Emily Osment Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı! - Ünlü Disney Yıldızı Kızın Yaşamı - Hayatı?

Emily Osment Kimdir? - Biyografisi Ve Hayatı! - Ünlü Disney Yıldızı Kızın Yaşamı - Hayatı?


Emily Osment Biyografi Ve Hayatı!

Adı: Emily Osment

Gerçek İsim: Emily Osment

Doğum Tarihi: 10 Mart 1992 (26 yaşında)

Doğduğu İl: Los Angeles, ABD

Boy: 159 cm

Ağırlık: 56 kg

Doğum Burcu: Balık burcu

Meslek: şarkıcı,aktris,söz yazar ve model


Emily Osment Kimdir?

 Emily Osment, kendisini birçoğumuz Disney Channel' ın gençlik dizilerinden olan Hannah Montana Daima dizisinden Hannah'ın yani Miley'in arkadaşı olarak biliyoruz, bakalım Emily Osment' ın hayatında neler olup bitmiş!

Emily Jordan Osment, Amerikalı oyuncu, şarkıcı ve seslendirme sanatçısı.


EMİLY OSMENT BİYOGRAFİSİ

  Emily Osment, 'Disney' tarafından üretilen 'Hannah Montana' televizyon dizisindeki rolüyle tanınan Amerikalı aktris ve şarkıcı. Birkaç reklam filmi üzerinde çalıştıktan sonra, 'Kızların Gizli Yaşamı' filmiyle gelin teli içindeki yolculuğuna başladı. Kardeşi Haley Joel Osment gibi, o da genç yaşta çeşitli selüloit projeler için talep edildi. Emily Osment çok geçmeden televizyon izleyicileri için tanıdık bir yüz oldu, çünkü birkaç popüler televizyon programında görüldü. On yıldan biraz daha uzun bir süreye yayılan bir kariyerde birçok film ve televizyon projesinde rol aldı. Ayrıca, Emily Osment'in de harika bir şarkıcı olduğunu kanıtlayan, harita çizici olmuş birkaç single çıkardı. Çok yetenekli olan Emily Osment, eğlence dünyasındaki diğer sanatçıların yanı sıra direklerdir.

Yanı sıra Emily Jordan Osment, çocuklar ve yetişkinler arasında popüler olan Amerikalı bir aktris. Oyunculuk yeteneği, tüm karakterlerine hayat verdi. Osment hala çok genç olmasına rağmen, kariyerinde unutulmaz bir rol oynadığı belirtilmelidir.
ÇOCUKLUK VE GENÇLİK DÖNEMİ

  Gelecek yıldız 10 Mart 1992'de Los Angeles'ta doğdu. Kızın annesi İngilizce okulu öğretmenidir. Babası Michael Eugene Osment, ünlü bir aktördür. Çocukluğundan beri, Emily oyunculukla ilgileniyordu. Kızın erkek kardeşi Haley Joel Osment, meslek seçiminde önemli bir rol oynadı. Ayrıca "Forrest Gump", "Altıncı His" filmleri ve diğerleri ile ünlü bir aktör.

Haley Joel Osment ve Emily Osment çocukluk döneminden fotoğraf
Ayrıca, Emily Osment'in evde eğitim aldığı ve oyunculuk becerilerini geliştirmek için daha fazla zaman harcamak için öğretmenleri olduğu da bilinmektedir.

Emily Osment, 10 Mart 1992'de California, Los Angeles'ta Theresa Osment ve Michael Eugene Osment ile dünyaya geldi. Babası birkaç filmde çalışan bir aktördür.

1998'de, 'FTD' olarak da bilinen perakende çiçekçi 'Çiçekçiler' Transworld Teslimatı için bir reklam filminde başrol oynadı. O zamanlar altı yaşındaydı. Yakında, Emily Osment birçok popüler reklamda görüldü.KARİYERİ

 Emily Osment ilk olarak 1998'de sette yer aldı. Reklamlarda rol aldı. Ancak, bu çalışma aynı zamanda aktris için mükemmel bir deneyim oldu.

Linda Hamilton ve Eugene Levy gibi ünlü oyuncuların başrollerini oynadığı 'The Girls of Secret Life' filmiyle 1999 yılında selüloit başlangıcını yaptı. Aynı yıl, ikinci filmi 'Sarah, Plain ve Tall: Winter's End' de çıktı. Film 'Hallmark Entertainment' tarafından dağıtıldı ve 'CBS' kanalında yayınlandı.

Kısa bir süre sonra, 'Bir Melek Tarafından Dokunuldu', '3. Güneşten Kaya' ve birçok popüler sitcom olan 'Friends' gibi televizyon projelerinde rol aldı.

Emily Osment'in en başarılı filmi gişe rekorları kıran ve dünya çapında 200 Milyon Dolardan fazla kazanan 2002 casusluk macera filmi 'Spy Kids 2: Kayıp Düşler Adası' idi.
Ertesi yıl, o da büyük bir gişe başarısı olan 'Spy Kids 3-D: Game Over' başlıklı “Spy Kids” serisinin üçüncü bölümünde görüldü. Raporlara göre, film dünya çapında yaklaşık 198 Milyon dolar kazandı.

 Emily Osment daha sonra 2005 animasyon filmi 'Lilo & Stitch 2: Stitch Has A Glitch' üzerinde çalıştı. Bu filmde, 'Walt Disney' tarafından üretilen ikincil karakterlerden birini seçti.

 Emily Osment'in selüloit yolculuğundaki önemli bir dönüm noktası, kült televizyon dizisi 'Hannah Montana' daki rolüydı. Miley Cyrus ve babası Billy Ray Cyrus gibi büyük isimler içeren bir topluluğun parçasıydı. Miley Cyrus'un karakterinin en iyi arkadaşı Lilly Truscott'u canlandırması, Emily Osment'in çok fazla görünürlük ve beğeni kazanmasına yardımcı oldu.

 Daha sonra 'Holidaze: Neredeyse Olmayan Bir Noel', yani 'Bir Gün' ve 'Ya Ya Sadece Noel'i Sevme' 'adlı film için birkaç şarkı üzerinde çalıştı.

 Emily Osment daha sonra 2007 çocuk korku filmi “The Haunting Hour: Bunları Düşünme” filminde görüldü. Ayrıca, DVD'de yayınlanan bu filmden 'Onun Hakkında Düşünmediğim' adlı parça için sesini ödünç verdi.

 Aynı zamanda bir aktör ve şarkıcı olan 'Hannah Montana' eş yıldızı Mitchel Musso ile birlikte, 'Disney Mania' imtiyazı için 'Sen Olmasaydı' adlı parçanın tekrarı üzerinde çalıştı. Her ikisi de bu şevkli şarkının müzik videosunda da ortaya çıkmıştı.

 2008-09, alkışlanan eserlerinden ikisinin, 'Dadnapped' ve 'Soccermom' un serbest bırakıldığını gören Emily Osment için verimli bir dönemdi. 'Dadnapped', 'Disney kanalı' tarafından üretilen bir televizyon dizisi iken, 'Soccermom' doğrudan DVD'de yayınlanan bir filmdi. 2009'da, birkaç şarkı yazmak ve kaydetmek için 'Eve 6' rock grubu ile el ele aldı. Aynı dönemde Tony Fagenson, Toby Gad ve Max Collins gibi birçok müzisyenle çalıştı.
Emily Osment'in bekar olan 'All The Up Up' 2009 yılında piyasaya sürüldü ve piyasaya sürüldüğünde bir haritacı olmaya başladı.

 2010 yılının başlarında yayınlanan “Disney XD” televizyon dizisi Kick Buttowski: Suburban Daredevil'in karakterlerinden biri olan Celeste Kendall Parkins'in sesiydi.

 O yıl haziran ayında serbest bırakılan bekar, “Let's Be Friends”, Emily Osment'ı büyük beğeni topladı. Şarkı, çeşitli müzik listelerinde en üst sıralarda yer almaya devam etti.
2010 yılının sonlarında, Emily Osment'in ilk albümü 'Fight or Flight' piyasaya sürüldü. Popüler plak şirketi 'Wind Up Records' ile desteklendi. Daha sonra 2011 ortasında çıkan "Cyberbully" adlı televizyon filminde oynadı. Çevrimiçi zorbalığın ağır meselesine değinen bu film, televizyon kanalı 'ABC' tarafından hazırlandı.

 Hollywood devi 'Disney' ile yaptığı son işbirliği, 2012'de piyasaya sürülen popüler franchise 'Beverly Hills Chihuahua'nın üçüncü bölümü oldu.

 2013 yılında, Emily Osment Amerikan televizyon dizisi 'Temizleyiciler'de görüldü. Aynı yıl, ünlü Charlie-Sheen starrer sitcom 'İki Buçuk erkek' bölümünde de görüldü. 2013 gerilim gerilim filmi “Bir Kızın Kabusu” filminin fışkırmasının bir parçasıydı. Film ertesi yıl 'Lifetime' televizyon kanalında yayınlandı.

 Gabi'nin başrol rolünü 'ABC Family' televizyon kanalı tarafından desteklenen 2014 sitcom 'Young & Hungry' içinde kutladı. Dizi çok beğeni topladı ve şu anda dördüncü sezon yayınlandı.


2014 yılında Emily, "Young & Hungry" (Genç & Aç) dizisinde yer almaya başladı. Bir aşçının ana rolünü oynayan kız Gabi Diamond, zengin bir işadamı evinde çalışıyor. Kız sürekli ilginç durumlara giriyor, ancak her zaman problemleri çözüyor. Burada Emily, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley ve Rex Lee ile birlikte.


KİŞİSEL HAYATI

Oyuncumuz kişisel hayatını göstermemeye çalışıyor (Emily Osment - 1.59 ve kilo - 55 kg), böylece gazeteciler ve hayranlar sadece bir erkek arkadaşı olup olmadığını tahmin edebilirler. Sadece bir süre önce Emily'nin şarkıların çoğunu yazmaya ilham veren ciddi bir ilişkisi olduğu bilinmektedir.

Oyunculuk dışında, Emily Osment diğer bazı girişimlerde yer almıştır. Amerikan dergisi 'CosmoGIRL!' İle elele katıldı. hayırsever bir sebep için. Bir zamanlar bir kıyafet serisi tasarladı ve satışlarından elde ettiği gelir, kar amacı gütmeyen bir girişim ve bir hastane olan 'Bir Dilek Dile Vakfı'na bağışlandı.

Emily Osment'in zorbalık konusunu ele alan 'STOMP Out Bullying' adlı girişimin başkanı olduğunu pek kimse bilmiyor.

En iyi eleştirel ve ticari olarak beğenilen gişe rekorları kıran 'Sixth Sense' filminde Cole Sear'ı oynadığı bilinen aktör Haley Joel Osment'in küçük kız kardeşi.

Miley Cyrus, Mitchel Musso ve Emily Osment

Oyuncu, boş zamanlarını arkadaşlarıyla geçirmeyi tercih ediyor - Miley Cyrus ve Mitchell Musso, "Hannah Montana" da başrol oynadıktan sonra yakınlaştı.


EMİLY OSMENT BUGÜN (ŞUAN Kİ HAYATI)

 Emily Osment şimdi "Young and Hungry" dizisinde yer almaya devam ediyor. 
2017 ilkbaharında, beşinci sezonun ilk kısmı piyasaya sürüldü, devam filmi 2018’in başlarında açıklandı.


 Hayranları ayrıca kızı çekim sürecinden, gündelik hayattan fotoğraflarını yayınladığı “ Instagram ” daki yıldızı takip etmekte.
Previous Post
Next Post

post written by:

0 Comments: