Disney Channel Türkiye Canlı Yayın İzle
Disney Channel Türkiye çizgi film kanalı 24 saat yayın yapan Walt Disney'in sahip olduğu canlı televizyon kanalıdır. Kesintisiz tv izle keyfi ile sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Birbirinden güzel çizgi filmler çocuklara eğlenceli vakitler geçirtebilir. 12 Ocak 2012 tarihinden itibaren Türkiye'de Türkçe olarak yayın yapmaktadır. Kanal üzerinde birbirinden farklı çizgi filmler olduğu için hem kız hem erkek çocukların severek takip ettiği bir canlı tv kanalıdır. Türksat 4a üzerinden yayın yapan Disney Channel, Türkiye'de yayın yapan sayılı çocuk kanalları arasındadır. Bu sayfa altında Disney Channel'ın frekans ayarlarına, yayın akışına ve canlı yayınına ulaşabilirsiniz.


Disney Channel Türkçe, tıpkı Minika Go, Minika Çocuk, Trt Çocuk ve Cartoon Network gibi çocuklara yönelik yayınlar yapmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz çizgi film kanalları arasında en çok izlenen kanal diyebiliriz, aslında Cartoon Network ile kıyasıya bir mücadele içindedir. Diğer çocuk kanallarının yaş ortalaması biraz düşük olmasına rağmen Disney Channel biraz daha yüksek bir ortalamaya sahiptir. Cepten, mobil olarak canlı seyredebilmeniz için yukarıdaki video oynatıcıyı tam ekran yapabilirsiniz. Frekans bilgilerine ise sayfanın en sonunda öğrenebilir, yayın akışı sayfasından da kaçırmak istemediğiniz çizgi filmleri takip edebilirsiniz.

Disney Channel Çizgi Filmleri Nelerdir? : Mini Ninjas, Miraculous, Penn Zero, Doraemon, Fineas ve Förb, Minnie Modası, Star Wars - Asiler, Esrarengiz Kasaba, Doktor Dottie ve İlaçları, Balık Oltası, Prenses Sofia, Muhteşem Örümcek Adam, Coop Kat'e Karşı, Limon ile Zeytin, Uzaylı Vander

Nasıl netten izleyebilirim? : Disney Channel Canlı Yayın, Disney Channel İzle ve Disney Channel Canlı Mobil gibi kelimelerde ecanlitvizle.co adresini tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Disney Channel Türkiye Frekans BilgileriUydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12422 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 30000, FEC -> 3/4
Not : Aynı frekans üzerinde TMB, Tarım Türk, Karadeniz Türk, Van TV, Lalegül TV, Jiyan TV ve Bal TV kanalları da bulunmaktadır.

DİSNEY CHANNEL TÜRKİYE TÜRKÇE CANLI YAYIN HD VE KESİNTİSİZ İZLE

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: