Demi Lovato Kullandığı Aşırı Doz Uyuşturucudan Sonra Konuştu!

Demi Lovato Kullandığı Aşırı Doz Uyuşturucudan Sonra Konuştu!

Şarkıcının annesi Dianna De La Garza, ilk defa üzücü olayla ilgili halka açık bir şekilde konuştu.


Demi Lovato , aşırı dozda şüpheli şüpheyi takiben "gerçekten iyi" olduğunu söyledi.
Şarkıcı temmuz ayında hastaneye kaldırıldı ve daha sonra Instagram sayfasında hayranlarına, bağımlılığının “kaybolan veya zamanla ortadan kaybolan bir şey olmadığını” öğrendiğini söyleyen bir mesaj yazdı .
Çarşamba günü, Lovato'nun annesi Dianna De La Garza, Newsmax TV'de göründüğü sırada olay hakkında ilk kez halka açık bir şekilde konuştu .
Dedi ki: "O gün olanları hatırlamaya başladığımda kelimenin tam anlamıyla biraz sallanmaya başlıyorum."De La Garza, kızının hastalandığı gün, telefonunun, Lovato'ya endişe ifade eden insanlardan gelen mesajlarla bombalandığını, ancak yıldızın asistanıyla konuşana kadar ne olduğunun farkında olmadığını söyledi.
Haberin ardından "şok" geçirdiğini ve kızları Dallas ve Madison ile birlikte Lovato'nun tedavi edildiği Los Angeles'taki hastaneye koştuğunu söyledi.


De La Garza dedi ki: "Oraya mümkün olduğunca çabuk vardık. Dallas ve Madison ve ben acil servisten arabadan atladık ve yanında olmak için acil servise koştuk.
“Sadece hiç iyi görünmüyordu. Kötü durumdaydı. Ama ona dedim ki, 'Demi, buradayım. Seni seviyorum'. O noktada bana dedi ki, 'Ben seviyorum sen de'."


De La Garza, hayranlarına destekleri için teşekkür etti ve Lovato'nun toparlanmasına yardımcı olarak onlara kredi verdi.
Kızının şu anki durumunu anlatan De La Garza, “gerçekten iyi” olduğunu, “Mutlu” dedi. Sağlıklı, sağlıklı olduğunu düşünüyor. “İhtiyacı olan yardımı alıyor. Bu onun geleceği hakkında beni teşvik ediyor. Ailemizin geleceği hakkında. "

Lovato bir çocuk yıldızdı ve Disney Channel filmi Camp Rock'ta görünmeden önce TV dizisi Barney & Friends'te ün buldu.
O zamandan beri, üzgünüm, üzgünüm, gökdelen ve kalp krizi gibi hit ile platin bir pop yıldızı olmaya devam etti.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: