Disney Channel'ın yeni gençlik dizi - filmi "Cloud 9" ve TV dizisi Liv ve Maddie'nin yıldızı Dove Cameron ile Röportaj!

Disney Channel'ın yeni gençlik dizi - filmi "Cloud 9" ve TV dizisi Liv ve Maddie'nin yıldızı Dove Cameron ile Röportaj!

Amber Jennings, Disney Channel'ın Liv ve Maddie'nın büyük bir hayranı olduğundan Dove Cameron ile yeni filmi Cloud 9 hakkında röportaj yapma şansını yakaladı.


Amber Jennings, Dove Cameron ile röportajlarAmber Jennings tarafından, yaş 10

Ben Disney Channel'ın büyük bir hayranıyım ve Liv ile Maddie'yi izlemeyi seviyorum. Şovun yıldızı Dove Cameron ile röportaj yapmaya gittiğimde zevkimi hayal et.

Güvercin Cameron, Disney Kanal şovunda Liv ve Maddie adında .

Tamamen farklı kişilikleri olan tek yumurta ikizi hakkında. Maddie daha akademik, yandaki kız ve Liv Hollywood'da bir televizyon programı çekiyor, Sing It Loud! ve orada zaman geçirdikten sonra eve döner.

Şov, Liv ve Maddie'yı aileleriyle birlikte, iki erkek kardeşi Joey ve Parker, anne, Karen ve baba Pete, her ikisi de okulda çalışıyor.

Dove Cameron ikizleri oynuyor ve iki kez bütün sahneleri kaydetmeli!

28 Şubat Cuma günü saat 5.30'da Disney Kanalında yayınlanan yeni Disney Orijinal Film Bulutu 9'da başrol oynuyor .

Cloud 9, rekabetçi snowboard dünyasında belirlendi. Hayallerini gerçekleştirmenin mümkün olduğunu öğrenmek için kendinden kuşku duymanın üstesinden gelmesi gereken iki snowboardcunun öyküsünü anlatıyor.

Kayla Morgan (Dove), rekabet ekibinden yeni ayrılan bir prima donna snowboardcusu. Will Cloud (İyi Şanslar Charlie'de Beau'ı oynamış Luke Benward), kariyerinin sona erdiği bir silme işleminden sonra mücadele eden eski bir snowboard şampiyonu.

Kaçırmayın!


Dove ile röportaj yaptım ve konuşması çok güzeldi! Aşağıdaki röportajın tamamını okuyun ..


Liv ve Maddie'deki rolü nasıl aldın?

Bu komik bir hikaye, aslında tamamen farklı bir komplo çizgisi olan Bits & Pieces adında başka bir Disney şovu için seçmelere seçtim ancak aynı oyuncu kadrosuyla oynadım ve sadece bir kız oynadım, ikizler yoktu. Adı Alana Thickman'dı ve test sürecinde, bilirsin, bir odaya bir sürü çocuk koydular ve ilk bölüm olan pilotu izlemelerini ve ne yaptıklarını ve söylediklerini söylemelerini sağladılar mı bilmiyorum. Disney'le ilgili en çok sevdiğim şey hayranların istediği şeye tam olarak uydurmaktan hoşlanmıyor. Bu süre zarfında 9 ay bekledik ve sonunda “Hey, gösteriniz toplandı ve bu arada ikizler oynuyorsunuz, tamam güle güle!” Gibi bir çağrı aldık. 'Ne' gibiydi! Hiçbir zaman Liv ya da Maddie için seçmelere gitmemiştim, bu yüzden çılgınca bir süreçti.Liv ve Maddie’de her iki karakteri de oynamak zor mu?

Bence başlangıçta şimdi olduğundan daha zor oldu. Sürekli çalışmadan çok daha fazla zemin işiydi, daha sonra sorunsuzca akması için uzun zaman alıyorsunuz. Çok işti, çünkü düşünürseniz şovu izleyebilir, orada bir dergi ile oturabilir ve Liv ile Maddie arasındaki farkları söyleyebilirsiniz. Biri çok gürültülü, biri çok sessiz, biri girly girl, diğeri tom erkek. Ama bir kişiyi oluşturan gerçek farklılıklar, annenizi düşünün, onun hakkında bildiğiniz, başka kimsenin bilmediği küçük şeyler nelerdir? Kameralar bunu algılar ve böylece Maddie'nin fincanını böyle tutacağı gibi (Dove, kolu tutabilir) gibi şeyleri düşündüğünüzü bilirsiniz, çünkü bilmez, sadece onun elinde tuttuğu bir kayıt yapmaz. çay bardağı ve liv, o pembemsi ve herşeyin nasıl gittiğini biliyor çünkü tüm hayatı boyunca kameradaydı ve 'o kadar da harika değil' gibi ve karakterini oluşturan dudağını ısırtan kahkahalar ve keneler gibi küçük şeyler. Yani bu işin çoğuydu ve çoğunlukla başlangıçtı.


Liv ve Maddie'deki aile


Gerçek hayatta Liv ya da Maddie gibi misiniz?

Keşke bunun için bir cevabım olsaydı, asla seçemezdim, çünkü ikisine de çok farklı şekillerde çok benziyorum. Liv gibi, ben de enerjik biriyim, dünya hakkında anlamadığım bir çok şey var çünkü her zaman dünyaya çok naif bir yaklaşımım olduğu için geziyorum. Vereceğim çok sevgi var ve bazen biraz fazla mesele yapıyorum. Performansı severim ve bu yüzden birçok yönden Liv'i canlandırmak kolaydır, ancak daha sonra birçok yönden, gerçekten utangaç ve utangaç biriyim. Boş zamanlarımda genellikle kot pantolon giyiyorum ve gömlek giyiyorum, gözlük giyiyorum ve gülümse burnumu çekiyorum - bu arada gerçek bir şey ve evet, ikisiyle de ortak yönüm var ve sanırım Asla seçemem için ikisiyle de arkadaş olacağım.


14 yaşında LA'da nasıl yaşıyordu?

Çılgın çünkü oraya taşındım ve bulunduğum yerden çok farklı bir hızdı. Her zaman söylediğim küçük bir adadan gelmiştim, izole edilmiş bir korku filminden uzakta bir mısır tarlasıydı ve herkes herkesi tanıyordu ve siz büyükbabanızın okuduğu dedelerin torunlarıyla okula gidiyorsunuz. Kimsenin gitmediği bir okul gibi. Televizyonum olmadan büyüdüm, bu yüzden LA'ya gittiğimde içeri girecek çok şey biliyordunuz, ama bu aslında benim bulunduğum yerden daha fazla uyuyordu. kesinlikle şimdi evdeyim.
Tek kelimeyle Cloud 9'u nasıl tarif edersiniz?

Epik! Erkekler ve kızlar için 360 çekiciliği var çünkü aksiyon dolu ve erkekler veya kızlar için olabilecek spor odaklı, spor odaklıyım veya diğer tarafta, son derece romantik. Disney'in şimdiye kadar yaptığı en romantik film gibi olduğunu söylemek için tereddüt ediyorum. İnanılmaz derecede komik. Seni ağlatacak, güldürecek. Ebeveynler onu sevecek, çocuklar onu sevecek, ben onu seveceğim. Bununla çok gurur duyuyorum. Kağıt üzerinde görünce çok sevdim ve hayat buluyor. Nasıl sonuçlandığına gerçekten çok sevindim.

Cloud 9'u çekmekten hoşlandınız mı, kardan hoşlandınız mı?

Ben kar seviyorum! Aslında sahile dayanamıyorum. Kumsaldan nefret ediyorum, çünkü karların rengiyim, bu yüzden güneşe her çıktığımda erimiş ya da annelerinizin eşarplarının rengini değiştiriyorum (anne kırmızı bir eşarp giymişti) çok kötü. Bir keresinde bir çift şortla bir saat kadar güneşe çıktım ve bir şort izim vardı, sizi kandırmıyorum, 10 buçuk ay boyunca ondan kurtulmak için hiçbir şey yapamadım! Solgun olmak istiyorum, asla bronzlaşmadım ve kar gerçekten romantik, sıcak kakao içen biriyle el ele tutuşan bir sürü kazakla sarıldım, sanırım, kuma kazıyarak üst üste 3. gün için bacak!

Daha önce hiç snowboard yaptın mı?

Aslında 7 yaşındayken snowboard yapmaya başladım, bu yüzden bir snowboard filmi için seçmelerde çok rahat hissettim ve bunun bana biraz bacak vereceğini düşündüm. Yarışmayı yenecektim, çünkü tüm bu gösterileri yapabilirim ve çok azının da bize ateşli oyuncuların hayatta kalmasını istedikleri için, gösterilerin hiçbirini yapamayacağımızı biliyordum. Bu yüzden dublörlerin hiçbirini yapmadım ama sanırım yavaşlarsan, beni Cloud 9'da yaklaşık 2,5 saniyeliğine snowboard yaparken görebilirsin. Eğer kare kare gitmek ve bunun gibisin, belki Dove'un yüzü belki ama o muhteşem 2,5 saniye için minnettarım.

Dove Cameron ve Luke Benward yıldızı Cloud 9
Karakterinizi gösterilerde oynamayı ne kadar seviyorsunuz?

Liv ve Maddie'yi oynamayı seviyorum. İkisini de oynamayı seviyorum ve bir diğerinden daha fazla oynamaktan hoşlandığımı sanmıyorum. Onları çok tatlı, ilham verici ve ilham verici buluyorum. Hem ilham verici hem de ilham verici bir oyun oynamak çok garip bir durum çünkü genellikle biri ya da diğeri ve onları çalarak kendim hakkında çok şey öğreniyorum, Her zaman her zaman yeni bir mücadele. Kızların her birinin birbirleriyle giyindiği yeni bir bölüm yaptık ve buna Switch-A-Rooney deniyordu, bu yüzden birini arka arkaya iki kez oynayarak oynuyordum, bu ilginçti, bundan daha fazlası vardı. Aslında çılgınca bir şey çekeceğim çok ilginç bir Cadılar Bayramı bölümünü duydum, hatta öncekinden daha çılgınca, bu yüzden Liv ve Maddie için her zaman taze ve zor ve çok sevdiğim bir şey.

Oyunculuk okuluna gittin mi?

Yapmadım, oyunculuk dersi aldığımı sanmıyorum, bir oyunculuk dersi aldım, sonra herkes için değil benim için olmadığını anladım ve aslında oyunculukla ilgili inancım en iyi oyuncular ve en çok ikna edici davranış tarzı, diğer insanlara çok dikkat eden insanlardan gelir. Bir parçasını canlandırmak ve sonra da hayatında tanıdığın birini tasvir etmek gibi 2 farklı davranış tarzı var. Bu yüzden hiç eğitim almadım ve kesinlikle buna bağlı kaldığım bir yöntemim yok. Bu yüzden umarım iyidir, bilmiyorum, kimse bana söylemedi, okula gitmek birileri için iyi, benim için değildi.

Boş zamanınızı nasıl geçirmeyi seviyorsunuz?

Gerçekten sıkıcıyım. Yemek yapmayı seviyorum, farklı beslenme gereksinimlerim var, şekersiz, glütensiz ve süt içermeyen ürünlerim var, bu yüzden en kötüsüne sahibim, beni bir restorana götürdüğümde berbatım. 'Benim gereksinimlerime uyan bir şeyiniz var mı?' Bu yüzden kendi yemeğimin çoğunu yapıyorum. Kendi tariflerimden birçoğunu yapıyorum, o yüzden belki de yemek isteyebileceğim bir çok şey yapabilirim, tarifimi ihtiyacım olana uyacak şekilde değiştirebilirim ve erkek arkadaşım aynı ve annem de aslında her çeşit farklı unlu mamulü üretiyorum ve ayrıca kendi kıyafetlerimi dikiyorum ve kendi şarkılarımı yazmayı seviyorum. Boş zamanlarımda evde bir elf gibi yatarım ya da uyurum.


Zamanda geriye yolculuk yapabilseydiniz en çok kim tanışmak isterdiniz?

Edgar Allan Poe, bence parlak bir şair. Aslında 8 yaşımdayken büyükbabam olan çalışmalarının bir kopyası bana verildi ve hala yanımda taşıyorum. Farklı renklere sahip olduğumu düşündüğüm bu eski püsküllü yeşil şey gibi ve tüm sayfaların işaretlenmiş olduğunu biliyorum, sayfa 26'nın Annabel Lee olduğunu biliyorum, hepsini ezberledim, çalışmalarını çok seviyorum, parlak olduğunu düşünüyorum.


İngiltere'de ilk defa mı geçirdin?

Bu benim ilk kez İngiltere’de, evet, bundan önce Paris’te bulundum, Paris’te 3. veya 4. kez yaptım ama şaşırtıcı bir şekilde bu, İngiltere’ye ilk kez geldiğimde ve onu seviyorum.


Issız bir adada mahsur kalsaydınız, hangi 3 şeyi yanınıza alırdınız?

Aman Tanrım, muhtemelen benim deliliğime olan sarmalımı belgelemek için günlüğüm, benim yaşamımdaki hindistancevizi suyu kaynağım vitamin adamlarımı almalı, etrafınızdaki suyu içemezsiniz, hindistancevizi suyu ve aman Tanrım, bu bir zor bir soru çünkü tüm lojistik düşünüyorum. 2007'den beri her şeyle dolu büyük sırt çantam, içinde yaşamamı sağlayacak bir şey var.

18. doğum gününü nasıl kutladın?

Aslında, gerçekten utangaç ve sessiz bir insanım inanıyorum ya da inanmıyorum ve büyük sahneleri sevmiyorum, kafein sevmem bile büyük partileri sevmiyorum. Çok sessizim ve daha çok iç kutlamalar severim, bu yüzden erkek arkadaşımı, kız kardeşimi ve annemi aldım ve hepimiz güzel bir akşam yemeği için dışarı çıktık ve ikinci ve birkaç gün Disney'in Dondurulmuş'unu görmeye gittik. sonra Disneyland'a gittim, sanırım sadece bir Disney dünyasında yaşayan bir Disney kızıyım. Ve kesinlikle harikaydı ve tam olarak istediğim buydu, çok güzeldi.

Kalbin kolyesini nereden aldın?

Doğduğumdan beri her yıl doğum günüm için bir kalp kolye alıyordum ve bu küçük bir madalyon. Her yıl başında, şu anda benimle olanları anlatıyor. Ve babamın başlaması bir gelenektir. Madalyonun küçük olduğu yerde başladı ve içine hiçbir şey sığdıramadı, hala bir yerlere sahibim ve üzerinde ismim var ve yıllar boyunca benim için bir şey ifade eden kısa küçük tırnaklar vardı. Şu anda arkada, bir şeyi imzaladıktan sonra her zaman imzaladığım bir şey olan 'Sevgi ve Işık' var çünkü bence seninle, sevgiyi ve ışığı tanıyan birisini bırakmak çok güzel bir mesaj. Herkese dileyeceğin şey bu değil miydi?


Hayatın ne kadar değişti şimdi sen ünlüsün?

Devasa, devasa! Pekala, hiç değişmedim ve her zaman benim hedefimdi, eğer bu benim başıma gelseydi, benim için her zaman mümkün olan en normalliği tutmaya çalışmaktı. Tabii ki asıl iş, asıl iş, çekimler, zemin işlerini yapmak, karakter işlerini yapmak ve tüm yazıları yapmak, bu tür şeylere katılmak. Şöhret gibi bir şeyle gelen her şey, iş değil, işin bir aksesuarı gibi, ve bu yüzden siz de zihninizi korumak için öğrenmeniz gereken bir şey. Kesinlikle tüm hayran etkileşimi harika ve güzel gibi hayranları ile konuşmayı çok seviyorum. Hala hayranlarım bile olması garip! Ama dürüst olmak gerekirse dış hayatım değişti.


Disney Cloud 9 Yıldızları

En sevdiğiniz müzik türü hangisi ve hangi sanatçı?

Ooo, çok eklektik bir iPod'um var, çok çeşitli sanatçıları var. Tüm zamanların en sevdiğim şarkısı Glenn Miller'ın Moonlight Serenade olduğunu ve bilmeyeceğinizi düşündüğüm bir şey. Bu gerçekten eski bir şarkı ve gerçekten çok güzel ve onu sadece ikinci Beethoven tarafından Moonlight Sonata izledi. Ayışığı için bir şeyim var! Çoğunlukla yazabileceğim, okuyabileceğim veya yemek yapabileceğim şeyleri severim ve dikkatimi dağıtmayacağım çünkü boş zamanlarımda yaptığım her şey benim için terapötik çünkü beynimden kurtulma yöntemim bu. Çalıştığım zaman beynimin içindeyim ve müziğimin çoğu lirik değil. Ama bir sanatçı açısından, Lykke Li'yi gerçekten çok seviyorum, çok garip, ilginç ve farklı ve çok ilginç bir ses kalitesi var. Bir tür caz, bebek, bir bebek caz gibi, pop, R&B, halk şarkıcısı, tarif etmesi çok zor. Onu bir kategoriye sokabileceğimi sanmıyorum ama bence harika biri, benim favorim olabileceğini düşünüyorum.

Oyunculuk olmasaydın ne olmak isterdin?

Aslında B planım var, kendime 18 yaşımdayken hiçbir yerde başaramazsam, moda okuluna gideceğimi söyledim çünkü 7 yaşımdan beri çoğunlukla kendi kıyafetlerimi dikiyorum. modaya her zaman büyük bir ilgi duydum. Kesinlikle bir gün bir moda çizgisine sahip olmak istiyorum.

Kariyer özlemlerin neler?

Modayı seviyorum, bir gün bir moda çizgisine sahip olmayı çok isterim. Broadway bana sahip olacaksa hala bir gün Broadway’de olmak istiyorum. Broadway'de olmak için her şeyi yaparım, orası en çok evde kendimi sahnede hissediyorum. Disney'in Dondurulmuş'unu gördün mü? Broadway’e gideceğini duydunuz mu? Broadway'e gidiyor ve ölmeye hazırım, her iki karakteri de oynamak için her şeyi yaparım, bütün şarkıları koruyordum ve YouTube'a koydum, çünkü sevdim, duramam, çünkü Idina Menzel tarafından özellikle "Let it Go" takıntılı, ölmek için! Onu seviyorum, bu yüzden evet kariyer özlemleri, moda çizgileri, Broadway, daha fazla film, herkes yapmayı umduğum şeyi yapmama izin verdiği sürece daha fazla televizyon yapmayı, yapmayı sevdiğim şeyi yapacağım.

Gün boyunca kaç saat prova yapıyorsunuz?


Oh, değişir, ilginç bir programımız var. Genellikle yapacağımız şey, salı ve çarşambaları vurmak ve bir sonraki bölüm perşembe ve cuma günleri prova yapmak. Perşembe ve Cuma günleri sabah saat 8'de işe başlayacağız ve sonra bir odaya girip, hepimizin devasa bir masa etrafında oturduğumuz bir masayı okuyacağız ve sadece senaryolarla oturacağız ve performans göstermeyeceğiz. Saç yapıp makyaj falan yapmayız ve bu, kimin gülüp kim olmadığını görmek için başkalarının komik hatlarını test etmenin bir yoludur. Sonra sabah 10'dan akşam 4'e kadar prova yapacağız, sonra tüm yöneticilerin geleceği ve ayarlamak için bir setten atlayacakları bir oyun yapacağız. her yerinden farklı setlerle ve mini performans gibi bir şey. Bunu bir saatliğine yaparım. Yani evet, tam bir gün, saat 4'e kadar gidiyoruz.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: