Bir Genç Olarak Telefonunuzdan Para Kazanmanın 5 Yolu

Kendinizi sınıf aidatları, mezuniyet töreni / balo hazırlıklarını, ders kitabı ücretlerini ve ödeme için mezuniyet paketlerini ele alırken buldunuz mu? İşte size masraflarınız için para kazanmanıza ya da sadece zevkinize sahip olmanıza yardımcı olacak bazı kolay ipuçları. Uygulamalar: Hepsi daha önce benim tarafımdan kullanıldı ve fazladan para kazanmama yardımcı oldu. Gerçek arıza. Tüm uygulamalar iPhone'da çalışır. Ekstra para kazanmak için kullanacağım bir numaralı favori uygulama normalde 1-3 ay sürer. İhtiyacınız olan tek şey bu: onlarla bir hesap, bir ödeme dostum ve maaştan kartınıza para transfer etmek istiyorsanız, bir banka.1. Dscout


Bu uygulama ne yaptığını çok harika. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve bir hesap oluşturmak. Ardından, profilinizi olabildiğince dürüst olarak düzenleyeceksiniz. Bu uygulama, şirketlerin yeni uygulamaları, web sitelerini veya uygulama üzerinden yapılan tüm ürünleri test etmek için bir izleyici seçmesini sağlar. Ayrıca, esasen sadece soruları cevaplayan, video çeken veya şirketin ne elde etmek istediğinin resimlerini çekecek olan "misyonlar" oluşturmak için bir kitle seçecekler. Katılımcının yaptığı tek şey gösterge tablosundaki işler için geçerli ve ardından seçilecekler. Bunu kim yapabilir: Bu, oturup soruları cevaplamak veya şirketlerin sorularını yanıtlayan kişisel videolar oluşturmak için zamanı olan insanlar için harikadır. Son başvuru tarihleri ​​bu uygulamada ciddiye alınır, ancak süreç boyunca size yardımcı olan liderler var. Para kazanılanlar 20-25 dolar arasında değişiyor. Ödeme süresi çok makul ve onlarla hiç sorun yaşamadım.

2. Receipt Hog


Evin etrafında bir sürü makbuz var mı? Onlardan para kazanın. Fiş Hog, çok sayıda hediye aldığınızda ve makbuzlarınızı yüklediğinizde tatil zamanları için harikadır. Tüm makbuzlar, satın alma tarihinden itibaren iki haftalık bir süre arasında yüklenmelidir ve makbuzlardan kazandığınız para veya slot, daha fazla para kazanmak için slot makinesinde kullanılabilir. Domuzunun büyümesini ve ödüllerinin de büyümesini izle! Ayrıca seviyeleri yükseltin. Amazon parası veya nakit para olarak ödeme yapabilmek için para kazanmanın zaman alacağını söyleyeceğim. Bununla birlikte, günde birçok kez yükleme yapacak zamanınız varsa, size yarar sağlayacaktır.


3. Qriket

Bu, tüm yaptığınız bir hesap oluşturmak ve para kazanmak için bir tekerlek döndürmek için dokunun renkli bir uygulama. İşe yaraması, ilk olarak bir hesap yaptığınızda size bir kaç spin verilecek olmasıdır. Daha sonra yeşil veya sarı iki renk arasından seçim yapacak ve tekerleği döndüreceksiniz. Tekerleğin ortasında, yapabileceğiniz para miktarı verilir. Rengin üzerine inersen bu miktarı sen seçersin. Döndürme sayısını artırmak için reklamları izleyebilirsiniz. Tek yaptığım, meşgul olmadığım zamanlarda bazı reklamları oynatmak için telefonumu ayarlamak ve sonra paraları rafa almak için bir sonrakini oynamak. Bu uygulama ile 25 $ 'a ulaştığınızda Paypal'ınıza ödeme yapabilirsiniz. Bunu yapmak çok zaman alacak ancak para kazanmanın ekstra bir yolu.

4. Shopkick


Hediye kartı ödemeleri yapmanın bir yolunu mu istiyorsunuz? Shopkicks sizin için! Bu uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir mağaza sayısına sahiptir. Tek yapmanız gereken kaydolmak ve telefonunuzu Bluetooth'ta bulundurmak. Bu yardımcı olur çünkü tekme kazanmanın yolu tek yapmanız gereken mağazaya yürüyerek gitmek. Öğeleri tarayabilir veya öğelerinden sonra makbuzunuzu tarayabilirsiniz. Bu kadar basit, ama hediye kartlarına tekme atmak biraz zaman alacak. Arkadaşlarınızı davet etmek sizi ödüllendirir.

5. Lyft


Arabası olan ve fazladan süresi olan herkes için, Lyft'in şu an devam eden bir promosyonu var; ilk 100 sürüşün ardından şoför olmak için kayıt yaptırırsanız, 500 dolarlık bonus kazanacaksınız. Herhangi bir ilgi uygulamayı indirmek veya web'e gitmek için kaydolun. Herkese para kazanmak iyi eğlenceler!

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: