'Grey's Anatomy, Netflix'in' Doyumsuz '2. Sezonunda Nişanlanacak'

'Grey's Anatomy, Netflix'in' Doyumsuz '2. Sezonunda Nişanlanacak'

Netflix dizi setinden "Dabby Ryan"

Greys Anatomy 'ın Alex Landi içinde Debby Ryan, Dallas Roberts ve Alyssa Milano karşısında yinelenen bir rol için ayarlanır Netflix s’ doymaz , yazar Lauren Gussis dan (Dexter, Once Upon A Time) , Ryan Seacrest, Productions ve Katlı Medya Grubu.

Karanlık, sarmal bir intikam komedi, Doyumsuzkilosu nedeniyle yıllarca zorbalığa uğrayan, görmezden gelinen ve etrafındakiler tarafından hafife alınan Patty (Ryan) 'ın merkezleri. Ama şimdi kendini aniden zayıf bulduğu için Patty, kendisini kendini kötü hissetmesine neden olan herkese karşı tazminat ödemek zorunda kalmadı. Gerçek tutkusu güzellik yarışması yarışmacısına koçluk yapan rezil bir avukat olan Bob Armstrong (Roberts), Patty'nin potansiyelini gören ve onu kanadı altına alan tek kişidir - önce yasal bir müşteri olarak, sonra da kendisine doğru koçluk yaptığı bir yarışmacı olarak Ülkedeki en iyi yarış kraliçesi olmak. Ancak Bob ve karısı Coralee'nin (Milano), Patty'nin öfkesinin ne kadar derin gittiği ya da kendisini haksızlığa uğratan herhangi birinin intikamını almak için ne kadar ileri gideceği hakkında hiçbir fikri yok. Zorbalar dikkat: geri ödeme bir orospu, intikam tatlı ve Patty'yi geçerseniz, onun sonraki muamelesi olacaksınız.

Alex Landi
Landi'nin karakterinin detayları tamamlandı.

Gussis yöneticisi Ryan Seacrest, Nina Wass, Andrea Shay, Todd Hoffman, Dennis Kim ve Andy Fleming ile birlikte üretti.

Landi, Grey's Anatomy'deki Dr. Nico Kim rolüyle tanınıyor . Buchwald ve Asian Cinema Entertainment tarafından yazılmıştır.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: