Game Of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm'de Kim Ölecek?

Game Of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm'de Kim Ölecek?

Thrones of Game'in son sezonunda sevdiğimiz bazı karakterleri kaybedeceğimizi varsaymak hala kolay olsa da, Westeros'un çoğu Sezon 8 prömiyeri bölümünde oldukça kolaylaştı.

Nitekim, bazı isimsiz karakterlerin yanı sıra, Martin Starr ve Rob McElhenney gibi ünlü Game of Thrones hayranlarının sessiz sessiz kameraları da dahil olmak üzere, askerler de dahil olmak üzere, zavallı Ned Umber hariç, hiçbir notta "Winterfell" prömiyeri ölmedi.

Fakat ölüm sonsuza dek ortadan kaldırılamaz. Peki, sezonun ikinci bölümünde Pazar günü yayınlanan daha belirgin karakterleri kaybetmeye başlayacağız? Ve bunu pek çok olasılık arasında en çok kim yapacak?

Fandom’un Thrones Game topluluğunu ve “kazanan” ı bu hikayeyi yayınladığımız için sorguladık: Jon Snow ve Night’s Watch için tehlikeli bir tehdit olarak başlayan, yalnızca güvenilir bir müttefik…

TORMUND (% 25)

Tormund Giantsbane, Jon Snow’un geri döndüğü ve her zaman en iyi bilinenleri değildi, Tarth'lu Brienne’nin huzurundayken gördüklerini gerçekten çok seviyordu. Aslında, Jon ve Gece Saatleri Duvarın dışına çıktıklarında ve onlar için küçümsemediklerinden başka hiçbir şeyi olmayan Yaban Kuşlarının tehlikeli varlığına girdiğinde ilk olarak tanıtıldı. Tormund, Duvar'a doğrudan saldıran ve NIght’ın saatini olabildiğince çıkarmaya çalışan Yabancılar arasındaydı.


Fakat bu arada, Tormund, Jon'un ve Duvarın hangi yönünden geldiğine bakılmaksızın, Beyaz Yürüyüşçülerin yaklaşmakta olan tehdidine karşı insanlığı birleştirme arayışına inanmaya başladı. Ve zamanla, Jon’un sadık bir müttefiki ve savaşta güvenilir ve zorlu bir yoldaş oldu.

Eğer anketimiz doğruysa ve Tormund, Sezon 8'in ikinci bölümüne düşerse, sevgiyle onun için bir ölüm cezası hazırladık…

Tormund Thunderfist, Tall-konuşmacı, Horn-blower ve Buz Kırıcı olarak da bilinen ormund Giantsbane, Ruddy Hall'un Mead kralı, Godes ve Hosts'ın babası konuşmacı olarak öldü.

Duvarın dışındaki Ruddy Hall'dan selamlayan Tormund ve halkı, Night King'i yenmek için Mance Rayder’in güç koalisyonuna katıldı. Sırada hızla yükselen Tormund, Mance’nin en güvenilir teğmenlerinden biri oldu ve daha sonra beklenmedik bir danışman ve Jon Snow’un arkadaşı oldu. Birkaç yıl süren ve birçok savaş boyunca, Tormund dünyayı Jon Snow ile aynı şekilde görmeye gelecek: Kuzey halklarını birbirinden koparmaktan daha çok bağlayanların olduğu. Bu amaçla, Tormund hayatının kalan yıllarını yaşamak için savaşarak, ister savaşırken ister “diz çökerek” adamıştır.

Bu, Tormund’un hem savaşçı hem de gümüş dilli bir müzakereci olarak edindiği yetenekleri, Kalan Özgür Halk’ı Stance Baratheon’un emrindeki Mance Rayder’ın idamından sonra Night Watch’ın nedenine bağlamaya yardım edebileceğinin bir kanıtı. Binlerce yıllık ölümcül düşmanları tek bir ittifak haline getirmek, ancak ölülerinin bedenleri hala savaş alanından sıcakken, kolay bir başarı değil. Özgür Halk bundan kısa bir süre sonra Tormund Giantsbane önderliğinde Jon Snow için Castle Black'i geri almak için ayağa kalkar, fraksiyonlar arasındaki tarihsel kötü kan göz önüne alındığında şaşırtıcıdır.

Tormund Giantsbane, gününün en önemli anlarından bazılarına tanıklık etti. Jon Snow, sonsuza dek tarihin yörüngesini değiştirerek Mance Rayder'la ilk karşılaştığında oradaydı. Kara Kale'ye yapılan saldırıya ve ardından Mance Rayder'ın idamına tanık oldu. Tormund, Night King’in Hardhome’daki ordusundan binlerce Özgür Halk’ı kurtarmaya yardım etti. Stark ailesinin hakları için savaşan Bastards Battle'da bir kahramandı. Jon Snow'un kuzeydeki Kral olarak taç giymesine şahit oldu. Duvarın düştüğünü gördü ve Gece Kralının bir ejderhayı yana çevirmesini izledi.


Britanyalı Tarth'la güçlü bir ilgisi olmasına rağmen, Tormund hiçbir eşi veya toprakları geride bırakmaz. İki isimsiz kızı, hem de Kuzey'in tamamı, onun yasını tutacaktır.

Ek oylar:

Grey Worm (24%)

Jaime (16%)

Jorah (16%)

Other (11%)

Missandei (6%)

Bran (2%)


Aşağıda GOT topluluğundan bazı yorumlar ve seçenekleri..

“Beric ölecek… yine” - 

“Sanırım Sam dany tarafından öldürülecek” - 

“Missandei veya Gri Solucan. Sadece herkesin nakliye ettiği sırada, romantizmini öldürmek taht oyunları olurdu. ”-  

“Kesinlikle Euron” -

“Dağ!” - 


“Asla Jamie !!” - 

Gerçekten de Tormund, Game of Thrones'un sezon prömiyerinde sona erecek mi, yoksa yaşayacak mı? 21 Nisan Pazar günü, Game of Thrones Season 8'in ne zaman devam edeceğini öğreneceğiz .


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: