Daha Sağlıklı Olmanın Küçük Yolları - Nasıl Daha Sağlıklı Olunur?

Daha Sağlıklı Olmanın Küçük Yolları - Nasıl Daha Sağlıklı Olunur?

Sağlıklı olmak bir yolculuktur ve eğlenceli olabilir. Aklınız, akne, enerji ve çok daha fazlası gibi her şeyi etkiler. Eminim henüz bilmediğin bazı sağlıklı davranışlarda bulunmuşsundur. Hemen içine girelim.


1. Smoothies

Protein sarsıntısı veya tatlılık içindeyseniz, içeceğinize bir bardak ıspanak ekleyin. Bazı sebzelere girmek ve zar zor bir farkı tatmak için iyi bir yol. Bu metodu seviyorum. Çilek, üzüm, ananas ve daha sonra ıspanak gibi donmuş meyveler ekledim. Marul seviyorsanız, bunun yerine ıspanağa geçin ve pizza veya sandviçlerinize ekleyin. Ispanak aslında porsiyon başına maruldan daha fazla besin değerine sahiptir.

2. Yeterince uyuyun


Herkes her zaman geceleri sekiz ila on saat uyuma der. Bazen bir ödeviniz varsa ya da büyük bir sınav için eğitim almak imkansızdır. Size söyleyeyim, büyük bir testten önceki geceyi tıkamak beyninizi gerçekten yoruyor ve siz de o kadar fazla bilgi elde etmiyorsunuz. Kahve veya enerji içecekleri içmeye devam etmeyin. Haftalar önce çalışma rehberlerini planlamayı deneyin. Uyumakla ilgili en önemli şey, sadece yedi saatiniz olsa bile düzenli bir program yapmak.
3. Karbonhidratların tadını çıkarın


Sağlıklı olmaya çalıştığınızda, gerçekten sayılara bakmayın ve kendinizi sayı olarak göstermeyin. Sevdiğiniz yiyeceklerin ve hatta sevdiğiniz veya hatta her şeyin diyet ve kısıtlama gibi hissedeceğiniz sağlıklı yiyeceklerin tadını çıkarmak her zaman iyidir. Bu sadece seni olumsuz hissettirecek. Yulaf ezmesi, simit, buğday ekmeği, tatlı patates ve elimizdeki abur cubur alışkanlıklarının yerini alacak yiyecekleri yiyerek sağlıklı karbonhidratların tadını çıkarın.4. Sosyalleşmek


Sağlıklı olmanın önündeki en büyük engel, arkadaşlarla pizza lokantasına çıkmak, çok fazla abur cubur ile sinema geceleri geçirmek ve arkadaşlarla geç kalmaktır. Bunların hepsi yapılabilir. Her hafta sonu arkadaşlarınıza hayır demek istemezsiniz, bu yüzden kesinlikle sağlıklı olma haftasında gösterdiğiniz çabalar için kendinizi ödüllendirin. Ayrıca, dışarıya çıkıp istediğiniz yiyeceğin küçük porsiyonlarını yemek veya ızgara tavuk ve hatta buğday pizzası gibi sağlıklı alternatifler seçmek de sorun değil.
5. Iskra ile EveryBODY


İskra'lı Herkes adlı yeni bir uygulama, en iyi kendimiz olduğumuzu savunan şimdi artı boyutlu bir model olan Iskra tarafından yaratıldı. Onun uygulaması tüm eğlence egzersizleri, zevk için eğlenceli yiyecekler, kendin hakkında öğrenme, diyet hissi vermeden, kalori sayma ve hatta kendi ağırlığınızı hissetmeden daha fazla şey. Bu uygulama kilo kaybı uygulamalardan tamamen farklıdır.Iskra, #aeriereal kampanyası için yıllardır American Eagle ile kampanya yürütüyor.


Daha iyi olmak için yaşama şeklinizi değiştirmek, daha sağlıklı bir yaşam sürmek zor olabilir, ama sonunda, enerjili kalmanıza ve kendiniz olmanıza yardımcı olur.

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: