Vanessa Morgan Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı!

Vanessa Morgan Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı!Vanessa Morgan Biyografi Ve Hayatı!


Adı: Vanessa Morgan

Gerçek İsim: Vanessa Morgan

Doğum Tarihi: 23 Mart 1992 (24 yaşında)

Doğduğu İl: OTTAWA, CANADA

Boy: 160 cm

Ağırlık: 52 kg

Doğum Burcu: Koç burcu

Meslek: şarkıcı,aktris
Vanessa Morgan Kimdir?

Vanessa Morgan, biz Disney hayran kitlesi olarak bir çoğumuz onu "Bakıcım Bir Vampir" adlı disney gençlik dizisinden tanıyoruz.

Vanessa Morgan Mziray, veya sahne adıyla Vanessa Morgan, Kanadalı aktris ve şarkıcı.


VANESSA MORGAN BİYOGRAFİSİ

Vanessa Morgan, en iyi genç komedi dizisi 'The The New Buzz' da Amanda Pierce ve MTV'nin genç dizisi 'Finding Carter' da Beatrix Castro olarak göründüğü bilinen bir kadın. Aynı zamanda Sarah'ın Disney Channel'ın “Babysitter's a Vampire” adlı filmindeki rolünü oynadığı da biliniyor. Halen CW'nin 'Riverdale'inde Toni Topaz'ı oynuyor. Ottawa’da bir İskoç anne ve Doğu Afrika’nın babası olarak doğan Morgan, bugün endüstrideki en çok aranan renk aktrislerinden biri olarak ortaya çıkmıştır. Yetenekli ve kusursuz oyunculuk becerisine sahip. Eğlence dünyasının içinde ve dışındaki milyonlarca insan tarafından sevilen Kanadalı oyuncu, egzotik özelliklerle son derece muhteşem. Morgan, birçok genç için, özellikle de oyunculuk alanında yeni olan siyah kadınlar için bir ilham kaynağıdır. Oyunculuk yanı sıra, o da bir modeldir. Bir çocuk olarak, 1999 yılında Junior Miss America 1999 yarışmasını kazandı. İyi eğitimli ve Queen's University'den lisans derecesine sahip.OYUNCULUK KARİYERİ VE KARİYER

Vanessa Morgan, oyunculuk kariyerine 2000 yılında VH1'in 'A Diva's Christmas Carol' filminde oynayarak başladı. 2007 yılında komedi dizisi 'The Latest Buzz'da Amanda Pierce olarak rol aldı. Üç yıl sonra, 'Harriet the Spy: Blog Savaşları' ve 'Bebek Bakıcım Bir Vampir' (Sarah olarak) adlı televizyon filmlerinde rol aldı. O yıl Morgan, 16 yaşındaki Frankie olarak "Frankie ve Alice" filminde de yer aldı. 2011 yılında 'My Babysitter's a Vampire' dizisindeki Sarah rolünü tekrarladı. O yıl, aynı zamanda 'Geek Charming' adlı bir Disney Channel Original Movie'de Hannah Mornell'i canlandırdı.Aktris, 2012 yılında 'ANT Çiftliği'nin birkaç bölümünde yer aldı. Ardından 2013'te iki' Degrassi 'bölümünde yer aldı. O yıl aynı zamanda realite televizyon yarışması dizisi' The Amazing Race Canada 'yarışmasında yer aldı. . Morgan, aynı yıl drama dizisi olan 'Saving Hope' bölümünde yer aldı.

2014-2015 yılları arasında genç drama dizisi 'Finding Carter' da Beatrix "Bird" ün tekrarlayan rolünü oynadı. Bu süre zarfında, '17'de Suçlu' adlı televizyon filmini de yaptı. Kanadalı aktris, Lyria'nın Amerikan fantezi drama dizisi 'The Shannara Chronicles' da 2017 yılında ana rolünü üstlendi. O yıl aynı zamanda genç drama dizisi 'Riverdale'in rolünü Antoinette "Toni" Topaz olarak ekledi. Şu anda Morgan, Destiny rolünde görüneceği yaklaşmakta olan 'Pimp' filmi için çekim yapıyor.
KİŞİSEL HAYATI

Vanessa Morgan , 2008'de Kanadalı Bir Oyuncu, Munro Chambers'la The Later Buzz'da tanıştığı sırada çıkıyordu. Ama sonra ayrıldılar ve ayrıldılar. Şu anki erkek arkadaşı Nathan MacKinnon. Nisan 2014'ten günümüze onunla çıkıyor. Nathan Mackinnon 1 Eylül 1995'te doğdu. Aslen Kanadalı ve bir buz hokeyi oyuncusu, Ulusal Hokey Ligi'nin Colorado Avalanche'ında oynuyor. Her ikisi de Vanessa 22 yaşındayken çıkmaya başladı. yaşı ve Nathan 18 yaşındaydı. Yaş Nathan Mackinnon'un 3 yıl olduğu açık. Vanessa Morgan'dan daha genç . Ancak herhangi bir sorun olmadan rahat bir ilişki paylaşıyorlar ve Hollywood Endüstrisinin Mutlu Çifti olarak adlandırılıyorlar.Vanessa Morgan yetenekli bir aktris ve günden güne büyüyor. Basına göre, bu yıl çalışma planlarıyla çok meşgul olacak. Net değeri, iş yükünün artmasıyla eşzamanlı olarak büyüyor. Kaynak başına, bugüne kadar tahmini tahmini net değeri 2016 yılında yaklaşık 1,5 milyon ABD dolarıdır.

Tıpkı diğer ünlüler gibi Vanessa Morgan da Sosyal Ağlarda aktif kalmak için Twitter'ı kullanıyor, hayranları için düzenli aralıklarla tweet atıyor.

Vanessa Morgan 23 Mart 1992'de Ontario, Kanada'da Ottawa'da İskoç bir anne ve Doğu Afrika babasına doğdu. Gerçek yarışmaya “The Amazing Race Canada” yarışmasında katıldığı Celina Mziray adında bir kız kardeşi var.


Aşk hayatı hakkında konuşan Kanadalı oyuncu, Temmuz 2018’den bu yana MLB oyuncusu Michael Kopech ile ilişki içinde.vanessa morgan riverdale

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: