Unutulan Eski Çizgi Filmler - Nostaiji Serisi Bölüm 1

Unutulan Eski Çizgi Filmler - Nostaiji Serisi Bölüm 1 Merhaba ben Mert!
İzleyeceğiniz video notaiji serisinin ilk bölümüdür, bu seride sizlere çocukluğunuzu göz önüne getirecek "283" dizi arasından "45" unutulmaz çizgi filmi sunacağım iyi seyirler.1- Afacan Dennis

Afacan Dennis Orjinal adıyla Dennis Menage Efsane bir çizgi sinemadır. Küçük yaştaki Ben ismi Çalı yorulmak bilmez Yardımsever Bir o Kadar yedi Bir karakterdir. Komşuları Baybay sana çok miz ettik tr Yakın Manzara arkadaş Olarak görür ama sakarlığı yüzünden babasının Başına kötü olaylar gelir.
Türkiye'de çok farklı kanallar tarafından yayınlandı. Bazıları Fox eleştirmenleri Show Tv TV8 de çocuk Samanyolu TV Yumurcak TV kitleri kosinüs 5 Max TV ve farklı diyebilir.
2- Angelo Kuralları

Angelo Kuralları ya da Angeles Shantou tarafından yapıldı 3d animasyon olarak hazırlanan Fransa yapımı animasyon dizisidir. Karikatür Ağ Japonya Almasi da Diğer birçok Karikatür Ağı Kanalı met yapma almıştır göster Aslında Bir komedi dizisidir. Sebastiyan doğrudan series Soylu'nun ve Matriks tarafından yazılanFransız kitap eserlerinden uyarlamıştır konu Olarak 12 yaşında Hakkında Bir çocuk Olarak melek ın ve Arkadaşları Sherwood, Lola yetişkinde zorbalara Karşı Olan maceralarını konu almaktadır. Türkiye'de ilk gösterimini Cartoon Network'te 1 Ekim 2010'da yapıldı . Dizinin ilk sezonu 7 dakikadan olusan 78 bölümdeoluşturulmuş ek Olarak 30 dakika bir süren tek bölümde yayınlanmıştır. 2. Sezon ise 13 dakikadan oluşan 46 bölge ve 26 dakika süren 3 bölüm üretilerek yapılır .

3- Angus & Cheryl

Angus & Cheryl, 2007 Yılında Yayına Başlamış İspanyolca bilgisayar animasyon dizisidir. Dizide iki kardeşin Amansız ve komik atıştırmaları anlatılır .

4- Jimnastik Arkadaşım Bir Maymun

Jimnastik arkadaşım Bir maymun ya da kısaca Arkadaşım Maymun ABD animasyon televizyon dizisi yapımcılar kim çiçeği ettik Gül'ün meçhul fiil ettik Yapımcı Karikatür Ağı stüdyosu dur senin ilk, gelen yeri 26 Aralık 2005 nedir? Karikatür Network'ün ileriki yıllarında yeni şovları Için sokulmuştur. usulüneuygun olarak gösterimi ise 20 Ocak 2006'da başlandı . Cartoon Network Türkiye 1. Kasım 2008 den itibaren yayın kaldırıldı. 1 Ocak 2009'da tekrar yayına girmiştir. AYRICA bigfile gezi Adlı Bir Öğleden filmi 2. Bölüm emy ödülü kazanmıştır.5- Arthur

Arthur, Kanada yapımı çizgi dizidir. Mac Brown tarafından yazılmış bir kitap serisine hazırdır. Seri 1996 ve 2008 Yılları Arasında oluşturulan 150 BÖLÜMDEN oluşmaktadır. Serinin ana karakteri Arthur iyi tadında Bir karıncayiyendir.  
Konusu Çocukların Sorunları Karşısında göstermeleri gerekenleri Gösterir. Diğer bir sözcük eğitici bir çizgi dizidir.


6- Avatar (Son Hava Bükücü) 

Avatar Son Hava Bükücü, Özgün adı Avatar Son hava bükücü ABD Kaynaklı emy ödüllü çizgi dizi Asya Yetkileri Taşıyan dövüş sanatları ettik elementler Tarafından dönen Avatar Enk ettik Arkadaşları'nın dünyayı acımasız Ateş Kralina kurtarmak Için çıktıkları Macerayı anlatmaktadır ilkolarak kasım 2004'te yayınlanması planlanan dizi ancak 21 şubat 2005'te televizyonda gösterilmeye başlandı . Dizinin bu büyük başarısı üzerine 2. Ve 3. Sezonu sipariş ederken . 3 sezon ABD'de başlamış ve 2008 yılında bitmiştir. Balık oltası dizide bir Pet Shop içinde yaşayıp Liseye giden Milautangaç kardeş Oscar ve ünlü olmak isteyen birinin günlük hayatları konu alınır. İstakoz saldirilari sivilce Sorunları arkadaşlıklar Hamster kafesleri okul Gezileri gibi olaylar gösterilir. 

7- Balık Oltası

Balık Oltası Noah Z. Jones tarafından yaratılmış bir Amerikan çizgi dizisidir. İlk bölümü Türkiye'de 12 Şubat 2011'de, ABD'de 24 Eylül 2010'da başlamıştır. Dizinin ön gösterimi Türkiye'de 15 Ocak 2011'de, ABD'de ise 3 Eylül 2010'da yayınlanmıştır.

8- Ben 10 (Ten)

Ben 10, Cartoon Network'te yayınlanmış ABD yapımı çizgi dizi. Man of Action grubu tarafından oluşturulmuştur. İlk bölümü 27 Aralık 2005'te, son bölümü 15 Nisan 2008'de gösterilmiştir. Dizinin ikinci bölümünden itibaren özel olarak her cuma gösterilmiştir


9- İnek Ve Tavuk - Ben Gelincik

Ben Gelincik, David Feiss tarafından oluşturulan amerikan televizyon dizisidir. Yapımcı şirketleri Hanna- Barbera ile Cartoon Network Studios'tur. Seride uluslararası bir üne sahip, herkes tarafından takdir edilen Gelincik, ve onu sürekli kıskanan bir Babun'un maceraları anlatmaktadır. İlk başlarda İnek ve Tavuk çizgi dizisine bağlı olarak yayınlansa da, 1999'da kendi adıyla yayına sokulmuş, Nisan 2006'da yayından çıkarılmıştır. Cartoon Network, 13 Nisan 2012'de Cartoon Planet adlı çeşitli Cartoon Network animasyonlarından oluşan programına, Ben Gelincik'i de katmıştır.

10- Carl2
14 yaşında tembel bir genç olan Carl, internette hayatından şikayet edip durmaktadır. Sonunda bir klonlama şirketine eğlence olsun diye DNA örneğini gönderir ve posta pulunu köpeği Rex"in yalamasına izin verir. Kazara Rex"in tükürüğü, Carl"ın DNA"sıyla karışır. 6-8 hafta sonra Carl, kapısında yüzde 5 köpek DNA"sına sahip olan klonlanmış örneğini, yani Carl2"yi bulur. Tabi insanın klonuyla yaşaması kolay değil. C2 yüzünden Carl"ın başına gelmedik kalmaz.
11- Cedric

Çizgi filme Göre Cedric 8 yaşında Hakkında Sarışın Bir çocuktur Okulu'nda Çünkü Kendi sınıf arkadaş Için asiktir Sıra arkadaşı Olan Kristen ile çok iyi Bir dostluk kurmuştur Cedric Belçikalı karikatüristlerin Tarafından yazılmış melodik Tarafından çizgi aktarılmıştır Bir çizgi dizi dizi Olarak Fransa'da Yayınlanmış Ardından bu Dünyadaki Pek çok genç Tarafından Kendi dillerine çevrilmiştir.

12- Cesur Korkak Köpek
Cesur Korkak Köpek Cartoon Ağ Için Unreal Dünya Tarafından oluşturulan Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Cesur Adlı küçük mor Bir Köpeğin Sahipleri huysuz'ait lakaplı Çiftçi Olan Yaşlı adam ettik merdane lakaplı Sahipleri ile Birlikte Bir Çiftlikte yaşamaktadırlar. Ne var ki Bela hep onlaribulmaktadır tabi korkudan.
13- Corneil & Bernie

Corneil ve Bernie corneil çok akıllı Bir köpekti sadece sadece Hollandaca ettik İngilizce okumak ettik Kalmaz Cardio ZAMANDA birçok insandan daha akıllıdır. Zeki Olduğu Kadar hayatın şımarık'ait Bir köpek olduğundan daha iyi olmayacaksın da biliyor ki patronların Özel Harmandan haberdar etmek Için onun Şeyiyapıyor Sahipleri böyle bölgesi Kendisine Uygun'un kılacağız zaman bu planı Başarısız oluyor böyle kornalı sırrını keşfediyor ettik Öğreniyor. Her ikisi de sık sık dövüşlü de zorluk ettik Özel Bir dostluk kuruyorlar görmüyor. Niye sorun çıkmasına Yardımcı olmak Için Kendisini akıllı güçleriyle buluyor.

14- Cramp İkizler

Kramp ikizler durum Hakkında Bilgi ikiz oldukları halde birbirlerine benzemektedir. Ler ikizlerin annesi temizlik ve hijyene çok düşkündür. Babaları Batı tarzında olan radyoya düşkünüdür. Kurgusal kasaba Olan sabun Şehrinde yaşarlar yüzünde ama açıkça goruluyor ki hiçbiri Bir Adım Bile ileri gidemezler. beyninarkadaşı kirli olur ve onu yedi bir kız vardı ya onun ismi Ben de bir kaldı ve onu sevmez. Ona dokunmasından nefret eder. Güvenin düşmanlarından bir öğretmeni bayan hediyesidir. Bütün arkadaşlara Batakta yaşayan kısa boylu sonra öpersin ve okul arkadaşım evlidir.


15- Dexter'ın Laboratuvarı

Dexter'ın laboratuvarı, Biz genelde Dexter Adını dahi Bir Çocuğun Odasındaki kitaplığın arkasındaki gizli laboratuvardaki maceralarını konu eder serinin prömiyeri abd'de Karikatür Network'te 28 Nisan 1996 Tarihinde yayınlanmıştır. 2010 İtibariyle Karikatür Network'ün kardeş Kanalı bu merakta yayın kararı aldı.

Dexter'ın laboratuvarı serinin devamı içim ve bana destek olmak için kanala abone olup bildirimleri açabilirsiniz. 


 2. Bölüm
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: