Martina Stoessel  (Violetta) Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı - Disney Yıldızı Kız Violettanın Hayatı!

Martina Stoessel (Violetta) Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı - Disney Yıldızı Kız Violettanın Hayatı!Martine Stoessel Biyografi Ve Hayatı!

Adı: Martina Stoessel (TİNİ, Tinita)

Gerçek İsim: Martina Stoessel

Doğum Tarihi: 21 Mart 1997 (21 yaşında)

Doğduğu İl: Buenos Aires, Arjantin

Boy: 165 cm

Ağırlık: 54 kg

Doğum Burcu: Koç burcu

Meslek: şarkıcı,aktris,model,dansçı

Martina Stoessel Kimdir?

Martina Stoessel, 21-03-1997 tarihinde Arjantin Buenos Aires eyaletinde doğdu. Arjantinli bir televizyon oyuncusu, model, şarkıcı, dansçı, sinema oyuncusu ve ses sanatçısıdır.


MARTİNA STOESSEL BİYOGRAFİSİ

Marine Stoessel, Arjantinli gençlerin simgesi haline gelen genç bir aktris ve şarkıcı. Violetta adlı gençlik dizisinde ana karakteri oynadı ve Monsters Üniversitesi'ni seslendirdi. 2018'de ikinci stüdyo albümü Quiero Volver'ı sundu.
ÇOCUKLUK DÖNEMİ

Martina Stoessel, 21 Mart 1997 tarihinde Arjantin Buenos Aires'te doğdu. Ailenin ikinci çocuğu oldu: erkek kardeşi Francisco, bir yaş büyüktü. Kızın babası, Baila Conmigo Paraguay dans gösterisinin yapımcısı ve yönetmeni olarak çalıştı. Belki de Martina'nın meslek seçimine katkıda bulunmuştur.


Çocukluğundan bir fotoğraf: Martina Stoessel
Erken çocukluktan itibaren, kız sanatçının kariyeri için hazırlanıyordu: piyano çalmayı öğrendi ve müzik tiyatrosu okudu. Martina, sınıflara iki dilde verilen Colegio San Marcos ve Colegio Martín y Omar de Isidro adlı iki özel okula devam etti

 Stoessel, televizyon yapımcısı ve yönetmeni Alejandro Stoessel ile Mariana Muzlera'nın kızı. Francisco'nun ağabeyi var.

 Stoessel genç yaşta şarkı söylemeye başladı ve Buenos Aires'te piyano, müzikal tiyatro, müzikal komedi ve dans eğitimi aldı.

 Stoessel ilk ve orta öğrenimini özel bir okulda okudu: "Colegio San Marcos ve Colegio Martín y Omar de Isidro".

OYUNCULUK KARİYERİ

Martina, on yaşında TV'ye giriş yaptı: popüler Arjantinli dizisinin ilk sezonunda çocuklar ve gençler Patito Feo için Fito Bernardi'nin genç asistanını oynadı. Daha sonra aynı seri içinde küçük flashback bölümlerinde göründü.

2011'de genç kadın ilk parçasını kaydetti, Shannon Sanders'ın “The Glow” adlı İspanyolca versiyonu. “Tu Resplandor” adlı şarkı Disney Princess: Fairy Tale Songs'a dahil edildi.Kısa süre sonra, Martina Stoessel, Violetta adlı gençlik dizisinde başrol oynadı. Arjantin'de vuruldu; Disney Channel 2012-2014'de yayınladı. Üç yıllık çalışma 250 bölüm getirdi. Martina, dizide yer alan “En Mi Mundo” şarkısını seslendirdi. 2012 ilkbaharında, ilk sezon başlamadan önce, Latin Amerika'daki Disney resmi web sitesi müzik videosunu aynı başlık altında sundu.

Martina Stoessel, Violetta dizisinden bir kareMartina'nın karakteri Violetta Castillo, annesini çocukluk döneminde kaybeden zeki ve zeki bir kız. Babası ile birlikte Avrupa'ya gitti ve daha sonra Buenos Aires'e geri döndü. Violetta şarkı söylemeyi ve şarkı söyleme kariyerini hayal etmeyi sever, ancak planlarını gizlemek zorundadır, çünkü babası onaylamama olasılığı düşüktür. Genç kadın gizlice şarkı söylemeyi ve dans etmeyi öğrenir. İki adam arasında seçim yapamaz ve hayatını bir günlük olarak tanımlar.Martina Stoessel' in oynadığı filmden bir kare "Tini"Genç İtalyan aktris ve şarkıcı Lodovica Comello Francesca'yı oynadı. 2013'te sanatçılar tekrar işbirliği yapma şansı yakaladı: Canavarlar Üniversitesi animasyon filmi üzerinde çalıştılar. Martina Carrie Williams'ı seslendirdi ve Lodovica sesini Britney Davis'e verdi.Martina, 2016 yılında Violetta'nın devamı olan Tini: The Movie'de rol aldı. Bu müzik filmi Arjantin'de yapıldı. Ana karakter, arkadaş bulduğu ve yeni bir hayata başladığı İtalya'ya taşınıyor.
Aynı yıl, Stoessel Tini: The Movie'nin müziğini içeren ilk albümü Tini'yi sundu. 2014'te Martina Buenos Aires'te ücretsiz bir konser verdi; yaklaşık 250 bin insan vardı. Şarkıcının kardeşi bir DJ olarak çalıştı ve izleyicileri ısındı. Martina'nın en yakın arkadaşı Mercedes Lambrea onunla şarkı söyledi.

YAPTIĞI BÜYÜK PROJELER - ETKİNLİKLER

 10 Ağustos 2013'te Martina, UNICEF yardım etkinliği olan Un sol para loschicos'ta ve Violetta'nın kadrosuyla 'Ser Mejor' dahil şarkılar yaptı.

 Sosyal hizmet cephesinde, Gutiérrez Hastanesinde hasta çocukları ziyaret etti ve ColectoTecho Derneği bünyesindeki diğer çeşitli girişimlerde yer aldı.

 Mayıs 2014'te Buenos Aires'te ücretsiz bir konser düzenledi.

 2015 yılında, Roma'daki Papa Francis tarafından toplanan bir hayırseverlik futbol oyununun açılışında John Lennon'un 'Imagine'i yaptı.

 Martina Stoessel, 17 Kasım 2016'da Buenos Aires'te düzenlenen Red Vozpor la Paz töreninde dünya barışı onursal elçisi seçildi.

 Down Sendromu olan insanları destekleme konusunda konuştu ve ayrıca depresyon ve düşük özgüven gibi konuları da ele aldı.ALDIĞI ÖDÜLLER VE BAŞARILAR

 2012 yılında Martina, telenovela 'Violetta'da gösterdiği performans nedeniyle En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Çocukların Seçimi Ödülü Arjantin'i kazandı.

 2013'teki Çocukların Seçimi Ödülleri'nde, Favori TV Aktrisinde ve Favori Latin Sanatçı kategorisinde Violetta oynamak için iki aday aldı. Aynı yıl, Kadın Başlayanlar kategorisinde Violetta için Premios Martin Fierro ödülünü kazandı.

 2014 yılında Kolombiya'daki Kids 'Choice Ödülleri'ni “Yeni Üye” olarak “Violetta” ile kazandı.

 2016 yılında En İyi Latin Amerika Güney Yasası kategorisinde MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ne aday gösterildi.

 2016 yılında piyasaya sürülen ilk solo albümü 'Tini' Arjantin'deki listelerde zirveye yerleşti ve Avusturya, İtalya, Almanya ve Portland dahil olmak üzere birçok ülkede ilk 10 albüm arasında yer aldı.

 'Trinity Stars' isimli derginin kapağında yer aldı.
KİŞİSEL HAYATI

Oyuncu, ebeveynleri ve erkek kardeşi ile Buenos Aires'in banliyösü San Isidro'da yaşıyor. İspanyolca, İtalyanca ve İngilizce bilmektedir. Martina, pek çok taraftarın en beğendikleri haberleri öğrendiği resmi Instagram ve Twitter sayfalarına sahiptir.


Martina Stoessel, makyajsız hali
Martina'nın yüksekliği 165 cm'dir; ağırlığı 54 kg'dır. Oyuncu Coca-Cola ve limonatayı seviyor ve yeşil ve mor renkleri tercih ediyor. Angelina Jolie , Martina'nın favori oyuncusu. Genç kadın okul öğrencisiyken, Tarihi sevdi.

Martina'nın sağ bileğinde dövme var: “İhtiyacın olan tek şey aşk.” Erken görünüşlerini denemeye başladı; Bugün, sanatçı makyajsız hayatını hayal edemiyor.


Arjantinli aktris Mercedes Lambre, Martina'nın en iyi arkadaşıdır. Violetta: Mercedes dizisinde başrollerini oynadılar: çekici sarışın ve Violetta'nın en kötü düşmanı olan Ludmilla Ferro'yu, her zaman tekerleklerine konuştu ve kötü planlar tasarladı.


Martina Stoessel ve Peter Lanzani


Arjantinli oyuncu Peter Lanzani genç kadının ilk aşkı oldu. Çift 2013'te birbirini görmeye başladı; birlikte bile performans sergilediler. İki yıl sonra, ayrıldılar. Ana anlaşmazlık 2014 yılında başladı: aktrisin annesinin adamı başka bir kızla gördüğü söylendi ve Stoessels'ın Peter ile bir çatışması oldu. Anlaşılan o kız kardeşiydi. Martina ve Peter bir süre bunu telafi ettiler, ancak romantizm sadece birkaç ay sürdü.


Martina Stoessel ve Jorge Bianco


2016 yılında, aktris İspanyol futbolcu Pepe Barroso Junior ile çıkmaya başladı. Bir yılı birlikte geçirdiler ve 2018'in başında ayrıldılar. Bugün, Martina bekar; onun çocuğu yok.


Söylentilere göre aktris Violetta'daki meslektaşı ana karakteri sevdiği León Vargas'ı oynayan meslektaşı Jorge Blanco'dan hamile kaldı. Ancak, doğru değildi. Martina, doğrudan röportaj yapan gazeteciye şunları söyledi: Jorge’yi iyi bir arkadaş ve iyi bir adam olarak gördü, ama ondan bir erkek olarak hoşlanmadı, bu yüzden hiçbir ilişkisi yoktu.


Bir mayo giyen Martina Stoessel
Aktrisin hayranları arasında ve medyada da genç kadına Violetore dizisinden çok kısa bir süre önce anoreksi teşhisi konulduğu konusunda söylentiler vardı: Sağlığı muhtemelen sınıf arkadaşlarıyla olan sıkı ilişkileri ve okuldaki şiddetli stres nedeniyle tehlike altındaydı. . Ancak, sanatçı spekülasyonları reddetti. Martina'ya göre, ailesi genetik olarak zayıf ve onun yiyecekle ilgili hiçbir sorunu olmadı. Gerçekten de, mayo giydiği Martina'nın fotoğrafları, söylentilerin gerçeklikle hiçbir ilgisi olmadığını kanıtlıyor.

GÜNÜMÜZDE M. STOESSEL (VİOLETTA)

Mayıs 2017'de Martina ikinci albümde çalışmaya başladı; Ekim ayında, Venezüellalı şarkıcı Nacho ile birlikte kaydedilen bekar “Te Quiero Más” ı sundu. Kolombiyalı müzisyen Karol G ile birlikte bir başka “Princesa” oluşturuldu.


2018 Yılında Martina Stoessel


Aralık 2017'de Martina, TV dizisi Las Estrellas'ın bir bölümünde kendini oynadı.


2018 yazında, halk grubu Morat ve şarkıcı Sebastián Yatra ile oluşturulan iki şarkı ile kutlandı. Tüm bu parçalar Ekim 2018'de çıkan yeni albümü Quiero Volver'a dahil edildi.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: