Disneynature'ın 'Penguenleri' Koruma Taahhüdü Açıklandı

Disneynature'ın 'Penguenleri' Koruma Taahhüdü Açıklandı

Disneynature ilk uzun metrajlı filmin çıkışından bu yana 10 yılını kutladığından, yaklaşmakta olan büyük ekran macera “Penguenler” e bağlı en yeni koruma girişimi bugün ortaya çıktı. Açılış haftasında satılan her bilet için (17-23 Nisan 2019), Disneynature, güney yarım küredeki penguenlerin korunmasına yardımcı olmak için Yaban Hayatı Koruma Ağı'na (WCN) bağış yapacak.

WCN'nin kurucusu ve başkanı Charles Knowles “Disneynature'ın harika bir platformu var” dedi. “Küresel bir izleyici kitlesine, zorlukla kalacağımız bir şekilde ulaşabiliyorlar. Penguenlerin gerçek hikayesini ve karşılaştıkları zorlukları anlatacak şekilde konumlandırılmışlardır. Kendi misyonumuzla çok güçlü bir şekilde uyumlu olan Disneynature ile birlikte çalışarak, çok değer verdiğimiz türler hakkında benzersiz bir şekilde iletişim kurabiliyoruz. ”

“Antarktika, çoğu insanın asla ilk elden görme şansına sahip olamayacağı dünyadaki az sayıdaki alandan biri” dedi, “Penguenler” in yapımcılarından Roy Conli. ama sade güzelliği nefes kesici. Alan, çevre okyanuslar ve orada yaşayan hayvanların anlaşılması ve takdir edilmesi, gezegenimizin geleceği için çok önemlidir. Bu, dünyada gelişmek için çok çalışan bir penguen olan ve bir sonraki nesiller için rolünü üstlenen Steve'in hikayesini paylaşmayı sevmemin sebeplerinden biri. ”

“Penguenler”, IMAX®'te yayınlanan ilk Disneynature filmi olacak. Film, özel IMAX DMR® (Dijital Re-Mastering) teknolojisi ile IMAX EXPERIENCE®'ın görüntü ve ses kalitesinde dijital olarak yeniden düzenlenecektir. “Ayılar” ve “Şempanze” nin arkasındaki film yapım ekibinden, Disneynature'ın “Penguenleri” ülke çapındaki tiyatrolarda açılıyor ve 17 Nisan 2019 Çarşamba günü başlayan IMAX® tiyatrolarını seçiyor.

Aşağıdaki “Penguenler” e 60 saniyelik yeni bir göz atın.


Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: