Laura Marano Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı? - Disney Yıldızı Kızın Hayatıé

Laura Marano Kimdir? Biyografisi Ve Hayatı? - Disney Yıldızı Kızın HayatıéLaura Marano Biyografi Ve Hayatı!

Adı: Laura Marano

Gerçek İsim: Laura Marie Marano

Doğum Tarihi: 29 Kasım 1995 (23 yaşında)

Doğduğu İl: Los Angeles, Kaliforniya, ABD

Boy: 157 cm

Ağırlık: 52 kg

Doğum Burcu: Yay burcu

Meslek: şarkıcı,aktris,söz yazarıLaura Marano Kimdir?

  Şimdiye dek onu birçoğumuz Disney Channel'ın unutulmaz eski gençlik dizilerinden olan "Austin Ve Ally"  serisi ile tanısak' da hayatını bir çoğumuz bilmiyoruz, gelin hep beraber Laura Marano' nun bu başarılı yollara nasıl geldiğini, ailesinin ve çevresinin kattıklarını, destekleini ve şuan ki hayatına bir bakalım.

Çok yetenekli bir kız olan Laura Marano, Amerikalı aktris, şarkıcı, söz yazarı ve modeldir. 20 yaşındaki, beş yaşında Sahne Kapı Tiyatrosu ile başlayan 15 yıl boyunca hayatını sürdürüyor. O zamandan beri, kariyeri, televizyon dizileri, filmler ve sitcom'larda çeşitli roller oynayarak, sıçramalar ve sınırlarla büyüdü. Genç bir yıldız olarak, Ally Dawson rolünü oynadığı Disney Channel Original Series, 'Austin ve Ally' ile ün kazandı. Bununla birlikte, yoğun çekim programlarına rağmen, sette okula gitmedi, bunun yerine normal bir liseye gitti. Laura’nın, Gilmore Girls’te April olarak başrol oynadığı ve şu anda ABC’nin Bir Switched Bir de ’de Bay olarak oynadığı bir ablası Vanessa Marano vardır. Laura Marano şu anda Big Machine Records etiketi için bir kayıt sanatçısı ve ayrıca kendi koku çizgisine sahip.

LAURA MARANO BİYOGRAFİSİ

Laura Marano genç bir aktris. Şimdiye kadar evli hayatı, aşk ilişkileri, erkek arkadaşı, boşanması ve ayrıca kocası hakkında hiçbir bilgi yok. Aslında oyunculuk kariyerine çocukluk günlerinden bu yana başladı. İlk oyunculukta ve 2000 yılında oynaması durumunda oyunculuk yaptığını bile bilmiyordu. 2003'ten beri düzenli olarak oyunculuk yaptı. gösterir. İlk film rolünü 2005 yılında oynadı ve bu filmin ceketi, içinde 21,126,225 dolar değerinde net bir kazanç elde etti. Şimdiye dek beş filmde oynadı. Aynı zamanda bir şarkıcı ve 2010'dan beri şarkı söylemeye başladı ve 2013'te ilk single'ını çıkardı. Ayrıca oyunculuk ve şarkı kariyeri nedeniyle büyük miktarda maaş alıyor. 


Birçoğu, Laura'nın eğlence endüstrisindeki gelişmeye ve yıldızlığa kavuşmanın kolay olduğuna inanmaya başladı, çünkü sektörde işlerin nasıl yürüdüğünü bilen bir aileden geliyor. Bu doğru olsa da, yaptığı işte yetenekli ve iyi olduğunu dışlamak kötü olurdu.


Laura'nın babası Damiano Marano hiçbir şekilde eğlendirici olmamasına rağmen - o bir üniversite profesörü -, Agoura Çocuk Tiyatrosu'nun sahibi annesi Ellen Marano bir zamanlar bir oyuncuydu. Bununla birlikte, kızları Laura ve kız kardeşi Vanessa olan mesleklerini oynaması konusunda da isteksizdi.ÇOCUKLUK DÖNEMİ

Marano , California , Los Angeles'ta doğdu . Üniversite profesörü Damiano Marano ve Agoura Çocuk Tiyatrosu'nun sahibi eski aktris Ellen Marano'nun kızı. Babası İtalyan kökenli. Marano ilk önce annesinin tiyatrosunda rol aldı. 5 yaşındayken Marano, ablası Vanessa ile birlikte ailesine profesyonel davranmaya ilgi duymaya başladı, aynı zamanda bir oyuncu. Ancak annesinin zorlu oyunculuk endüstrisinde çalışan kızlarının fikriyle ilgili endişeleri vardı. Onları, reddedileceklerini ve sonra ilgilerini kaybedeceklerini umarak, Abrams Yetenek Ajansı'ndaki en katı yetenekli ajanlardan birine götürdü. Sürprizine göre, ajans hem Laura hem de Vanessa'yı istedi. Oradan, Marano kariyerine başladı.

Marano, çalıştığı sırada geleneksel okula, sette okul yapmak yerine, Austin ve Ally'de tam zamanlı bir iş rezervasyonu yaptırdığında bile devam etti . Marano, “Gerçek bir liseye, arkadaşlarım ve oradaki herkes çok destekleyici oldu” dedi. “O okula gitmek ve gerçekten destekleyici arkadaşlarla çevrilmek için uğraşmadığım zaman çok hoş

Küçük yaşta (2,5 yaşında) oyunculuk yaptı;


Laura Marano çocukluğunda oyunculuk yapmaya başladı
Çoğumuz, yetişkinler olarak bile, hangi mesleğin bizim için en iyisi olduğunu söyleyemesek de, Laura, 5 yaşında, seçtiği kariyerinde başarılı olmak için kendini geliştirmeye başladı. O yaşta annesinin Agoura Çocuk Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaya başladı. Ulusal reklamlarda görünmeye başlaması sadece zaman meselesiydi. Bunu, Ally'nin çığır açan rolünden önceki birkaç film ve televizyon rolü izledi.

OYUNCULUK KARİYERİ

Marano'nun ilk oyunculuk rolü beş yaşındaydı. O zamandan beri, Stage Door Theatre'da birçok prodüksiyon için çalıştı. Çok sayıda reklamda yer aldı ve Ghost Whisperer , Tıbbi Araştırma , Huff ve Arcadia Joan'da küçük roller aldı . 
Televizyondaki daha büyük rolleri İzsiz ve diğer gösterilerde olmuştur. Keira Knightley'in karakterinin The Jacket filmindeki çocuk rolünü oynadı ve Superbad filminde küçük bir geri dönüş rolü oynadı . O düzenli dökme üyesiydi Fox yarışma programında ,5. Sınıftan Daha Akıllı mısınız? ve FOX'un sitcomunda Gracie Carr'ın rolünü Back You You . Marano o zamandan beri The Sarah Silverman Programının birkaç bölümünde göründü. Başlangıçta o pilot bölüm rol aldı, " Piller çocuk versiyonu olarak", Sarah Silverman ve yazarlar onu çok onlar Sarah antrenörler "(güzellik yarışmasında kazanmak bir kız olarak daha büyük bir rol için onu geri getirdi sevdim Değil olmadan Kızım "). DVD yorumunda ortak yıldız Brian Posehn, Marano'nun herkesin çizgilerini onlardan daha iyi tanıdığını belirtti. Ayrıca Dexter'da Debra Morgan'ın çocuk versiyonu olarakgöründü.. O da oynadığı bir karakterin çocuk versiyonu oynadığı Diana Scarwid Alice Shaw, kız kardeşi Angela Petrelli'ye üzerineydi.

ADAYLIĞI VE ALDIĞI ÖDÜLLER

Şimdiye kadar Morano, kendisine bir avuç prestijli ödül ve çok sayıda adaylık kazandı. En son, 2017 komedi-drama filmi olan Lady Bird'deki rolüyle çeşitli saygın ödüller için aday gösterildi  .  Yıldız, TV'deki En İyi Kadın Oyuncu dalında Çocukların Seçimi Ödülü'nü kazandı; Austin ve Ally'deki performansıyla tanıştı; Aynı yıl, A Sort of Homecoming filmindeki Amy rolüyle   sinema endüstrisindeki yükselen oyuncu olarak tanınan Remi Ödülleri'ni kazandı.DÜNYADAKİ ÇOCUKLARA YARDIM EDEN KADINLAR ARASINDA O' DA VAR!,

Oyuncu, insancıllığa inanıyor, bir zamanlar herkesin insanlara yardım ederek dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğunu belirtti. Tüm dünyadaki gençlere rol model olarak hizmet etmek için, UNICEF'in Cadılar Bayramı sırasında dünyadaki diğer çocuklara yardım etmede kullanılacak para biriktirmek için çocuklara ilham veren UNICEF'in Hile veya Tedavi kampanyasının elçisi oldu. Ayrıca halkın refahını artırmak amacıyla başka yardım kampanyalarına katılmaktadır.Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: