Ünlü YouTuber Erdem Power Hayatını Kaybetti Yalanı!

Ünlü YouTuber Erdem Power Hayatını Kaybetti Yalanı!
Geçtiğimiz yıllarda (2016-2017) minecraft videoları ve eğlenceli anları ile youtube platformunda oldukça takipçilerin ilgisini çeken "Erdem Power" adında youtuber, prim dediğimiz olayların kurbanı oldu!
Peki Erdem Power (Necip Erdem Okur) Öldümü?
Kanalınının daha fazla izlenmesini isteyecek kadar ölümü bile göze almış biri olarak bir tık daha fazla almak uğruna takipçilerini ve kanalına yeni gelecek olan insanların dikkatini çekmek için onları da bu pis oyununun içine dahil etti! ve söylentiler bununla kalmadı, göre yanında beraberinde planları yaptığı "Fatih" adında sanal arkadaşı' da bu olayın içindeydi.


Necip Erdem Okur Hapis Cezası İstemi ?
Ünlü youtuber Necip Erdem Okur bir tık uğruna insanları kandırmaya kıydı ve unuttuğu tek şey onun hakkında açılan dolandırıcılık davaları, Necip Erdem Okur' un yakın arkadaşı olan "Fatih Tuğra" da bu davaya dahil edildi..

Necip Erdem Okur ile yapılan reportaj'da geçen diyaloglar şu şekilde..

    - YouTube Muhabiri
         "Video ürettiğiniz platformda insanları ve sizi severek izleyen takipçilerinizi neden böyle bir prim yaparak kandırdınız? Değdimi"

    - Erdem
     "Evet değdi a*ınakoyayım, güzel güzelde izlendim, ama benim anlamadığım şey neden trende giremedim"

    - YouTube Muhabiri
       "İnsanlar sizin gerçek yüzünüzü gördüğünde tepkiniz ne oldu?"

    - Erdem
      "Valla hiç si*imde değiller, yar*mı yesinle, ben mi dedim onlara ben öldüm diye, inanmasalardı, ben canlı yayını mı açıp olayı açıkladım ve hala beni çekemeyenlere ya--amı yesinler diyorum,"

İŞTE ERDEM POWER (NECİP ERDEM OKUR) SON VİDEOSU!

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: