Mary Poppins: Sihirli Dadı Geri Dönüyor Filmindeki 6 Gizli Mickey

Mary Poppins: Sihirli Dadı Geri Dönüyor Filmindeki 6 Gizli Mickey


  "Mary Poppins Geri Dönüyor" yani bizim yaygın bildiğimiz adı ile "Mary Poppins: Sihirli Dadı" Disney filmi, ülkemizde beyaz perdeye geldiği andan itibaren çok büyük olmasa' da güzel bir ilgi topladı.

Mary Poppins: Sihirli Dadının Geri Dönüşü filmini izlediniz mi? Cherry Tree Lane' e yapılan bu keyifli dönüşün Paskalya yumurtaları ile dolu olduğunu ve orjinal filme, büyücüleri cameolardan, müziğin içindeki gizli melodilere kadar saygı dolu olduğunu gördünüzmü! Ancak filmde gizlenmiş, bulunacak başka bir Disney büyüsü olduğunu fark etmediniz ve bugün öğreneceksiniz..


Filmde, Disneyland' a bir selam göstergesi olarak, yönetmen "Rob Marshall" ve prodüksiyon tasarımcısı olan "John Mhyre", bankaların çocuklarının Mary Poppins' le ilk karşılaştığı parkın setinde, farklı farklı kulakların ve Mickey Mouse' un başlarının ana hatlarını sakladı.

Mickey kafaları film boyunca gizlenirler ve filmi izleyenlerin %90' ı gizlenmiş Mickey Kafalarını film boyunca pek farkedemediklerini öne sürerler.
Film' de başrol oyuncumuz olan "Marry" yani gerçek adı ile "Emily Blunt" dönüşünde farkedilmeyen 6 gizli mickey işaretini sizler için topladım. Gelin bu 6 gizli Mickey işaretini film'de nerelere koymuşlar her beraber bakalım.
Ağaca gizlenmiş bir Mickey


Zeminde gizlenmiş bir Mickey izi.

Sarmaşıklar sayesinde oluşmuş bir Mickey


Cam kırığına benzer bir Mickey

El sanatlarına gizlenmiş bir Mickey

Taşın üstünde yosun gibi belirmiş bir Mickey

Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: