Beyonce’daki Netflix, 60 Milyon Dolarlık Bir Değer Kazandı (ÖZEL)

Beyonce’daki Netflix, 60 Milyon Dolarlık Bir Değer Kazandı (ÖZEL)

Kaynaklar, akış devinin sanatçı tarafından üç projeye imza attığını söylüyor.Netflix, Shonda Rhimes ve Ryan Murphy gibi televizyon vizyonerleri için sırasıyla 100 milyon dolar ve 250 milyon dolarlık fırsatlar ve Chris Rock ve Dave Chappelle gibi üst düzey komedyenler (sırasıyla 40 milyon dolar ve 60 milyon dolar) için bir hedef haline geldi. Kaynaklara göre Variety'ye göre, ilk çeyrekte yaklaşık 10 milyon aboneye eklendiğini açıklayan dev, müziğe de katılarak, Beyonce ile üç projeli bir anlaşma yaptı.

Üç özelliğin ilki, 2018 Coachella performansını canlandıran sahne arkası belgeseli “Homecoming”, Beyonce'nin 17 Nisan'da satışa sunulan Queen Bey'in kraliçesi Bey'i yeniden onaylayan, büyük bir dans, görseller ve müzik gösterisi. Beyonce Knowles-Carter'ın yapımcı, yazar ve yönetmen olarak yatırıldığı bu taksitte yaklaşık 20 milyon dolar var. Beyonce’in temsilcisi Variety’nin yorum isteğine yanıt vermedi; Netflix bu hikaye için yorum yapmayı reddetti, ancak şirketteki bir kaynak anlaşmanın finansal şartlarına itiraz etti.

Vulture’a göre, HBO da Knowles-Carter ile uzun bir ilişkisi olan projeyle ilgileniyordu (kablo ağı, 2016 “Limonata” filminin yanı sıra kocası Jay-Z’ye özel 2014 “On the Tour Tour” konserini yayınladı. ve 2013 doktoru “Hayat Bir Rüyadır”), ancak Netflix daha zengin bir teklifle geldiğinde geri çekildi. (HBO, Variety'nin yorum isteğine yanıt vermedi.)

“Homecoming” piyasaya sürüldüğünde, Beyonce, sonuna yakın iki bonus indirimi içeren 40 parçaya eşlik eden bir albümü de şaşırttı: “Gitmeden Önce” ve “Ben Ondayım.” Eski bir Frankie Beverly'nin kapağı. & Maze classic belgesel kapanış kredilerinde yer aldı, ikincisi ise 2013 yılında SoundCloud'a yüklenen bir şarkının güncellenmiş bir versiyonudur. Ve daha fazla müzik geliyor. Variety'nin yakın zamanda bildirdiği gibi, sadece Jay-Z tarafından yayınlanan abonelik akış servisi olan Tidal'da yaşayan 65 dakikalık “Limonata” filminin sesi 23 Nisan'dan itibaren tüm yayın hizmetlerinde mevcut olacak. gelecekteki Netflix projeleri aynı zamanda bir müzik arkadaşı da içerecek.

R&B matrisi bu kadar ağır bir bedele mi sahip? Basın utangaç bir sanatçının nadiren rıza gösterdiğini dikkate aldığımızda, “Homecoming” gibi filmler taraftarlara Beyonce’in yaratıcı zihnine ve yorulmayan iş ahlakına yakından bakıyor. Buna ek olarak, Coachella performansından 10 ay önce doğmuş ikizler de dahil olmak üzere üçe kadar annesi olduğu sahnede hayatına göz atmasına izin veriyor. “İnsanların görmediği şey fedakarlıktır” diyor Beyonce, filmin birçok seslendirme bölümünden birinde. “Kesinlikle kendimi bildiğimden daha fazla zorladım. Ve çok değerli bir ders öğrendim. Asla, asla kendimi o kadar fazla zorlamayacağım. ”

Netflix’in özel müzik içeriğine yaptığı önceki baskılar, geçen yıl 2017’de yayınlanan “Broadway’de Springsteen” özel, Lady Gaga’nın “Gaga: Five Foot Two”, 2017’de yayımlanan “Quincy Jones” “Quincy” ve eleştirel övgüler dizisi “Remastered” ı içeriyor.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: