Hayalinizdeki okul sizi istemediğinde ne olur?

Hayalinizdeki okul sizi istemediğinde ne olur?Her kıdemli öğrencinin hayatında oturup oturup kolejlere başvurmaya başlamanız gereken bir zaman geliyor. O zamana, girmek istediğiniz okulun veya alanın arkasındaki araştırmayı çoktan yapmış olmalıydınız ve okul başladığında nereye başvuracağınızı seçebiliyordunuz. Herkesin 5 okula başvurması, bir veya iki seçeneği olması önerilmektedir. Güvenli bir okul seçmelisin; bu senin en sevdiğin okul ya da en çok aranan okul olmayabilir, ama yaşadığın bölgede.

Bu işlemden sonra okullar size geri dönmeye başlayacaktır. 1. sıradaki okulunuzdan bir zarf görüyorsunuz ve açıyorsunuz. İçeride, bir suç reddi. Siyah yazı tipine baktığımızda gözyaşları iyi başlayabilir ve hayatınız sona ermişe benziyor. Değil.

Bazen böyle bir durumda ağlamamak kaçınılmazdır. Gerekirse hepsini ağla. Sonra devam edin ve güneşten bile yayılan pozitifliği hissedin.

Bu redden itibaren daha iyi bir şey geliyor. Yapmanız gereken ilk şey üzerinde durmak DEĞİLDİR. Okul sadece HAYIR olması için bir cevap vermek için çok zaman harcadıysa, devam edin. Bunu yapmak zor görünebilir, ama gerçekten orada başka bir harika okul var. Başını kaldır çünkü başka bir okul seni istiyor.
UNUTMAYIN: Gerçekten o okula gitmek istiyorsanız, birkaç yıl içinde her zaman transfer yapabilirsiniz. Çoğu okul kolej not ortalamasına sahip olduğunuz sürece transferleri kabul eder. Stres etme. İlk önce topluluk kolejine veya başka bir yüksek kuruma gitmek kesinlikle 1 numaralı tercihinize gitmeden önce birinci sınıf temel sınıfları ile bir bacak bırakabilir.Şu anda tam bir başarısızlık hissederseniz, spor salonuna gidin ya da bir aile üyesi veya arkadaşınızla spor yapın. Duygularına dokunma, ama stresini hafifletmek ve daha büyük şeylere doğru ilerlemek istediğin onlara uzun zaman harcamayın. Çalışmak istiyorsan, arabadan bakkaliye almak zorunda kalmanın eşdeğeri olacaksa, bu senin için ...Bir arkadaş kap ve onlarla konuş. Onları ara, FaceTime onları, dışarı çık ve yiyecek al. Başkasıyla birlikte olmak ve hatta onlara ateş etmek, hayatınızın en kötü günü gibi görünen şeylerden geçmenizi sağlayacaktır.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: