadığınızda, kazanırsınız ya da ölürsünüz ve bazı karakterlere olan hayranlığımızın sorunlu olmaya devam edeceğini ve devam edeceğini biliyoruz (Ned Stark’ın 1. Sezon’daki ölümü bize acı veriyor).

Böylece, Yedi Krallardan gelen millet en iyi şekilde ilgilendi: Ölümün kızarık bir düğünün ya da ateş püskürten bir ejderhanın yoluna devam etmesini önlediğini görmek, bu karakterlerin bir hayat sigortası poliçesine sahip olması akıllıca olacaktır. Bunu, Stark ebeveynleri çocuklarını aile evi Winterfell için savaşmak için kendi başlarına bıraktıklarında açıkça öğrendik.

George RR Martin dünyası tamamen kurgusal olsa da, en popüler Game of Thrones karakterlerinden bazıları hayat sigortası için başvursaydı ve ne gibi bir politikaya ihtiyaç duysalardı - şu ana kadar beklenmedik ölümlerin uzun süren kayıtlarını göz önünde bulundurarak ne yapacaklarını görelim. . Mesleki yaşamımın sigortacılığının başkan yardımcısı olarak, burada ölüm riski için en üst sıralarda yer alan GOT karakterlerinin bir listesini sunuyorum ...


1. Cersei Lannister

Tahmini yaş: 43

Meslek: Kraliçe ve Bölge Koruyucu

Yararlanıcılar: Doğmamış dördüncü çocuk (belki), Jaime aracılığıyla


Yararlanıcılarının çoğu şiddetle öldü, ancak şimdi tekrar hamile kaldığı (ipucu verdiği), en büyük hayat sigortası ihtiyacına sahip. Bir Lannister borçlarını her zaman öder ve hayat sigortası poliçesi, Cersei'nin doğmamış çocuğunun alemin borçlarını geri ödemesine yardımcı olmak için (Kraliçe'nin doğum yapmak için yaşadığını varsayar) bir tür mali koruma işlevi görür.

Tabii ki, bu politika Cersei'nin öldürüleceğini söyleyen bir kehanet olduğu için pahalı olacak (ve 64 için 64 yaşındaki Arya'nın listesinde ). Hayat sigortası poliçesini seçmesi gerekiyordu , bu da sabit bir süre boyunca sabit bir miktar ödeyeceği anlamına geliyordu. Bu süre içinde ona bir şey olursa, çocuğunun gelişmesi için gereken altın olacaktır.

Paket Servis: Ölümünüzün bir sonucu olarak maddi sıkıntı yaşayan çocuklarınız, eşiniz veya eşiniz varsa, hayat sigortası yaptırmanız gerekir.


2. Jaime Lannister, "Kral Katili"


Tahmini yaş: 43

Meslek: Kingsguard Lord Komutanı

Yararlanıcılar: Doğmamış dördüncü çocuk, Cersei aracılığıyla

Jaime elini kaybetmeden önce okunaksız görünüyordu. Bu yüzden, şimdi savunmasız olduğu için, şehit zihniyeti ve yoldaki potansiyel dördüncü çocuğuyla kesinlikle hayat sigortası poliçesi alması gerekiyor. Savaşın rekorunu göz önünde bulundurarak pahalı bir prime bakacak - o altın eli almadan önce daha yüksek risk altında.

Paket servis: Hayat sigortası sadece ailenin ekmeği için değildir. Her iki ebeveyn de ailelerine paha biçilmez destek sağlar ve hayat sigortası poliçesi sevdiklerinizin finansal olarak korunmasını sağlar.


3. Jon Snow


Tahmini Yaş: 22

Meslek: Kuzeyin Kralı

Yararlanıcılar: Sansa, Bran, Arya

Jon Snow hiçbir şey bilmiyor ve başını ikinci bir düşünce olmadan tehlikeli bir duruma dalar. Diriltilebildiği açıkça görüldüğü için, Jon sigortalı poliçenin şartını yerine getirmesi durumunda ödenen primleri iade eden bir poliçe eklentisi olan bir Prim İadesi sürücüsünden faydalanacaktır.

Gel-al: Poliçenin “süresi boyunca ölürseniz, yararlanıcınız parayı alır. Politikanızı aşarsanız, sadece geçerlilik süresi sona erer - veya bazı durumlarda primlerin geri ödenmesini sağlamak için biraz daha fazla ödeme yapabilirsiniz.


4. Tyrion Lannister


Tahmini yaş: 39

Meslek: Ejderha Kraliçesinin Eli

Yararlanıcılar: Yok

Hayat sigortası riski kabul edilemez: Tyrion, tüm karakterlerin, sürüş sırasında bozulmuş bir kan testini geçememesi ihtimalinin yüksek olması ve kan testinin, hayat sigortası başvurusunda bulunmaması durumunda, kesinlikle bir reçeteli ilaç kontrolü yapılması olur. Yaşam tarzı seçimleri nedeniyle bir politika için çok yüksek risk altında. (Ve sağlıklı olduğunuzda neden bir politika almanın iyi olduğunun bir örneği). Bununla birlikte, kime parayı yine de bırakmak isteyeceğini söyledi?

Paket servis: Kötü sağlık, onaylanma olasılığının düşük olduğu anlamına gelir ve eğer onaylanırsanız politikanız bir bedelle gelir. Para biriktirmek ve bir inkar olasılığını önlemek için sağlıklı iken birini düşünmek önemlidir.


5. Arya Stark


Tahmini yaş: 18

Meslek: Yüzsüz suikastçi

Yararlanıcılar: Sansa, Kepek, Jon Snow

Bir kızın adı yoktur - ama şovun en ölümcül karakterlerinden biridir. Arya, kendini bulma (veya kasten kendini) riskli bir duruma (veya durumlara sokma) bulma olasılığı yüksektir. Ayrıca sahtekarlık yapması en muhtemel ve bedeni bile bulunamayacak, bu da iddia departmanı için bir kabus olacaktı. Ancak, kimsenin bunları bilmesi için net bir yol yoktur. Bu nedenle, genç ve sağlıklı olduğundan, hayat sigortası poliçesi döneminde kilitleyebildi. Umalım ki sigortacısı iyi bir kimlik doğrulamasına sahip olmalı.

Gel-al: Hayat sigortası poliçeniz için ne kadar ödeyeceğiniz çoğunlukla yaşınıza, sağlık durumunuza ve yararlanıcılarınızın öldüğünde ne kadar para kazanmalarını istediğinize bağlıdır. Genç ve sağlıklı olduğunuzda, ailenizin korunmasını sağlamanın en ekonomik yolu budur.


6. Daenerys Targaryen


Tahmini Yaş: 22

Mesleği: İsminin Birincisi, Yanmamış, Andallerin Kraliçesi, Rhoynar ve Birinci Adamlar, Meereen Kraliçesi, Büyük Çimen Denizinin Khaleesi, Bölge Koruyucusu, Zincirlerin Kırıcısı ve Ejderhaların Annesi


Yararlanıcılar: İki (yaşayan) ejderhası

Ateşin içinden geçiyor ve birincil ulaşım şekli olarak ejderhaları sürüyor, bu yüzden büyük olasılıkla ejderha ile ilgili bir kazada ölmüşse politikasının geçersiz sayılacağı anlamına gelen bir "havacılık hariç tutma" binicisi alacaktı. bunun olmayacağından emin olun).

Daenerys'in bir imparatorluk olduğunu düşünürseniz, bir kilit liderin ölümü üzerine meydana gelen bir organizasyon için maddi zararları kapsayan bir tür hayat sigortası olan Key Man (veya Key Person) Hayat Sigortası'nın başlıca adayı olur. Bu, başarısında pay sahibi olan herkes için işletmenin sürekliliğini sağlamaya yardımcı olur.

Paket Servis: Sizi daha yüksek ölüm riskine sokan işler, hayat sigortasının maliyetini ve kullanılabilirliğini etkileyecektir. 


7. Tarth Brienne


Tahmini Yaş: 39

Meslek: Ev Savaşçısı Tarth, Renley'in Gökkuşağı Muhafızlarının eski üyesi

Yararlanıcılar: Arya ve Sansa (çünkü Catelyn'e onları koruyacağına söz verdi)

Brienne en sevilen karakterlerden biri, bu yüzden muhtemelen ilk ölenlerden biri olacak. Meselenin yanında - Westeros'taki en güçlü savaşçılardan biri olduğunu defalarca kanıtladı ve savaşçılarınınkine kıyasla daha düşük risk altında. Ancak, riskten farklı bir şey değil, bu yüzden bir terim politikası için primi ucuz olmazdı.

Paket servis: Hayat sigortası ile kimler için faydalanıcı olarak adlandırabileceğiniz ve kaç tane faydalanıcı seçtiğiniz ile ilgili herhangi bir kısıtlama veya yasa yoktur. 


8. Sansa Stark


Tahmini Yaş: 20

Meslek: Winterfellli Leydi

Yararlanıcılar: Arya, Bran, Jon Snow

Sansa, Kuzey'de hesaba katılacak bir güç haline geldi. Gösterinin her iki taraftarı ve diğer karakterleri tüm dizi için Sansa'yı küçümsemiştir (Ramsay Bolton muhtemelen köpekleri onu yemeden önce yaptı). Yani şimdi ona karşı bahis yapmıyoruz. Genç, kendine bakıyor ve savaşta düşmanlarıyla yüzleşmek istemiyor. Kız kardeşi için bir şeyleri geride bırakmanın gerekli olduğunu düşünürse, düşük maliyetli, sağlam bir dönem politikası elde ederdi.

Gel-al: Sağlıklı ve gençken bir ömür boyu sigorta poliçesi almaya karar veren kişiler, büyük bir poliçe tutarı için ayda en az primi ödeyebilirler. Diğer hayat sigortası türleri daha pahalıdır.


9. Sam Tarly


Tahmini Yaş: 25

Meslek: Eğitimci

Yararlanıcılar: Gilly, Little Sam

Sam şimdi endişelenecek bir ailesi var. Genelde riskten etkilendiğinden ve kütüphanelerde saklandığından, uygun fiyatlı bir ömür boyu sigorta poliçesi için iyi bir aday olacaktır. Hayat sigortası Sam gibi insanlar için yapılır - ailesi olan ya da kendine güvenen başkalarının sevdiği, talihsiz bir şeyin olması durumunda güvenlik ağı isteyen biri için.

Paket servis: Vadeli hayat sigortası bir yatırım değildir. Politikanın basit yapısı, tek bir şey için iyi olduğu anlamına gelir ve bu, ölümünüzde sevdiklerinize ölüm yardımı sağlar.


10. gece kralı


Tahmini Yaş: Kim bilir? Efsaneler 8.000 yaşın üzerinde - ve o “İlk İnsanlardan” biriydi

Meslek: Beyaz Yürüyüşe Lider

Yararlanıcılar: Yok

Paket servis: İhtiyacınız olmadığında hayat sigortası yaptırmamalısınız.

Night King'in hayat sigortası yaptırmasına gerek yoktur (ölümsüz arkadaşı nasıl faydalanabilir?). Ayrıca nabzı yok ve sınavı geçemedi.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: