Demi Lovato Aşırı dozda uyuşturucu ve arkadaşının ihanetine karşı sessizliğini bozdu!

Demi Lovato Aşırı dozda uyuşturucu ve arkadaşının ihanetine karşı sessizliğini bozdu!

ABD pop yıldızı - Üzgünüm, Üzgünüm, Gökdelen ve Kalp Krizi gibi isabetler - Kasım ayında rehabilitasyon yaptıDemi Lovato, aşırı dozdan geri kazanılması sırasında "iyileşme zamanı" istediği için "yaşadığı için minik ve minnettar" olduğunu söyledi.

26 yaşındaki ABD pop yıldızı Temmuz ayında Los Angeles'taki evinde, bağımlılığıyla mücadelesinde tekrar ettiği raporların ortasında hastalandı.

Lovato, madde bağımlılığı ile mücadelesinde açıktı. Yıldız, en son başarısızlığı takiben rehabilitasyonda bir süre geçirdi ve Cuma günü "okuduklarına inanma" diyerek tweet attı.


Dedi ki: "Hayranlarımı seviyorum ve magazin dergilerinden nefret ediyorum. Ne okuduğuna inanma. İnsanlar tam anlamıyla bir hikaye satmak için şeyler yapacaklar. Hastalık."Demi'nin yedek dansçılarından Dani Vitale'nin onun hakkında hikaye sattığı iddialarına atıfta bulunabileceği düşünülüyor.

Dört hafta önce, ilk önce fanın "neden bahsettiğini bilmediğini" söylediğini ve sonra "Gerçek arkadaşlar seninle ne zaman röportaj yapmadığını" söylediğini söyleyerek Dani'yi görevden aldığını düşünen taraftarlara cevap verdi. sen OD. "


Bugünkü ifadesinde şunları ekledi: "Dünyanın bir şeyi bilmesi gerektiğini hissedersem, onlara MYSELF'i söyleyeceğim. Aksi halde insanlar iyileşme hakkında yazmayı bırakıyorlar, çünkü bu benim kimsenin işi değil benim. Hayatta olduğum için ve sadık olduğum için ayık ve minnettarım Bana iyi bak.Bir gün dünyaya tam olarak ne olduğunu, neden olduğunu ve hayatımın bugün nasıl bir şey olduğunu anlatacağım .. ama bunu insanlarla paylaşmaya hazır olana kadar merak etmeyi bırak ve hakkında hiçbir şey bilmediğin şeyleri yapmayı bırak. İyileşmek için hala zamana ve zamana ihtiyacım var .. "

Lovato, Kasım ayındaki ABD ara seçimlerinde oy kullandığını gösteren bir fotoğraf yayınlayarak aşırı dozdan şüphelenmesinin ardından sosyal medya sessizliğini bozdu.

Oy verebilmesi için "minnettar" olduğunu söyledi. Lovato bir çocuk yıldızdı ve Disney Channel filmi Camp Rock'ta görünmeden önce TV dizisi Barney & Friends'te ün buldu.


O zamandan beri, üzgünüm, üzgünüm, gökdelen ve kalp krizi gibi hit ile platin bir pop yıldızı olmaya devam etti.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: